5210 OWS: Nástroje ochrany James McConnell

[ Ezoterika ] 2023-09-30

Jsme tu, abychom vám pomohli a abychom vám i nadále byli k dispozici, a když to bude možné, zodpověděli vaše otázky. Pokud nepoložíte otázku, nedostanete odpověď. Vždy tedy žádejte a dostanete.

Q: No, to je dobré vysvětlení, až na to, že si nejsem jistý, kdo přesně se mnou mluví, když slyším odpov Q: Jaký je rozdíl mezi duší, myslí a mozkem? Jen by mě zajímalo, jestli myslíme sami za sebe a klademe si otázky, a pak, které z nich mluví?

OWS: Velmi složitá otázka. Mozek není to, co vám věda řekla, co to je. Mozek je součástí mysli a mysl je součástí duše. To všechno dohromady funguje. Ale vězte, že duše pokračuje navždy. Duše nemá konec. Mysl je tvůrcem duše. Mysl je tvůrcem mnoha životů, které máte, i těch, které teprve přijdou. Nepřemýšlejte však o mozku jako o něčem jiném než o počítači ve vás, a ten počítač je potřeba naprogramovat. Byl programován po mnoho a mnoho životů, kdy jste zde byli, ale naprogramování, které jste měli, se mění. Vy to měníte. Vaše mysl to mění. Mysl je tvůrcem - to si vždy pamatujte. Neposlouchejte mozek - poslouchejte srdce, které je součástí mysli; a vše je součástí stvoření duše.

ědi na své otázky.

OWS: Záleží na tom, co posloucháte. Posloucháte mozek (což je programování)? Nebo posloucháte srdce (které pochází z hlubší úrovně mysli a duše). Pochopíte to, až budete připraveni.

Q: V naší dřívější diskusi jsme mluvili o Meči modrého plamene archanděla Michaela a jeho nástroji, který lze použít pro tyto nadcházející změny. Možná konkrétněji o dalším kole, kterým lidstvo může projít s maskami a věcmi atd. spolu se všemi nástroji, které jsme dostali, s Nástroji ochrany. Je ještě něco, co by nám Rada mohla nabídnout pro nadcházející změny nejen pro sebe, ale pak to šířit dál? Země a sluneční soustava v naší vizi.

OWS: Už jsi dostala všechny nástroje, které bys v tomto bodě tvé vibrační frekvence mohla potřebovat, chápeš? Dokud se vaše vibrační frekvence nezvýší, nástroje, které máte, jsou přesně to, co nyní potřebujete. Stačí si vybrat, který z nich použít. Až se vaše vibrační frekvence dostatečně zvýší, pak už tyto nástroje nebudou potřeba. Pokračujte ve zvyšování svých vibrací jakýmkoliv nástrojem, který se zde objeví.

Q: V severní části Utahu je místo zvané ´Skinwalker Ranch´ nebo ´Skywalker Ranch´. Mnoho majitelů tohoto ranče ho prodalo kvůli případům, kdy se objevila podivná zvířata. nebo zabité krávy bez krve. Vědci se tam snaží zjistit, co se děje. Přišli do historického pořadu, který jsem sledoval, a řekli, že existuje černá díra, kterou objevili. Myslel jsem, že je to možná portál. Je pravda, že existuje černá díra a že tyto pocházejí z jiných dimenzí?

OWS: Nenechte se zavést do iluze. Ano, je pravda, co zde říkáte. Je tam portál a otevírá se pro hanebné bytosti a podobně. Ale to vás nemusí znepokojovat. Protože jak se vibrační frekvence neustále zvyšuje, tyto konkrétní portály, ať už jsou kdekoli, a existují další po celé planetě, se uzavřou. Už jsou v procesu uzavírání různými lidmi, kteří v této oblasti pracují, a skutečně mohou tyto portály zavřít. Otevřely se v Africe a na dalších místech po celé planetě. Nenechte se zabalit do iluzorního systému. Není nutné, abyste se na to soustředili, protože je to nižší vibrace.

Q: Slyšel jsem, že 23. září mělo dojít k nějaké významné události, je to astrologické nebo fyzické na této planetě. Souviisí to s Velkou událostí nebo Zábleskem?

OWS: K velkému slunečnímu záblesku, Události a všem těmto, vede mnoho věcí, ale abychom uvedli časový rámec, pokud jde o datum 23. září: nemůžeme to udělat, protože je to všechno o svobodné vůli a vědomí. Jak se kolektivní vědomí mění v každém jednotlivém okamžiku, každá jednotlivá myšlenka mění kolektivní vědomí. Když si to plně uvědomíte a pochopíte to, pak pro vás časové rámce prakticky nebudou existovat, protože se již nezaměřujete na čas. Čas je věčný. Nepřemýšlejte v termínech konečného časového rámce. V tuto chvíli nemůžeme být konkrétnější. Nesmíme sdílet, pokud jde o data a časové rámce, jako je tento.

Q: Chtěl jsem porozumět tomu, co nedávno řekl hlavní přenos, že jediným cílem je přimět nás, abychom zůstali v našem středu a vešli dovnitř. To je cíl a účel všech těchto zpráv a všech těchto channelingů. Přemýšlel jsem, jestli je to pro nás cíl zůstat v centru hurikánu. Jak vlastně pomáháme vytvořit změnu, kterou chceme vidět?

OWS: Každá jednotlivá myšlenka, kterou máte, přináší změnu, ať už jde o snížení vibrací nebo o zvýšení. Všechny myšlenky vytvářejí vibrace, a všechny tyto vibrace vedou buď k vyššímu, nebo k nižšímu vědomí, když zde mluvíme o kolektivním vědomí. Musíte si udržet pozitivní myšlenky. Zůstaňte mimo iluzi. Buďte si vědomi toho, co se děje, ale nezapojujte se do toho, nepřipoutejte se k tomu, nedovolte snížit vaše vibrace. Pokud se nezapojíte, pak děláte něco, abyste pomohli celku, tady.
Vyhýbejte se iluzi, jak jen můžete. Udržujte své vibrace vysoké. Přemýšlejte o tom a buďte ve vyšší fibraci. Když to uděláte, vaše vědomí zůstane vyšší a vyšší. A jak se vaše vědomí zvyšuje, zvyšuje se i kolektivní vědomí po celé planetě.

Q: Která skupina jako první získá své krystalické světelné tělo?

OWS: Otázka ve skutečnosti zněla ´která skupina obdrží své světelné tělo?´ Nezaséváte ho, ale přeměňujete. Není co přijímat. Není to tak, že byste přišli na promoci a najednou jste dostali své světelné tělo. Transformujete se, stejně jako to děláte ve své meditaci, když spojujete čakrová centra do svého světelného těla. To je formace. A když je plně transformováno, nejen ve vaší vizualizaci, ale ve vaší bytosti, pak jste svým krystalickým světelným tělem. To je vzestup. Ti, kteří jsou připraveni být v té vyšší vibraci trvale, jsou ti, kteří se přemění v krystalické světelné tělo dříve než ostatní.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/09/30/one-who-serves-tools-of-protection/

Zpět