4312 Elektromobily na Zemi Cosmic agency

[ UFO ] 2023-05-22

Mari Swaruu

V současné době je na Zemi nejsilnější tendence v dopravě směrem k elektromobilům. Vlády po celém světě a téměř všechny automobilky silně prosazují vše elektrické pod záminkou záchrany planety snížením emisí uhlíku. Využívají koncepci úcty k přírodě a jejího zachování, což nikdo nemůže popřít, že je dobrá věc, jako záminku k manipulaci, aby lidé satanovali všechny spalovací motory a nakonec přijali vše elektrické. Ačkoli to na první pohled zní velmi dobře, je zde mnoho problémů. Konkrétně na elektromobilech by ve své podstatě nebylo nic špatného, až na jednu fatální chybu, kterou mají všechny na Zemi: jejich baterie.

Jsem velmi proti používání elektromobilů na planetě Zemi, ne kvůli nim konkrétně, ale kvůli tomu, k čemu se ve skutečnosti používají. Kabala a vlády, které ovládá, prosazují elektromobily, aby odstranily ty spalovací, ale ne z ekologických důvodů. To je pouze výmluva. Důvodem je to, aby je mohlo vlastnit jen několik lidí a zbytek populace zůstal odkázán na veřejnou dopravu, protože si vozidlo na elektřinu kvůli vysokým nákladům prostě nebude moci pořídit. Proto se snaží do roku 2035 zakázat všechny spalovací motory. A přestože některé země se brání, jako například Německo, s největší pravděpodobností se stane to, že nakonec budou prostě poslední, kdo novou normu vnucenou Kabalou přijmou, nebo se jí podřídí.

Hlavním problémem je, že jsou prostě příliš drahé na to, aby byly snadno dostupné pro širší veřejnost. Mohou si je dovolit pouze bohatí a průměrný až chudý občan může pouze co nejdéle držet svá spalovací vozidla nebo usilovat o koupi nekvalitního elektromobilu, který nevydrží příliš dlouho a v případě poruchy bude téměř nemožné ho opravit. Tím se dostáváme k dalšímu problému. Ačkoli je možné vyměnit akumulátory elektromobilů, jsou tak drahé, že je prostě výhodnější koupit si zcela nový elektromobil. S tím exponenciálně roste množství vozidel tohoto druhu, která zůstávají hnít na vrakovištích, což je hodně vidět v průmyslových zemích, které zavedly plošné používání elektromobilů dříve než Západ. Nejlepším příkladem je Čína, kde najdete tisíce a tisíce nepotřebných rozbitých elektromobilů, které jsou naskládané a opuštěné a zabírají hektary půdy. A protože jsou tato opuštěná vozidla ponechána venku, mnoho jejich součástí, zejména chemikálie v bateriích, se dostává do půdy a silně ji kontaminuje.

A co hůř, elektromobil nemusí při provozu produkovat žádné emise, ale elektřina, kterou spotřebovává, se musí někde vyrobit. Infrastruktura pro její výrobu také zaznamenává vážné komplikace, zejména v Evropě, kde se odstavuje mnoho elektráren založených na uhlí a plynu, přičemž se prosazuje supertoxické využívání jaderných elektráren. Ve skutečnosti nevyrábějí veškerou energii, kterou by měly, protože se jedná o terraformační elektrárny a v klidovém režimu, kdy neprovádějí terraformaci, vyrábějí jen malou část elektřiny. S tím souvisí omezení množství elektřiny snadno dostupné pro širokou veřejnost, protože ostatní takzvané alternativní zdroje výroby, jako větrná, nebo solární energie, vyrábějí velmi malé množství elektřiny, které zdaleka nestačí k uspokojení reálné poptávky, a navíc jsou silně nerentabilní, takže slouží jako další záminka k prosazování agend.

Nepochybuji o tom, že solární energie může být v některých částech světa užitečná, ale v malém měřítku a pro domácnosti. Ale v měřítku národní energetické sítě a generátorů energie z fosilních paliv je značně neefektivní. Jediné, co dělají, je, že zabíjejí strašně velké množství ptáků, a to v měřítku genocidy. Kde je tedy ta ekologie, o které elektromobily tvrdí, že ji lidstvu poskytnou? Jediné, co nakonec dělají, je, že ničí další ekosystémy a znečišťují Zemi. A co je horší, pomáhají ničit již tak poškozenou rodinnou ekonomiku středních a nízkých vrstev obyvatel planety. Pak je tu slib výrobců elektromobilů, kteří všem tvrdí, že cena elektromobilů brzy klesne a stanou se dostupnými pro každého. To je prostě nemožné kvůli extrémně vysokým výrobním nákladům všech elektromobilů, zejména proto, že jsou závislé na těžbě lithia, která je stále dražší, protože je stále obtížnější tento kov najít. A společnosti, které ho těží, způsobují mnohá porušení lidských práv, protože svým zaměstnancům vyplácejí značně nízké mzdy a ve většině případů se uchylují k dětské práci a otroctví.

Takže v podstatě je elektromobil ve skutečnosti superdrahý kus hardwaru, který si může dovolit jen málokdo, s velmi omezenou životností, který nelze efektivně opravit ani v autosalonu, natož u nějakého automechanika ze sousedství. Protože, jak uvádějí mechanici na volné noze, tato vozidla nejenže jsou závislá na specializovaném a extrémně drahém diagnostickém softwaru a speciálním vybavení, ale mají také strašlivou tendenci zasahovat mechaniky elektrickým proudem.

Ještě jeden problém: elektromobil nemůžete jednoduše zapojit do domácí elektrické zásuvky, protože to prostě není kompatibilní, protože k nabíjení potřebují mnohem větší výkon. Nakonec tedy potřebují speciální zařízení pro dobíjení energie a instalace této infrastruktury je nákladná i pro vlády nebo společnosti, takže elektromobily mají k dispozici jen málo dobíjecích stanic v závislosti na tom, kde na Zemi se nacházejí. Náklady na dobíjení jsou pak přinejmenším stejně drahé jako plná nádrž benzinu, ale s dalším problémem, o kterém ví jen málo lidí, pokud již elektromobil nevlastní. Elektromobil, nákladní automobil, dodávka, motocykl nebo podobný vůz spotřebovává elektřinu, zatímco jen stojí na příjezdové cestě, přičemž vám vyčerpává kapsu, zatímco nic nedělá. Představte si, že motor vašeho benzinového auta běží neustále.

A další problém: baterie jsou velmi těžké, takže každý průměrný elektromobil bude až o 30 a více procent těžší než automobil na benzinový pohon. Při autonehodě je náraz mnohem silnější, a tak se zvyšuje smrtelnost nehody, zejména pro ty, kteří řídí benzinové auto, ale i pro ty v elektromobilu, protože mají tendenci se při dopravní nehodě rozpadnout, někdy i vejpůl.

A tím se dostávám k dalšímu problému, pokud by ty výše nestačily. Všechna elektrická vozidla na Zemi mají velmi silnou tendenci vzplanout, a to velmi silným chemickým elektrickým ohněm, k jehož uhašení je potřeba hodně vody nebo hodně speciálních hasicích chemikálií, a téměř vždy to vede k úplné ztrátě vozidla. Máme také hlášeno velké množství požárů, které vznikly samovolně, například když vozidlo jen stojí v garáži, přičemž způsobí požár v domácnosti, který může sežehnout celý majetek, a nejen automobil. Ještě horší je, že vozidla, která se podílejí na tomto druhu požárů, mají také tendenci znovu vzplanout i několik týdnů nebo měsíců poté, co je nechají hnít na vrakovišti, přičemž ještě více kontaminují životní prostředí.

Vím, že došlo ke zlepšení systémů, ale vidím je jako nedostatečné a vždy jdoucí proti ekonomice střední a nižší třídy. Například v Číně zavedli systém, kdy elektromobil místo dobíjení jednoduše zajede do speciální stanice, kde je jeho akumulátor vyjmut z podvozku a nahrazen novým plně nabitým za stejnou dobu, jakou by vám trvalo naplnit nádrž auta benzínem. Problém vidím v tom, že tento systém zatím není příliš rozšířený, takže většina výrobců elektromobilů stále sází na klasický systém dobíjení. Elektromobily mohou být rychlejší než benzinové díky obrovskému točivému momentu, který produkují, ale pokud neustále nezávodíte, neznamená to, že jsou lepší.

Největší problém elektromobilů na Zemi však vidím v tom, že jsou využívány jako kontrolní program, který má za cíl ponechat naprostou většinu lidské populace bez vlastní dopravy, čímž se stávají závislejšími na systému. Na rozdíl od benzinových vozidel nelze elektřinu hospodárně a prakticky skladovat jako v případě přenosné nádrže plné benzinu. Dojezd elektromobilů není nikdy takový, jak uvádí výrobce, a doba jejich nabíjení je velmi dlouhá, pokud vůbec najdete stanici, přičemž to omezuje schopnost obyvatelstva cestovat na vlastní pěst.

Kdyby vláda chtěla, mohla by jednoduše vypnout elektrickou síť, čímž by tisíce elektromobilů zůstaly nefunkční. A co je horší, vzhledem k tomu, že elektromobily jsou zcela zatížené a závislé na digitální počítačové technologii a vše je připojeno k síti pomocí takzvaného internetu věcí, může vláda vypnout jakýkoli jeden konkrétní elektromobil a tím omezit možnost pohybu občanů, které chce kontrolovat. To se týká každého, kdo se nepodřídí jejich tyranským opatřením a vnucování, stejně jako svobodomyslných lidí a všech ostatních, které považují za nežádoucí. Vnucování elektromobilů obyvatelstvu a vymlouvání se na ekologii je jen další program kontroly.

Dalším bodem je, že mnoho takzvaných odborníků na Zemi uvádí, že i ta nejlepší elektrická vozidla vydrží ujet pouze třetinu celkového počtu kilometrů, které může ujet spalovací automobil, než dosáhne konce své životnosti. Benzínové motory nejsou pro Zemi velkým problémem. Elektromobily jsou mnohem nebezpečnější a způsobují planetě mnohem větší škody. Takzvaná fosilní paliva vůbec nejsou fosilní. Ropa nebo surová ropa je minerál, který vzniká v zemské kůře a neustále se obnovuje. Neexistuje žádný nedostatek. Na Zemi v této době, kdy má kabala vše pod kontrolou a kdy se děje vše ostatní, nejsou elektromobily správnou, ani ekologickou cestou.

Zdroj: https://swaruu.org/transcripts/electric-vehicles-on-earth-english

Zpět