4391 Akatu: Život na Sheen(5D Zemi) Judith

[ Ezoterika ] 2023-05-30

Jak nekonečně cestujete ve Světle, vaše další změna hustoty a dimenze bude vaším největším úsilím! Neboť všechny probouzející se sny vás přivedly ke dveřím do vesmíru Bytí! Vše, co jste se rozhodli zapomenout v růstu a expanzi po tisíciletí, naplní vaše vědomí úžasem a poznáním, jak daleko jste urazili! Skrze temnotu, bolest srdce, lásku a velké úspěchy jste zůstali stvořenou duší, která urazila dlouhou cestu, a přesto nikdy neopustila pole vědomí, kde vás váš zdroj drží v božském světle! V těchto chvílích komunikace probereme a zhodnotíme Sheen jako krásu bytí, která vás čeká! Učili jsme do hloubky o duších původních obyvatel Země, ale ve skutečnosti existuje jeden aspekt učení, který se týká všech duší. Najděte nyní klid, když se posouváte do vědomí své duše, která žije stvořenou identitu v konečném snu o probuzení! Dobrá práce, milovaní! Vskutku! (Basco!) Okamžik teď přinese velkolepou lásku do popředí vaší existence! Boje, které prožíváte ve svém Snu o probuzení, zmizí a nahradí je moudrost a velké ujištění, že jste Síla a Světlo!

V Sheenu budete žít v těle dokonalého zdraví a vitality. Pozemská škola vás v identitě naučila očekávat stárnutí, nemoci, smutek a smrt těla. Vaše fyziologie bude změněna na fyziologii vašeho původu ve vyšších sférách. Budete obíhat světlem s křišťálovým srdcem! Proto nebudou žádné nemoci ani smrt! Teploty budou mírné a bez nepříznivého počasí! Oblečení bude ležérní - šortky, tuniky nebo oblečení na oslavy či setkání, dlouhé kalhoty, pláštěnky, župany a šaty - individuální volba! Užijete si cvičení a udržování kondice s mnoha příjemnými aktivitami. Při plavání v teplých oceánech nádherných barev a třpytivého světla budete také létat ve formě těla na vrcholky hor pro volný čas a zábavu!

Sportování si užijete s velkou radostí a ne s aspektem založeným na egu, který je známý na Zemi. Soutěžení pro zábavu je mnohem lepší než vítězství, které zahrnuje hněv nebo peníze! Hru Mejan si mnozí užijí, protože létání a házení míčku do světelného kruhu za letu je skvělá zábava! Závody vozidel budou úžasným aspektem shromáždění, které si mnozí užijí! Naučíte se nové hry a vytvoříte další, jak budete postupovat vpřed! Jsou tu hry zahrnující magii i kritické myšlení, které budou pro mnohé stimulující! Vyjádření duše se projeví v umění, hudbě, tanci a zpěvu! Mnoho duší přišlo na Zemi s vybranými dary, které chtějí vyjádřit ve svém bdělém snu. Ostatní, kteří touží po těchto tvůrčích projevech, vězte, že všechny schopnosti jste si v sobě nesli! V Sheenu konečně pocítíte neomezené tvůrčí vyjádření své duše!

Zvířata budou žít v míru a klidu, když se budou pohybovat mezi všemi bytostmi! Cirkulace světla s křišťálovými srdci umožní dokonalé zdraví a pocit pohody! Zvířata již nebudou lovena ani pojídána pro obživu. Budou laskavá a hravá jako velcí lvi, kteří se budou mazlit s dětmi.

Budete si užívat telepatické pásy, o kterých jsme vás podrobně poučili! Bude probíhat telepatické programování vozidel, které umožní trávit volný čas s rozmyslem a uvolněně! Život bude vždy kreativní, ale s pocitem přirozeného pokroku bez stresu a obtíží, jak to budete vnímat jako vaše silná duše! Mnozí si budou užívat skupinové meditace, když se připojíte jako kolektiv Světla! Už se nebudete snažit porozumět meditaci, protože vaše duše je kapitánem vaší nové cesty! Staré věci zůstaly v hustotě nevědomí. Nyní si vzpomínáte. Konečně přesně víte, kdo jste! Krystaly budou použity při programování k posílení energie a tvůrčích schopností. Všechny krystaly budou součástí každodenního života! Krystaly mají vědomí a ducha! Jsou naladěny na vaše touhy a tvůrčí úsilí. Od posílení telepatie až po vysílače a přijímače světla - budete o nich přemýšlet jako o živých přátelích. Odjakživa pomáhají zvyšovat vibrační frekvenci Země!

Dokonalé zdraví bude vždy přítomno! Mnozí budou posilovat svou světelnou fyziologii zeleninou, ovocem, ořechy, semínky, bylinkami a čerstvou vodou. Mnozí se zaměří na své tělo a operace Světla v něm. Tito lidé budou nyní známí jako holističtí lékaři. Budou využívat všechny aspekty masáží, meditací, cvičení a Znalost posvátné formy, která se pohybem a záměrem stává silnější a hbitější.

Nebude existovat bankovnictví ani systémy kontroly, jak je znáte na Zemi nyní. Ve vyšších sférách duše zná a chápe dar dávání a služby. Tato posvátná síla je pochopena a bude plně přítomna, jak každá duše vyjadřuje a vytváří aspekty, které jsou dávány ostatním. Nebude žádný nedostatek, protože všechny duše poskytují to, co je nezbytné k životu. Radost je znát při dávání.

Víly budou se všemi rodinami, protože jsou posvátnými bytostmi stvořenými v Elohimu. Magie se bude užívat ve formách, které budou zahrnovat změnu barev vašich domů a krajiny. Květiny budou velmi velké a hloubka barev vás ohromí! Vyjádřením magie a záměru budete měnit barvy svých řemesel i velikosti a interiér! Hudbu si budete užívat v jakémkoli žánru pomocí magie a záměru s programováním řemesel nebo oblastí vašich domů!

Domov pro každou rodinu nebo jednotlivce bude přesný a přesně podle zadání! Jakmile pochopíte, že Bůh-Zdroj je podstatou vašeho bytí, posunete se ve svém pozemském chápání dál a uvědomíte si, že máte neomezenou tvůrčí sílu! Toužíte po křišťálovém domově? Dáváte přednost mnoha podlažím s mramorovými podlahami? Líbil by se vám velký dům u oceánu, kde byste mohli pozorovat barevné vlny, které se jemně dotýkají břehu? Otevřete svou mysl a srdce a vzpomeňte si, kdo jste!

Užijete si barevné draky, jednorožce a koně s křídly! Veškerá krása, která zůstala ve vašem rozšířeném vědomí jen tak mimo dosah, se vám odhalí v plné kráse! Budete si pamatovat a chápat účel každého snu, který se vám zdá! Uvidíte opakující se vrstvy příběhů a lekcí, jak jste s každým vnímaným příběhem duality získali mnoho nových aspektů světla. To, co jste neviděli, bylo zahalení Světlem, které vás těsně objímalo silnou Láskou! Vracíte se domů k Pravému Já!

Schopnosti 5-D Sheen jsou velké a plné úžasu a údivu!
Ale milovaní! Je toho mnohem víc! Vyšší sféry ras Elohimů mají větší schopnosti s mocnějšími loděmi, dalším cestováním a většími možnostmi expanze v Původu duše v 7-D a dále. Vždy si pamatujte, že čísla nejsou skutečná. Je to jen pochopení hustoty. (Vibrační frekvence). Váš život je nekonečný! Každý okamžik je nový! Najděte klid, když kultivujete svůj vnitřní svět, protože nic jiného nezůstane v identitě, jak ji znáte!<

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/05/30/akatu-cycles-of-being/

Zpět