4311 NEDOSTATEK VODY - SKRYTÝ PODNIK Cosmic agency

[ UFO ] 2023-05-18

Gosia: Je nedostatek pitné vody skutečný nebo je to jen podvod vlád? A pokud je skutečný, co dělat, nebo implementovat nějakou metodu nebo systém?
Swaruu X (Athéna): Nedostatek se vyrábí, to znamená, že je umělý a je to dáno velkými korporacemi, které si ho fyzicky monopolizují, také s pozadím kontroly populace, protože pokud kontrolují vodu, řídí život samotné populace. Voda je, problém je v tom, že nedostatek je skutečný, zvláště ve velkých městech, protože místo toho, aby se směřovala k obyvatelstvu a jeho potřebám, je prodávána tomu, kdo nabídne nejvyšší nabídku, což jsou velké společnosti. Silným prvkem je také to, že vlády nedostatek vody prosazují nebo zveličují, aby prosazovaly své vlastní projekty, včetně jejího zdražování, aby obyvatelstvo spotřebovávalo méně a zvyšovalo objem toho, co lze prodat mezi společnostmi.

Robert: Že spotřebovávají méně? Obyvatelstvo využívá vodu k mnoha věcem. Úklid, jídlo atd.

Swaruu X (Athéna): Ano, konzumovali by toho méně, protože vštěpují myšlenku, že by se měli starat o vodu. Například je mnoho regionů, kde lidé dostávají pokuty za mytí auta hadicí nebo podobně a propaguje se myšlenka vykoupat se za 4 minuty. Koupání za 4 minuty nenechá nikoho čistého, kromě 2metrového chlupatého vousáče. Za 4 minuty ani pořádně nezmokl.

Gosia: Takže přirozený nedostatek jako takový by nebyl? Je to prostě špatně řízené.

Swaruu X (Athéna): Ne jako takový. S vědomím, že existuje také klimatická manipulace, kdy nedostatek nebo déšť mohou být vytvořeny v každém regionu, jak se jim to hodí, je to umělé.

Robert: Voda je jako ropa, nevyčerpatelná. Ropa je krví Země a co by byla voda? Plazma?

Swaruu X (Athéna): Ano, dokud funguje koloběh vody s oceány. Co může chybět, je pitná voda, ke konzumaci.

Robert: Ve Španělsku je voda již kótována na burze. Je to dobré nebo špatné?

Swaruu X (Athena): Špatné, protože to znamená, že má vlastníky. Finančně spekulují s vodou a už to není lidskoprávní zdroj, zdarma pro všechny.

Robert: Wow, dobrá poznámka. Voda má nyní majitele.

Swaruu X (Athéna): Ano a už to není město.

Robert: Jinými slovy, z vody byl vytvořen obchod, je již kótován na burze. To znamená, že budeme mít větší nedostatek a spekulace.

Swaruu X (Athéna): Objem sladké vody na Zemi je ve srovnání se slanou nebo mořskou vodou minimální, proto ji mohou ovládat. Mají na to stále větší infrastrukturu, přehrady, potrubí. Kromě toho je velká část sladké vody v řekách a jezerech nepitná nebo silně znečištěná produkty lidského odpadního potrubí a průmyslového odpadu.

Robert: Odsolovací zařízení jsou dobrá?

Swaruu X (Athena): Ano, samozřejmě, ale jsou drahá a nepodporují celou populaci.

Robert: Tino, co dovoz vody z asteroidů? je to platné?

Swaruu X (Athena): V civilizaci na technologické úrovni Taygeta je to platné a dokonce snadné. To se dělá v případě těžby, ne vody. Ale v případě Země a jejího oficiálního stavu ani ve snu. Tato myšlenka je pro mě víc než to, co je podporováno agendou přimět lidi, aby věřili, že voda je potřeba a že je jí málo. Bylo by mnohem schůdnější a levnější instalovat více odsolovacích zařízení.<

Zdroj: https://swaruu.org/transcripts/la-escasez-del-agua-el-negocio-oculto-athena-swaruu

Zpět