3762 Ur: Vlasy Kertsin Eriksson

[ Ezoterika ] 2023-01-20

Jsem Ur a jsem velmi stará a ráda bych mluvila o něčem, o čem se dnes už tolik neví. Před dávnými časy to bylo všeobecně známé. Jde o vaše vlasy. A co s nimi? Vlasy jsou prostě vlasy? Ale ne! Na každém vlasu záleží, vlastně na každém stéblu záleží víc, než si vůbec dokážete představit.
Zaprvé jsou vlasy vaší součástí, a to si samozřejmě myslíte, to není žádné tajemství, ale to jsem ještě ani nezačala vysvětlovat. Vaše vlasy jsou vaše antény. Jak s nimi cítíte a berete věci na vědomí. Vaše vlasy jsou také paměťovou bankou. S uloženými vzpomínkami. Své vlasy můžete používat pro přímou citlivost, tady a teď, abyste cítili, co se děje. Můžete své vlasy používat k tomu, abyste si pamatovali věci zpětně, můžete cítit zpětně, co se skutečně dělo. A to je jen začátek toho, co vaše vlasy umí. A teď si řeknete: ale vlasy jsou mrtvý materiál? Stejně jako nehty a tak? Uniká vám velmi důležitá věc! Žádná smrt neexistuje! Existují pouze proměny! Jinými slovy, vaše vlasy jsou kouzelné!

V každém stéblu je voda. Voda je druh života! Voda dokáže cítit pocity! Voda komunikuje s jinou vodou všude kolem! Voda má jednotné vědomí. Voda je živel! Proč myslíte, že se říká ʺvlasy jsou mrtvéʺ? Jak živé se pak cítíte? Na vlasech hodně záleží! Nechte si vlasy krátké, pokud chcete, nebo dlouhé, pokud tomu dáváte přednost. Nejsem soudce účesů. Mnozí se ostříhají, když potřebují změnu, nový začátek! A to je dobrý nápad! Například: Pokud jste žili pět mizerných let a celou dobu jste sbírali dlouhé vlasy, jsou vaše vlasy odrazem vás samotných a možná také trochu smutné? Stačí však vyjít na sluníčko, své dlouhé vlasy pustit ven a nechat na ně svítit slunce, a to každý den na 15 minut po dobu 21 dní v kuse. Pak pomůžete svým vlasům k resetu, k neutralitě! Nemusíte si tedy dlouhé vlasy stříhat, pokud nechcete. Existují i jiné způsoby! Vidíte, že vaše vlasy vás znají! Vaše vlasy vědí vše o vašem smutku i o vašich radostnějších dnech. Vaše vlasy jsou všechno, smutné i veselé, a především jsou to vaše soukromé antény spojené s vaší korunní čakrou. Vaše páteř vlastně komunikuje s vaší korunní čakrou a tam jsou všechny vaše antény příjemci mnoha informací. A to platí pro všechny vaše chlupy na těle, takže vlastně záleží na každém stéblu, mnohem víc, než si dokážete představit! Takže prociťujte radost z celého svého těla, dokonce i ze svých vlasů!

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/01/20/ur-your-hair/

Zpět