5211 9D Arkturiánská rada: Nové upgrady a aktivace DNA Daniel Scranton

[ Ezoterika ] 2023-09-30

Pozorovali jsme vás všechny a spojovali jsme se s ostatními kolektivy zde v deváté dimenzi, abychom viděli, jak vám můžeme být větší službou. Získáváme pohledy od Sirianů, Plejáďanů, Andromeďanů, Lyřanů a tak dále, a spolupracujeme s nimi, abychom přinesli ty nejlepší možné energie, které vám pomohou na vašich cestách. Víme, že to za vás udělat nemůžeme, ale jsme tu, abychom vás podpořili, vedli a naučili vás všemi možnými způsoby. Chceme, abyste věděli, že struktura vaší DNA se mění a energie právě teď souvisí s těmito vylepšeními a aktivacemi DNA.

Máte se poznat jako galaktické bytosti, jako hvězdná semena. Tyto upgrady a aktivace DNA vám pomohou vzpomenout si a naladit se na to, co jste zvládli v jiných hvězdných systémech po celé galaxii. Náš hvězdný systém je systém, do kterého se inkarnovalo mnoho jedinců, aby prozkoumali spiritualitu všemi způsoby, kterými ji lze prozkoumat. Návštěva Arkturiánského hvězdného systému je do značné míry návštěvou uvnitř sebe sama. Jsme také nadšeni, že vás vidíme aktivovat svou sirianskou, plejádskou, lyrskou, andromedskou a tak dále DNA, protože víme, kolik jste toho za svých životů nasbírali ve všech hvězdných systémech v naší galaxii a všichni naši spolutvůrci v tomto úsilí souhlasí s tím, že načasování těchto aktivací a upgradů je správné pro vás všechny, nejen pro ty z vás, kteří o ně žádají.

Načasování toho všeho se shoduje s prací, kterou na sobě lidstvo vykonalo, aby rostlo a expandovalo ve vaší lásce a soucitu. Touha, že musíte zažít více nefyzického a galaktického, také hraje roli ve vaší schopnosti energeticky přijímat to, co k vám přichází shora. Někteří lidé budou podvědomě odolávat těmto energiím a nedostanou z nich plný účinek, ale ti z vás, kteří si uvědomují, že přicházejí upgrady a aktivace, se jim a energiím, které je podporují, mohou více otevřít a vy můžete cítit změny ve vás samotných, ke kterým v důsledku toho dojde. To vám umožní využít více vašich schopností, více vašich darů a více vašich vzpomínek, což vám usnadní plný a otevřený ET kontakt v příštích několika letech.

Nepocházíte jen z jednoho hvězdného systému, bez ohledu na to, co vám bylo řečeno, a bez ohledu na to, co si myslíte. Jsi všechno. Vy jste tento vesmír, který zahrnuje všechny hvězdné systémy v této galaxii a všechny galaxie, takže se nemusíte škatulkovat, abyste se ztotožnili pouze s jedním hvězdným systémem. Jste všechna hvězdná semena dohromady a ještě mnohem víc. Jsme rádi, že vám můžeme pomoci dojít k těmto uvědoměním, protože jsme mnohem víc než jen Arkturiánská rada. Také jsme sami prošli celou galaxii. Víme, jak je to krásná galaxie cestovat a být její součástí, a jsme rádi, že tento smysl probudíme i ve vás všech.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/09/30/the-9d-arcturian-council-new-dna-upgrades-activations/

Zpět