5213 Zásadní čas pro empaty Diane Kathrine

[ Ezoterika ] 2023-10-03

Zdá se to být odvážný nadpis, že? Proč by to pro empatiky mělo být rozhodující období? No, je to pro nás klíčové období, abychom si udrželi kontrolu nad svými vlastnostmi, zdravím a tím, jak se cítíme, a to z toho důvodu, že máme tendenci promítat do světa energii toho, co cítíme. Empati jsou známí tím, že přijímají emocionální energii lidí, kteří jsou v jejich blízkosti, ale také promítáme energii ven. Nejen empati, každý má schopnost promítat svou emoční energii na ostatní, ale podle mého skromného názoru jsou v tom empati mimořádně dobří. Určitě jste si všimli, že když jste v podivném rozpoložení, cítíte se rozrušení, naštvaní nebo skleslí, zbytek světa jako by se přizpůsoboval vaší náladě, ať už své pocity dáváte najevo, nebo ne. Analogie: ve filmu Muži v černém 2 Kay odhalí, že Laura je Světlo Zarthy, a vysvětlí, proč ví věci dřív, než se stanou, nebo že když je smutná, začne pršet? Má moc měnit vibrace kolem sebe. Oklikou to dělá mnoho empatů. Možná ne v tom, že způsobí déšť, ale když se změní naše nálada, může to změnit energii kolem nás a způsob, jakým se nám svět prezentuje. Jak víte, tento svět se nachází na vážně podivném místě. Všude kolem je spousta energie zmatku. Skoro to vypadá, jako by se svět rozkládal. Nic není stabilní. Je tu tolik chaosu a zmatku, že může být těžké správně fungovat. Zdá se, že lidé buď nevědí, co se děje, nebo ztrácejí rozum. A právě proto je pro nás tak důležité, abychom si zachovali ten svůj.

VYHÝBEJTE SE ODVÁDĚNÍ POZORNOSTI
Jsme záměrně rozptylováni. Rozptylováni od naší vlastní síly. Citliví lidé, jako jsou empati, to zažívají více než většina ostatních. Ti z nás, kteří pilně pracují na svém seberozvoji prostřednictvím vyrovnávání své mysli, těla nebo ducha, zaznamenali v poslední době mnoho pozitivních změn. Naše vibrace se neustále zvyšují; naše intuice se zvýšila, stejně jako naše schopnost manifestace, a naše okamžiky blažené jasnosti jsou stále větší a lepší. Jsme více zaměřeni na srdce než kdykoli předtím. Navzdory tomu se však stále můžeme snadno nechat strhnout do prostoru nízkých vibrací, aniž bychom si uvědomovali, co se děje. V posledních letech jsem si všimla, že k tomu dochází při mnoha příležitostech. Zpočátku jsem to nepoznala a přistihla jsem se, že se nechávám vtáhnout do dramatu. Nyní se však snažím uvědomovat si to, jak se to děje, a vím, že to není náhoda. Zdá se, že čím lepší je prostor, ve kterém se nacházím, tím více se mě z něj něco snaží vytrhnout. A někdy se to podaří. Ano, může to být nějaký druh testu, ale vzhledem k tomu, že všechny formy médií chrlí ze všech stran vážně temné věci, je těžké se tomu vyhnout. Tyto zásadní rušivé vlivy nás opravdu dokážou vyvést ze hry.

ZACHOVÁVAT REALITU
Jde o to, že když si vyčistíte myšlenky, energetické pole a stravu a vyhnete se zbytečné negativitě, vaše mysl, tělo a duch budou přirozeně vibrovat na vyšší frekvenci. Tuto vyšší vibraci však nemusíte nutně zaznamenat, dokud vás z ní někdo nevytrhne, a když se to stane, cítíte se hůř než kdy jindy! Pokud patříte k těm, kteří mění život (každý, kdo pracuje na tom, aby se změnil k lepšímu, je game changer), pravděpodobně si tohoto dění všímáte, a pokud ne, dávejte si na to pozor. Když jsme ve svém srdečním centru, vysíláme do světa vysoce vibrující energii. Když se naše vibrace sníží a my se od srdce odtrhneme, přestaneme tuto silnou vibraci vyzařovat. Všichni jsme lidé a všichni potřebujeme čas od času připomenout, abychom se nezapojovali do šílenství. Bez ohledu na to, jak moc se nás snaží nalákat, a rozpoznat, co se děje.

POZITIVITA VYTVÁŘÍ POZITIVITU
Když jsme v prostoru s vysokými vibracemi, vysíláme tuto energii ven a právě tato energie pomůže uzdravit svět tím, že pomůže ostatním zvýšit jejich vlastní vibrace. Energie hněvu nebo temných emocí nikomu neprospívá. Ti, kdo chtějí udržet svět jako prostor s nižšími vibracemi, nechtějí, abychom vyzařovali silné vibrace lásky nebo pozitivity, a proto pro nás chytře organizují rozptýlení, které naše vibrace snižuje. Uvědomit si, kdy se aktivuje jakýkoli typ spouštěče traumatu, je zásadní, protože jsou nejrychlejším způsobem, jak nás vykolejit z našeho rytmu a srazit nás na kolena. To, jak se chováme, jednáme a cítíme, je nyní tak důležité. Nejen pro nás, ale pro všechny. Jak už jsem řekl, to, co cítíme, promítáme do světa, a když se vyvedeme ze středu, naše nálada se posune na nižší vibrace a naše vědomí je ohroženo.

Mé poslední dva příspěvky byly zaměřeny na způsoby, jak zůstat v emocionálně stabilnějším místě, jednak pomocí denního světla, které vyrovnává cirkadiánní rytmy, a tím zvyšuje naši frekvenci, a jednak pomocí způsobů, jak zvýšit hormon lásky, oxytocin. Na tomto blogu jsou však také stovky dalších volných příspěvků, které jsou všechny zaměřeny na posílení vás, milí empati. Čím více budeme pracovat na zvyšování své frekvence, tím lepším místem bude svět pro nás i pro ostatní.Zdroj: https://eraoflight.com/2023/10/03/a-crucial-time-for-empaths/

Zpět