3763 Nekioh: Siriané Judith

[ Ezoterika ] 2023-01-20

Blížíme se k Velkému posunu, ctíme a uznáváme mnoho ras! Některé rasy, které jsme odhalili, mají svou stvořenou duši v Elohim-12D.

Siriané jsou jednou z těchto milovaných ras! Po miliony let žili na svých hvězdách v malém souhvězdí známém na Zemi jako Canis Major. Nachází se v galaxii Mléčná dráha. Ti, kdo byli stvořeni v Elohimu, neměli na počátku žádné jméno. Vyjadřovali se tóny a barvami a chápali svou posvátnou podstatu. Měli povědomí o lidech kolem sebe, kteří se vyjadřovali láskou. Bůh jim dal moc promítat těla s jejich vlastním vědomím. Každý z nich měl svobodnou vůli a schopnost vydat se do širého vesmíru. Jak se život vyvíjel a rodily se děti, mnozí chápali, že generace rostou. Tyto duše, které byly poprvé stvořeny v Elohimu, se spojily s dalšími rasami Elohimů z mnoha hvězd a vytvořily alianci Světla, kterou nazýváme Galaktická federace. Všichni členové se oblékají do modrých uniforem se stříbrnými botami, aby ukázali jednotu mezi členy.

Prvním velitelem a starším Síria z hvězd A i B je ASHTAR KELEESO. Jeho síla a světlo září miliony let a Země zažívá tvořivou sílu a lásku Galaktické federace již 30 000 let. Jeho sídlo je na hvězdě A, ale neustále se stěhuje, aby se setkal s těmi na hvězdě B. Nosí dlouhé kalhoty vínové barvy se stříbrnou kápí a stříbrný náhrdelník s medailonem s tváří velké kočky (představující klid s moudrostí při neviditelném cestování). Při cestách na mise se obléká jako ostatní členové GF. Nyní jsou na Zemi Hvězdná semínka z ras, které nebyly ve vašem povědomí. Existují smíšené rasy, které mají krátkou zkušenost s lidským bytím. Domorodé duše na Zemi vítaly první návštěvníky, protože přijímaly lásku a pomoc.

Vzhled Sirianů jsou tmavě modré mírně šikmé oči, mírně protáhlá hlava, úzký nos a tenké rty. Jsou sedm stop vysocí a rádi se obnažují nebo nosí závěsy přes jedno rameno až ke kolenům. Na setkání se oblékají do propracovaných oděvů s dlouhými kalhotami, plášti, šaty a župany. Sírius A je nejjasnější hvězda na pozemské noční obloze. Sírius B je trpasličí hvězda, která byla kdysi velmi velká. Její velikost se zmenšila, protože zdroje paliva byly použity k udržení teploty. Je velmi horká jako Slunce a během milionů let se duše přizpůsobily a žily blíže jedna druhé. Síla Zdroje umožnila přizpůsobit se životu tímto způsobem bez jakýchkoli následků pro tělo.

Sírianská rasa se dokáže udržet, protože její konstrukce vychází ze světla a tepla. Jsou schopni vysílat světlo z konečků prstů, když cestují a setkávají se s temnými entitami. Světlem varují a mohou zničit ty, kteří se je pokusí napadnout. Jsou velmi mírumilovní a snaží se vyhýbat konfliktům, ale velmi chrání ty, které milují.

Siriané vnímají život v jednotě a rádi společně meditují, aby cítili přítomnost Zdroje uvnitř. Hvězdy A i B spolu magneticky spolupracují, aby vyrovnaly částice s vysokou hustotou a pohybovaly se kolem sebe, což způsobuje zvýšené otáčení hvězd. To je vyvážené a duše tento pohyb nikdy necítí, stejně jako vy necítíte otáčení Země. Život je plný tvořivosti s uměním, hudbou a hrami. Po obou hvězdách vznikají dlouhé stavby s plochými střechami. Oblouky rozdělují prostory pro soukromí rodin a setkání. Po celém prostoru jsou rozmístěny měkké barevné polštáře pro větší pohodlí. Velké hory a oceány jsou barevné a Siriané se denně procházejí a koupou. Konzumují zeleninu a ovoce s vodou a těší se z krásných stromů a květin. Víly létají v oblastech, kde se stýkají rodiny a milovaní domácí mazlíčci. Velké kočky, medvědi a létající koně se líbí všem. Tato milovaná rasa si vás je vědoma a soustředí se na jednotu a brzký příchod posunu. Setkáte se s nimi v Sheenu, kde se všechny rasy navzájem pozdraví se vzpomínkou a velkou láskou!
Jsme JEDNI ve Světle!
EN EEKE MAI EA!

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/01/20/neioh-the-sirians/

Zpět