5395 BigFoot/Sasquatch - setkání Daniela Jamese - Ďatlovova expedice Cosmic agency

[ UFO ] 2023-12-31

Robert: Co víš o Yeti, co to je?
Swaruu (9): Yeti je stejný tvor jako Yetti, stejně jako černý medvěd a lední medvěd, oba jsou medvědi. Jsou to polointraterestriální antropomorfní tvorové. Jsou vysoce telepatičtí, takže je těžké je spatřit. Jsou téměř nebo polointraterestriální, protože žijí v nepříliš hlubokých dutinách, které sami zakrývají dveřmi z přírodnin, maskování.

Jsou to většinou masožravci a mají na svědomí většinu zmizení lidí v národních parcích USA. Své oběti vtahují do ˝pavoučích děr˝ podobně jako Vietcong. V jednu chvíli tam dívka je a v další chvíli už ne. Vlády o těchto stvořeních vědí a tají to, proto se rozhodly respektovat národní parky, protože v tom mají prsty i esoterické důvody kabaly, iluminátské entity, alespoň v jejich myslích.

Existují i pozitivní, jako u všeho, ale většina je plachá, ale divoká. Jsou tři až čtyři metry vysocí. Chewbacca ve Hvězdných válkách je tam umístěn Kabalou v rámci programu, který má veřejnosti lstivě namluvit, že Yetti je spojen s aktivitou UFO. Chewbacca je Yetti. Negativci ho upravili, stejně jako každou jinou rasu, pro válečné účely, a příkladem je Yeti, který byl vypuštěn plazy jako test a je příčinou podivných úmrtí, k nimž došlo v případě Ďatlova v Rusku, kde také došlo k ozáření z negativní lodi, která sestoupila, aby tohoto tvora vypustila.

Anéeka: Mimochodem, včera skončilo vyšetřování Taygety ohledně toho, co se stalo v Ďatlovském průsmyku. Opět nemáme mnoho pevných údajů. Je zřejmé, že údaje, o které se můžeme při vyšetřování opřít, musí být lidského původu, protože pochází ze Země. Nicméně jsme porovnali důkazy se záznamy o příletech a odletech kosmických lodí Federace kolem roku 1959, kdy se to stalo, v této oblasti ruského Uralu.

Robert: Kdo vedl to vyšetřování?

Anéeka: Dhor Káal´el, Nai´Shara, Eridania a Alenym.
S těmi nejlepšími údaji v ruce se dospělo k závěru, že se tam nestalo nic neobvyklého. Stalo se to, že vstoupili do oblasti poblíž tábora nepřátelského kmene, který napadl oblast patřící jinému spřátelenému kmeni. Zabili je, aby neřekli, že tam byli. Prostě byli ve špatnou dobu na špatném místě.

Robert: Kmen?

Anéeka: Ano, místní kmen, ne Rusové, i když na ruském území, nejspíš Eskymáci. Jména nemám, ale jsou. Chybějící oči u jedné z dívek, stejně jako chybějící jazyk, jsou způsobeny tím, že její obličej byl v proudu ledové vody, která jí odplavila měkké části, nebo jí byl odstraněn jazyk, aby se jí zabránilo mluvit, což bylo pro tento invazní kmen běžné.

Robert: Takže žádný Yeti. Žádní plazí kříženci. Žádné jaderné testy ani lodě vypouštějící radiaci. A videozáznam, na kterém je vidět Yeti?

Anéeka: Ďatlovský incident odhalil světovému tisku kontaminaci této havárie, protože pouhý rok předtím došlo v této atomové elektrárně k jaderné havárii, která je dnes známá jako první havárie podobná Černobylu nebo Fukušimě. Ruská vláda dělala všechno možné, aby ji před veřejností skryla. Proto tolik utajování živí konspirační teorie.
Fotografie Yetiho pořízená expedicí... Sama jsem ji viděla a vypadá to, že by to mohl být jen jeden z nich, nic, co by značilo něco zvláštního nebo velkého.

Světla na obloze... severně odtamtud byla vojenská raketová zkušební stanice a prováděli pokusy s odpalováním raket směrem k Uralu, což je neobydlená oblast. Nemáme žádné záznamy o tom, že by se v té době, někdy v lednu až únoru 1959, v oblasti nacházely lodě. S přihlédnutím k těmto údajům lze poměrně silně usuzovat, že šlo pouze o vraždu ze strany nepřátelského kmene, aby neoznámili jeho pozici ruským úřadům a druhému spřátelenému kmeni. Zdá se tedy, že při nejlepších dostupných údajích se tam nic neobvyklého nestalo. Byla to jen několikanásobná vražda, kterou ruská vláda utajila, aby zakryla jadernou havárii, k níž došlo nedaleko místa, kde se před několika měsíci odehrála.
S údaji, které jsme dříve měli, jsme mluvili o ruském Menkovi (Yeti) a o tom, že ho snesla loď, aby zjistila, co udělá, a on zaútočil na studenty. To je to, co dělali nebo stále dělají. To bylo logické, ale nyní máme nové údaje.

Robert: Co tím myslíš, že to stále dělají? Plazi vypouštějí yettiho na svobodu kvůli čemu?

Anéeka: Neví se přesně proč, ale je to jako s Čupakabrou, vypouštějí ji, aby viděli lidské reakce a zdokonalili své tvory.
Ruské vyšetřování, respektive mnoho z nich, dochází k závěru, že se stali obětí laviny. My, jak naznačili další ruští badatelé, kteří se na tomto posledním vyšetřování podíleli, se shodujeme, že šlo s největší pravděpodobností o vraždu. Jedná se o nové údaje, nové výsledky. Je to velmi pravděpodobné. Vydali se na území ovládané nepřátelským kmenem.

Robert: A aby při tom zakryli jadernou havárii.

Anéeka: To je pravda, to způsobilo to utajení. Ruská vláda až hluboko do roku 2000 existenci této havárie s jadernou elektrárnou nepřipouštěla. Dva z expedice tam pracovali a jeden se dokonce podílel na likvidaci následků katastrofy v elektrárně. Jedna ze dvou dívek také vykazovala známky radiace, ale je známo, že na sobě měla svetr, který patřil jednomu z chlapců, kteří v jaderné elektrárně pracovali. S těmito skutečnostmi, pokud se neobjeví nové, o čemž pochybuji, byl Ďatlovský průsmyk velmi lidského původu. Co je císařovo, to je císařovo.

Swaruu (9): Vlády, zejména vláda USA, je a všechny jejich důkazy schovává pod stejné parametry nebo triky, které používá pro UFO. Používají zesměšňování a popírání (vtip: Yetti tvrdí, že kdysi viděl Chucka Norrise), ale jsou tam a rangeři to vědí, ale raději mlčí, aby drželi hubu a krok, jako piloti s UFO. V poslední době už ale mnozí rangeři mluví nahlas, protože Yetti jsou čím dál nepřátelštější, buď proto, že se jejich přirozené prostředí značně zmenšilo a oni jsou naštvaní, zoufalí, nebo je plazi na základnách jako Dulce, DUMB, vypouštějí za účelem vyvolávání teroru.

Poslední námi zaznamenaný velký incident, který se nedostal na veřejnost, je ten, že tým Delta Force vstoupil do národního parku Mt. Shasta s úkolem najít a zabít zabijáckého Yettiho, který se již vymykal kontrole. Z dvanáctičlenného týmu Delta Force jich osm přišlo o život. Stalo se tak 6. ledna 2018. Také během výbuchu hory Santa Elena v roce 1981 odvážela Národní garda ve vojenských nákladních autech celé náklaďáky Yettiů, které zabila sopka. Stejně tak máme na záznamu čínský dvourotorový vrtulník, který je z oblasti zasažené sopkou odvážel v síti zavěšené pod sebou. Jsou velmi skuteční, jen je vláda skrývá. Od toho jsou tu strážci, aby je zadržovali. Říká se, že pohřešované unáší plazi, a já o tom nepochybuji, ale více než 90 % případů mají na svědomí Yettiové.

Robert: Jsou sněžní muži inteligentní jako lidé? Podle toho, co jste mi řekli, jsou agresivní a masožraví.

Swaruu (9): Nemůžete měřit jednoho tvora podle parametrů inteligence jiného. Nicméně v mnoha ohledech ano, jsou inteligentnější. To, že nemají vyspělou civilizaci, jak bys od vyspělého tvora nebo bytosti očekával, neznamená, že nejsou. Znamená to jen, že překonali potřebu mít civilizaci, protože si vše nesou v sobě. Jsou vysoce telepatičtí do té míry, že je 3D frekvence neovlivňují. Proto jsou předmětem výzkumu Eridanie a týmu ve Ventře.

Dalšími příklady tvorů s extrémně vyvinutým vědomím do té míry, že nepotřebují společnost ani civilizaci jako takovou, jsou tvorové ze skupiny kytovců, delfíni a velryby, všichni vysoce telepatičtí. Mají svůj svět uvnitř. Rovněž nejsou ovlivněni umělými 3D měsíčními frekvencemi.

Robert: Chceš říct, Swaruu, že na Zemi existují bytosti, které lunární frekvence neovlivňují, ale proč?

Swaruu (9): Když je frekvence dostatečně vysoká a výkon je také příliš vysoký, jednoduše nejsou na stejné existenciální úrovni jako lunární frekvence. Jen proto, že mají Fyzické tělo na jedné úrovni neznamená, že jsou tam ve vědomí. Fyzické tělo je pouze projekcí myšlenky, záměru ˝něčeho˝ na vyšší úrovni. To znamená, že pokud například měsíční frekvence vysílají v rozhlasovém pásmu AM, vše, co je na FM, nebude ovlivněno. Velryby a sněžní muži, mimo další bytosti, jsou na FM, lidé a jejich vědomí jsou na AM, takže je to ovlivňuje více, zobecněno.

Robert: Abych uvedl příklad, autistické děti jsou v této dimenzi, ale jejich vědomí by bylo v jiné?

Swaruu (9): Částečně ano, ale je to spíš jako v mém příkladu s rádiovými frekvencemi.

Robert: Sněžný muž a velryby, delfíni a kytovci se chovají k lidem trochu jinak. Mořští živočichové jsou přátelští a sněžní muži ne.

Swaruu (9): To je způsobeno jinými faktory, nejen z hlediska frekvenčního rozsahu přísně vzato. Sněžní muži mají sami o sobě lepší způsoby, jak se ukrýt a zmizet, než kytovci, kteří se nemohou skrývat. Proto se třeba kytovci snaží být přátelští, sněžní muži ne. Také kvůli samotné povaze bytosti.
Sněžní muži mohou být velmi agresivní a také se velmi bojí lidí, protože jsou invazivní. Lidé také hodně omezili jejich životní prostředí, takže nemohou najít dostatek potravy, a to způsobuje, že se uchylují k lidskému masu. Přesto se populace sněžných mužů v posledních letech zvýšila, což přispívá k problému, a nejedná se pouze o jednu odrůdu, ale o několik odrůd, nejméně pět různých. Všechny jsou agresivní, i když záleží na jedinci. Existuje mnoho druhů, které jsou k některým lidem přátelské, ale všechny jsou masožravé.

Robert: Žijí v kmenech?

Swaruu (9): Ano, i když mnozí pracují nebo žijí osamoceně, zejména velcí samci, jsou polointraterestriální. Na povrch vylézají jen kvůli lovu. Využívají podzemní sítě labyrintů, které si sami vytváří, nebo využívají i přírodní útvary. Používají pasti, jako je ˝pavoučí hnízdo˝, které se skládá z tunelu vedoucího do jeskyně a nahoře má velmi těžké víko z ploché skály vyplněné rostlinami, které váží přes tunu a které snadno zvednou, aby se dostali na povrch. Vylezou ven, popadnou turistu a zmizí, přičemž otvor opět zakryjí.
Záchranáři by mohli vchod přejít, překročit ho, ale je tak velký, že ho nevidí, museli by prohledat celou oblast pomocí radaru pronikajícího zemí, a i pak je to kvůli terénu obtížné.

Robert: Jaká strašná smrt, jaká nepříjemná zkušenost pro turisty.

Swaruu (9): Mají rádi děti, snáze je sežerou, ale existují důkazy, že někdy chovají lidské děti jako domácí mazlíčky. Sněžní muži se vyskytují po celém světě, ale největší koncentrace velkých druhů je v Severní Americe a na Sibiři.

Robert: Viděla jsi je zblízka?

Swaruu (9): Ne zblízka, pouze s přístroji na obrazovce. V Rusku jim říkají Menk a jsou skuteční jako medvědi.

Zdroj: https://swaruu.org/transcripts/bigfoot-sasquatch-daniel-james-real-encounters-dyatlov-pass-incident

Zpět