3761 Skupina: Připomínka domova Steve Rother

[ Ezoterika ] 2023-01-19

Já jsem Pozorovatel a jsem nadšený, že se k vám mohu dnes připojit, protože se na Zemi otáčíte. Ano, budou i tací, kteří tento obrat nezvládnou. Ve skutečnosti však máte všichni před sebou neuvěřitelnou příležitost. Elrah vám o ní řekne mnohem více. Pro všechny na planetě Zemi však přichází vzrušující zpráva. Vítejte tedy doma všichni Pracovníci světla! Mnohé z toho jste umožnili vy, a to tím, že jste tuto energii drželi ve svém srdci a spojili se. Ať už ji učíte, čtete, přinášíte nebo odnášíte, na tom opravdu nezáleží. Drželi jste světlo a to nyní začíná novým způsobem zářit na planetě Zemi. Je pro nás velmi kouzelné sledovat to z této strany závoje a nemůžeme být pyšnější na práci, kterou všichni děláte. Ano, víme, že mnozí z vás se trápí. Ačkoli vám můžeme říci, co přijde v dlouhodobém horizontu, někteří z vás se více obávají právě dalšího kroku. Říkáme vám, drazí, že tyto dvě věci se začínají spojovat. Mnohé z předpovědí, které jsme učinili, se začínají naplňovat. Začněme nejprve předpovědí, o kterou jsme se podělili téměř před pěti lety. Zmínili jsme se o tom, že planetu bude hromadně opouštět mnoho lidí, což se uskuteční díky tomu, čemu říkáte COVID-19. Tyto duše byly potřeba na druhé straně závoje, aby vám pomohly uskutečnit přechod, o kterém dnes mluvíme.

Když přišel COVID-19, také jsme předpověděli, že bude trvat tři až pět let, než se vám podaří tuto věc uchopit. No, právě teď slavíte jeho třetí výročí. Uvidíme, jak si s tím poradíte, protože vaše duchovnost se vlastně neměří tím, co se děje s nemocí. Ale také vám řekneme, že si vedete opravdu dobře. A i když by to mohlo být považováno za extrémně negativní, posloužilo to svému účelu a ještě to neskončilo, drazí. Proces začal požáry v Austrálii, kde během několika dní opustila planetu více než miliarda zvířat, a tím vzniklo vakuum. Tito duchové byli potřební na druhé straně závoje pro tuto úroveň, která také fungovala.

Léčivý kruh pro vědomé tvůrce
Ano, všechno se to prolíná dohromady. Všichni jste propojeni způsoby, které můžeme jen naznačit, protože je důležité, abyste tato spojení sami objevili. Abyste pochopili, kam směřujete, a tyto kroky podnikali vědomě. Jste vědomí tvůrci kráčející za závojem zapomnění. Budete to slýchat stále dokola, zejména dnes. Vše, co dokážete vybalancovat mezi svým srdcem a hlavou, se projeví ve vašem světě. Dobrá práce, drazí, dobrá práce. Pracovníci světla na planetě Zemi, jste kouzelníci, kteří dalece přesahují vaše chápání. Nyní celou tuto událost vložíme do časové bubliny, aby ti lidé, kteří ji budou sledovat později, mohli být součástí energie stejným způsobem, jakým ji sledujete v přímém přenosu. Právě teď vytvoříme léčebný kruh. Vyzveme vás, abyste přinesli cokoli, co si přejete změnit. Ať už se jedná o emoce, jizvy nebo dokonce něco fyzického, kruh vám může tímto způsobem pomoci manifestovat zdraví. Takže se všichni zhluboka nadechněte a najděte svůj střed. Jakmile se zbavíte myšlenek z celého dne, nechte vše odejít. Pokud chcete, zavřete pohodlně oči.

Jakmile začnete propojovat své srdeční čakry jednu s druhou, ucítíte to pokaždé, když narazíte na nový proud srdečního spojení. Na tváři vám to vykouzlí velký úsměv. Výborně. Tak se nadechněte. Krásné. A ti, kteří chtějí vstoupit do léčivého kruhu, tak učiňte nyní. Vytvořili jsme obrovský kruh, kruh srdeční energie. A vy, kteří stojíte vně kruhu, otevřete v tuto chvíli svá srdce a mysl. Když vnímáte zázrak, zázrak je vytvořen. Je čas přivést každého na jeho nejvyšší možnou vibraci. Nemusíte nutně nic dělat, ale zasloužíte si cítit se dobře a mít se dobře. Zasloužíte si každý aspekt planety Země, který vám může přinést dobro a radost, a my si přejeme, abychom vám to právě teď předali. Ti z vás, kteří se nacházejí uvnitř kruhu, otevřete svá srdce a dovolte nám, abychom vám tuto energii poslali. Zhluboka se nadechněte a vnímejte ji v tomto okamžiku. Dobrá práce, drazí.

První nástroj stvoření
Jste magičtí způsobem, který nevidíte. Jste stvořitelské bytosti, a to začíná tím, že převezmete odpovědnost sami za sebe. To je totiž první nástroj stvoření. Elrah bude mluvit o druhém nástroji, ale já vám dám ten první. Prvním nástrojem je převzetí odpovědnosti za to, kde se právě nacházíte. Ano, někteří z vás jsou právě v tuto chvíli ve velké nouzi, ale převezměte za to odpovědnost. Vězte, že jste si to svým způsobem nejen vytvořili, ale také z toho můžete něco vytěžit. V okamžiku, kdy z toho něco získáte, energie se změní. Stane se jinou a začne působit jinými způsoby. Můžete začít vytvářet nové energie a nový prostor. Proto vás všechny vyzýváme, abyste převzali odpovědnost za to, kde se právě nacházíte. To je to dobré, špatné a ano, i to ošklivé. To vše je naprosto neuvěřitelná energie lidí, kteří předstírají, že jsou duchové. Výborně, drazí. Nadechněte se a vnímejte, jak vámi prochází světlo. Elrah vám přinese zbytek našeho poselství, které je plné naděje. Vaše sny se uskutečňují právě teď. Začíná to, jak na planetě Zemi svítá nové světlo, neboť uvidíte víc, než jste kdy čekali. Sledujte příležitosti a buďte připraveni. A tak vás s největší ctí žádáme, abyste se k sobě chovali s úctou, pečovali jeden o druhého při každé příležitosti a dobře si spolu hráli.
Espavo, drazí. Jsem Pozorovatel a rád se dívám.
_______________________
Ahoj všichni, můžu už vyjít ven?
Zdravím všechny z Domova. Jsem Elrah z rytmické služby k vašim službám. Chtěl jsem s vámi mluvit v této kritické době na planetě Zemi. Víte, věci se pohybují rychlostí lásky, která je o něco vyšší než rychlost světla. A vy víte, jak je to teď těžké, že? Nuže, říkáme vám, že vaše srdeční energie se nyní pohybuje neuvěřitelnou rychlostí a vy děláte úžasné věci. Dovolte nám tedy, abychom vám pověděli něco o tom, co je přímo před vámi, a o několika dalších krocích. V tomto příštím roce se skrývají příležitosti k poměrně rozsáhlým změnám. Víme, že lidé změny příliš dobře nesnášejí. Rádi bojujete, rádi se hádáte, rádi necháváte věci úplně stejné a zůstáváte tam, kde jste byli, abyste se nemuseli měnit.

Převezměte odpovědnost a buďte na sebe hrdí
No, hádejte co? Všichni se mění. Je to další úroveň nahoru. Mnozí z vás o tom mluvili, protože jste to viděli z různých úrovní. Existuje několik různých časových rámců, se kterými budete pracovat. Jeden se blíží na konci března, druhý v polovině srpna. Je to přesné datum? No, vážení, tuhle hru s vámi teď hrát nebudeme, protože to není rozhodující. Co je však rozhodující, je vaše snaha právě teď začít se přizpůsobovat tomu, abyste byli zodpovědní. Pozorovatel přišel o něco dříve a dal vám první nástroj. První nástroj se týká převzetí odpovědnosti za to, kde jste a kdo jste. Také na to buďte trochu hrdí, prosím. Hrdost je úžasná! V podstatě vám dává možnost mít se rád.

Nyní se zamyslete nad opakem. Co se stane, když o sobě pochybujete? No, víte, právě o tom s vámi chceme mluvit, protože jste stvořitelské bytosti. Vytváříte vše, co dokážete vyvážit mezi svou hlavou a srdcem. Pokud dokážete tyto dvě složky vyvážit, pak se to poměrně rychle projeví ve vašem světě všude kolem vás. Tedy alespoň v dnešní době, protože dříve byla doba zpoždění poměrně pomalá a byla to jakási pojistka pro lidi. Vlastně to znamenalo, že lidská rasa mohla přežít. Pokaždé, když jste měli negativní myšlenku, vytvořili jste ji okamžitě, ale časové zpoždění vám umožnilo o ní přemýšlet. Vaše myšlenky se otočily, podívaly se na vás a řekly: ʺJste si jistý?ʺ. A vy jste se zamysleli. Došli jste o kousek dál a zkontrolovali to znovu. Právě v tomto okamžiku pochybností musí proces tvorby začít znovu.

Velký kruh života
Co se děje nyní? Bum! Okamžitý projev. My se tady v Domově časem nezabýváme, ale vy určitě ano. Rozumíte tomu, že? Je to iluze. Čas je součástí vaší hry, je to součást toho, s čím se musíte vypořádat. A díky tomu se to všechno teď děje velmi rychle. Takže se pro vás stává důležitým, abyste netrénovali svůj mozek jen pro určité myšlenky. Jste součástí kolektivního vědomí, takže tyto myšlenky se kolem vás neustále vznášejí. V určitém okamžiku jste měli každou myšlenku, kterou měl někdo jiný, a je to nekonečný kruh.

Takto jste všichni propojeni, jste skutečně jedno. Všichni sdílíte stejný proud myšlenek, i když je máte v různých časech. A musí k vám proudit skrze různé systémy přesvědčení a tělesné obleky. Rádi sledujeme vaše patentové úřady, protože je to fascinující. Přijdete se zbrusu novým nápadem a odnesete ho na patentový úřad, abyste zjistili, že si ho někdo patentoval den předtím. Pak se den po vás objeví dalších pět lidí. Je to úžasné, protože to spadlo do kolektivního vědomí lidstva a všichni to pochopili najednou. No a teď už je toho taky víc. Protože vidíte, že tady nahoře máte i negativní myšlenky. Takže jde o to, jestli budete tyto negativní myšlenky prostě ignorovat? Ne, jsou součástí vaší komunikace. A popravdě řečeno, i v temnotě je krása. To musíte mít na paměti, drazí. Máte světlo, tmu a všechnu tuto energii, ale nebýt tmy, neviděli byste ani světlo.

Krása v temnotě
Přečtěte si některou z krásných básní Edgara Allena Poea a podívejte se na některý z filmů Tima Burtona, Quintona Tarantina nebo Alfreda Hitchcocka. Naprosto úžasné. Poslouchali jste někdy hudbu Leonarda Cohena nebo skupiny Doors? Ach ano, velmi temná energie, ale naprosto nádherná. Pokud dokážete odstranit strach, můžete si vychutnat krásu. V temnotě je krása, ale nebojte se jí. Protože strach je to, co vytváří problém. Aha, to je ta zajímavá část. Když vidíte, že tato krásná temná myšlenka prochází kolektivním vědomím, chytnete se jí? No, uchopíte ji, dokud s vámi rezonuje. A můžete ji proměnit v kousek krásy, nebo ji také můžete prostě nechat jít. Tak jako tak budete mít stále negativní myšlenky. Nejde o to, že byste trénovali svůj mozek, aby neměl negativní myšlenky, ale o to, že trénujete svůj mozek, aby si řekl: ʺAch, to je krásná myšlenka. Myslím, že to budu cítit, a pak to nechám být. ʺ To je velmi důležité. Uchopte ty, které vás posilují, a integrujte je do svého srdce a do toho, kým skutečně jste. V tom je to kouzlo.

Druhý nástroj vědomého tvoření
Pozorovatel vám ukázal první nástroj a nyní se podělíme o druhý nástroj. Mluvili jsme o něm už dříve, není to žádné tajemství, ale je opravdu užitečné si ho zapamatovat, když vstupujete do této nové hry. A to je rozlišování, jeden z klíčových prvků na planetě Zemi pro tvůrce, kteří se vydávají za lidi. Co je to rozlišování? Je to rozhodování bez toho, abyste ho prováděli skrze své systémy přesvědčení.

Dovolte nám, abychom vám to ilustrovali. Představte si, že jste si právě koupili novou knihu. Otevřete ji, začnete číst a řeknete si: ʺPanebože. To je úžasné, je to tak krásné. ʺ A pak se podíváte na knihu. Přečtete pár kapitol a jste nadšeni tím, co čtete. O pár dní později, když už máte knihu téměř dočtenou, řeknete: ʺNo, nevím, jestli s tím souhlasím. ʺ A pak se vám to zdá jako něco, co se vám nelíbí, a o kousek dál si říkáte: ʺPáni, ta kniha je hrozná. Nevím, co se to s ní děje. Vůbec se mi ta kniha nelíbí, ʺ a knihu odložíte. Rozlišování vám však umožní ponechat si první kapitoly, které pro vás tolik znamenaly, aniž byste stejně hodnotili celou knihu.

Nyní to pro lidi není snadné, protože mnozí mají systémy přesvědčení, které tomu brání, což je klíčový prvek toho, co přichází. Ano, máte mnoho systémů přesvědčení. Systém přesvědčení jednoduše znamená, že pokud věříte tomuhle tady, pak věříte i všem ostatním věcem, které jsou s tím spojeny. Pokud jste schopni vzít si jen ty části, které s vámi rezonují, a všechny ostatní nechat na pokoji, vstupujete do nové energie s posílením. To je jedna z nejdůležitějších věcí, které je třeba pochopit, když jdete kupředu. Systémy přesvědčení vás mohou ovládat, a právě k tomu jsou často využívány. Máte všechna tato přesvědčení na planetě, ale to je v pořádku, pokud z nich získáváte. Pokud ne, vezměte si jen ty části, které jsou vaše. Ty ostatní kousky tam byly vloženy pro někoho jiného, ne pro vás.

No, chápete to, je to docela kouzelné, jakmile to zvládnete. Pak začnete rozlišovat všechno, všechny věci, které jste vložili do své bytosti, abyste předstírali, že jste člověk. Znamená to však, že musíte vystoupit z některých omezujících systémů přesvědčení, abyste mohli vstoupit do vyšších vibrací nové planety Země. Dostáváte se blízko, velmi blízko. Čekají vás nějaké problémy? Samozřejmě, že existují. Dokonce byste mohli planetu Zemi nazvat problémem, protože je to místo, kde se všemi těmito věcmi zabýváte. Ale jste stvořitelské bytosti a nikdy na to nezapomínejte. Vše, co začnete projevovat, se objeví ve vašem světě. Takže pokud v tuto chvíli nejste spokojeni s tím, kde jste a co jste vytvořili, první věc, kterou musíte udělat, je převzít za to odpovědnost.

Své myšlenky můžete změnit tím, že změníte to, kým v tuto chvíli jste. Nosíte něco, čemu říkáme tělesný oblek, a o tom budeme v budoucnu hodně mluvit. Není to nic špatného, ale musíte to udělat, abyste mohli na planetě Zemi ubytovat svého ducha. Ne, nemluvíme o fyzickém těle. Mluvíme o tělesném obleku, který si vytvoříte, o něčem, co nosíte, abyste mohli hrát hru. Tělesný oblek má v sobě vše, o čem si myslíte, že chcete, aby všichni ostatní viděli. Aha, zajímavé. Můžete tomu říkat různě, ale ve skutečnosti jsou v tom tělesném obleku všechny vaše systémy přesvědčení. Takže co kdybyste měli průhledný tělesný oblek?

Dokonalá nedokonalost světla
Nemůžete mít vždy průhledný tělesný oblek, protože na planetě Zemi nemůžete mít dokonalost. Jednoduše to nefunguje. V průhledném obleku není žádná chuť ani osobnost. Takže svou dokonalost rozdělujete různými způsoby. Snažíte se být co nejdokonalejší, ale ve skutečnosti je to právě ta malá nedokonalost, která vytváří to, čemu na planetě Zemi říkáte krása. Vše, co vidíte a považujete za krásné, je dokonale nedokonalé. Je to dokonalá nedokonalost světla. A to jste vy, to je to, kde se nacházíte, tak si to přivlastněte. Buďte tou nejlepší dokonalou nedokonalostí, jakou můžete být. Odvažte se poplácat se po zádech a říct: ʺTo byla skvělá nedokonalost. Ta se mi líbí. ʺ

A víme, že někteří z vás si myslí, že to nemůže být hra, protože je to tak vážné a tolik lidí se zraní. No, něco z toho je na základě smlouvy a něco z toho je na základě volby. A pokud pochopíte, že si vše vybíráte z vyšší perspektivy, začnete si vybírat trochu jinak. Takže pokud nejste spokojeni s tím, kde jste, odvažte se znovu si vybrat. Vaše myšlenky o hojnosti jsou úžasné. Vždycky jste to považovali za něco, co není duchovní, a proto, pokud máte hojnost, nemůžete být duchovní. No, to je nesmysl, naprostý nesmysl. I to je BS. Ale skutečnost je taková, že o tyto věci přijdete. Pokud vás neživí a nepracují pro vás, vyberte si znovu, protože to je váš dar.

Jak si tedy vyberete? Zde přichází na řadu rozlišování. Je to druhý nástroj, který se vyšší vibrace života učí, abyste našli ty kousky, které s vámi rezonují, a pak je nechali růst. Zasadit je hluboko do svého nitra, abyste mohli hrát hru na předstírání člověka a pro změnu se bavit. Je čas. Ale to už máte hluboko v sobě, stačí jen některé z nich vynést ven, abyste se vzájemně propojili. Žádný člověk nemá všechny odpovědi. Ale když se budete držet za ruce, hádejte co? Ke všem odpovědím budete mít přístup poměrně rychle.

Jde jen o to, aby vás ostatní viděli, aby viděli vaše srdce. Nikdo není dokonalý, nikdo nemusí být dokonalý, tak se o to nesnažte. Prostě musíte být sami sebou. Není to vždy snadné, ale váš duch zná cestu Domů. Čím více dokážete dýchat a nechat ducha projít fyzickým tělem, tím více se tělesný oblek zprůhlední a vy začnete jednat jako duch. O to vás žádáme, abyste vykročili do tohoto dalšího světa, nyní máte před sebou jasnou cestu.

Její další část začíná právě teď. Kdybyste se mohli vidět tak, jak vás vidíme my z této strany závoje, začali byste chápat, proč si vás tolik vážíme. Jen nezapomeňte na rozlišování. Uchopte první kousky, které rezonují s vaším srdcem, a ostatní nechte být, protože byly určeny někomu jinému. Nemusíte sebrat každý krystal na své cestě, jen ty, které s vámi rezonují. Bylo mi největší ctí k vám promlouvat těmito způsoby.

Jste kouzelné bytosti, každá z vás, a vše, co se snažíme dělat, je odrážet vaši magii. Abychom vám pomohl pochopit, že jste si to všechno vytvořili sami, včetně systémů přesvědčení. Vezměte každou část všeho, co máte rádi, a udělejte z toho kouzelné, vlastní. Nechte to být vaší součástí a součástí vašeho tělesného obleku, se kterým chodíte každý den. Milujeme vás mnohem víc, než byste kdy mohli pochopit. Jste ztělesněním světla ve fyzické podobě. Dovolte si být součástí této magie a zjistíte, že se kolem vás odehrává spousta nových rytmů. Najděte ty, které s vámi rezonují, které odpovídají vaší srdeční čakře, a budete tančit ve světle. S největší ctí vás žádám, abyste se k sobě navzájem chovali s nejvyšší úctou. Otevírejte si navzájem tyto dveře, pečujte jeden o druhého při každé příležitosti a dobře si spolu hrajte, až si budete vybírat nový žeton na herní desce, se kterým si budete hrát. Zvolte si to nejvyšší světlo. A znovu si připomeňte, že odpovědnost a rozlišování jsou první dva nástroje vyšších energií nové planety Země. Vítejte všichni doma. Jsem Elrah rytmické služby ve vašich službách a mám vás velmi rád.

Espavo, všichni. Toto je probuzení Espavo, protože toto slovo jednoduše znamená: ʺDěkuji vám, že jste se chopili své síly. ʺ To je probuzení Espavo. Užijte si cestu, drazí.Zdroj: https://eraoflight.com/2023/01/19/the-group-re-minders-from-home/

Zpět