2630 Ashtar: Cenzura update Sharon Stewart

[ Ezoterika ] 2022-05-30

Ahoj lidi, děkujeme vám všem, že jste s námi. Škoda, že tolik lidí stále používá youtube, i když jsem jim opakovaně říkala, aby to nedělali, protože tam pravděpodobně sedí a přemýšlí, kam jsme šli, a myslí si, že jsem je opustila. Zlí hoši chtějí, abyste si to mysleli. Nikoho jsem neopustila. Je to moje celoživotní práce a pracuji na ní každý den. Málokdy si beru den volna.
Uvědomuji si, že mám speciální práci, protože mohu komunikovat s lidmi na Zemi prostřednictvím našeho internetu a mohu telepaticky komunikovat se všemi lidmi v multivesmíru. Beru tuto práci velmi vážně a chápu odpovědnost, kterou mám k této planetě a k vám. Chápu také, že lidé v galaxii hledají dobrá těla, kterými by se k nám dostali jejich zprávy, takže tuto práci neberu na lehkou váhu.

Nyní jsme však více vystaveni cenzuře Big Tech, jak jsem očekávala. Aštar a já jsme o tom diskutovali před lety v našem videu s názvem Fake News.
Mají kontrolu nad facebookem, který mě minulý rok odřízl od tisíců sledujících, takže jsem ho opustila, protože jsem si uvědomila, že mluvím s méně než 10 lidmi, mají kontrolu nad youtube a teď jsem znovu odříznuta od tisíců lidí, i když v poslední době méně, a mají také kontrolu nad vyhledávači, což je samozřejmě jejich další krok. Pokud nenajdou způsob, jak mé webové stránky úplně zrušit, zajistí, že je při hledání nenajdete. Vždy je to Sharon a Ivo a vždy poskytuji odkazy ze svých videí a na sociálních sítích. Také jsem měla web s červenou pilulkou, který byl před dvěma lety na internetu zcenzurován.

Pokud zničí mé weby, budu nucena založit další a pravděpodobně dokonce mít lidi, kteří to budou dělat jako práci, což mě bude stát spoustu peněz. To, že web budou regulovat ostatní, pomůže ochránit se před útoky a zastavením, o čemž toho moc nevím.
Nyní využiji stránky, které umožňují svobodu projevu, jako jsou GAB, Parler a Rumble. Právě jsem se pokusila dostat do bitchute, ale nemůžu se dostat přes bezpečnostní kontrolu. Takže ho také cenzurují.
Pro můj účet na yahoo, ve kterém byli tak jako tak, změnili nastavení a zablokovali mi přijímání emailů ohledně tisku mých knih - dělají to už roky - nemám přístup. Stále to říká, že heslo je špatné a já vím, že není. Ke všem telefonním číslům, která jsem shromáždila pro Telegram, již nemám přístup a na jakoukoli komunikaci s vámi již nebudu reagovat, protože se tam nemohu dostat. Vaše otázky pro St. Germaina musí být znovu odeslány, protože zablokovali tento účet. Všechny informace v emailech, které jste mi poslali. Je to škoda.
Používají bezpečnostní funkce webových stránek a emailových účtů, aby vám zabránili v přístupu k internetu. To je to, co dělají. Mám malware i virový software, ale stále se nemohu dostat dovnitř. Myslím, že musím skrýt svou IP adresu, ale nevím, jak to udělat.

Ashtar: Ahoj Sharon, ahoj hvězdná semena a pozemšťané. Ano, je to pravda. To jsou problémy s vítězstvím v naší válce. Vysvětlil jsem dříve, jak vás utahují, protože s nimi nakládáme. Další věc, kterou dělají - berou vám právo na svobodu projevu, protože dávají přednost tomu, aby každý poslouchal jejich vyprávění.
Do této funkce se také zapojuje WHO. To vše souvisí s virem, který samozřejmě není problémem, problémem je takzvané řešení. Všichni to víme, víme, že ty to víš. Získáváte na síle a narážíte na ně na mnoha frontách a oni se brání tím nejlepším způsobem, jak mohou, aby vás rozdělili. Ale nefunguje jim to.
Nebojte se o youtube. I to bude vykoupeno Světlem. Videa Sharon a Iva budou k dispozici na jejích webových stránkách, v jakékoli podobě. Sharon provede průzkum a najde poskytovatele internetových služeb, který upřednostňuje svobodnou vůli. V případě potřeby najme studenta, který jí pomůže s webem, a to bude financováno. Je to zařízeno. Neboj se.

Sharon: Nebojím se. Je načase, abychom se z těch zlých webů stejně dostali. Viděla jsem, co je za f-bookem, a tam nechcete jít.
Aštar: Ano. Umírají a čím více umírají, tím více omezují vaše aktivity. Vědí, že to máte v rukou, a pracují na všech frontách, abyste je nepředběhli. A nefunguje to. Je potěšením sledovat úsilí na Zemi, jak si vzít zpět svou vlastní mysl a vytvořit novou realitu bez nich. To bude blaženost!
Také si uvědomujete, že jejich lži se zhoršují, ani je nezajímá, jestli to víte. Zoufale touží po tom, aby je někdo poslouchal. Ztrácejí sílu a to je děsí.
Jsme tak blízko konce, prosím, udělejte, co musíte udělat, abyste spolu zůstali v kontaktu. Přijměte prosím veškerá nezbytná opatření. Ti, které cestou ztratíte, nikdy nebyli na palubě. Nepůjdou výš, dokud se neprobudí.
Musí si uvědomit, že nyní probíhá válka a je to válka vědomí, která si našla cestu do nižších dimenzí. To je ve skutečnosti znamením pokroku - že se projevuje ve fyzické realitě samotné. Nejde jen o to, aby vaše mysl byla dále manipulována, nyní jde o to, abyste viděli, co dělají, to je úžasné! Takový pokrok! Stojíme za vámi, za vámi všemi, když postupujete vpřed ve své bitvě o získání zpět Země pro sebe. Můžete vidět, co dělají, máte fyzický důkaz o jejich činnosti - nezvratný důkaz pro ty, kteří byli slepí, a teď zase vidí.
ʺLampou těla je oko; takže je-li tvé oko čisté, celé tvé tělo bude plné světla."
Bude vyhráno. Je to tak nařízeno. "Pokorní zdědí zemi." Pokorný má jiný význam, než jaký ho znáte nyní, znamená jemný, ale silný. To je starý význam.

Citát St Germaina o alchymii...ʺ
ʺSvoboda tisku nebyla zamýšlena k tomu, aby poskytla licenci korupčníkům mladistvých myslí; ani to nebylo zamýšleno ke zmatení a dezorganizaci obyvatelstva, zaplavení jejich mozků žonglistickou propagandou a předsudkovou diskriminací. Síla Světla měla spíše vycházet ze svobodného tisku a povznášet každého do oprávněného smyslu pro vesmírný osud.ʺ
"...nemůžeme rozvrátit současný ekonomický systém, dokud lidstvo na zemi nezavede větší spravedlnost." Summit University Press.
Říkají nám, kam míří. Vaše televize bude v budoucnu vypadat velmi odlišně. Na tom bude pracovat Implant Communications s Ivo v čele se Sharon.

Zdroj: https://voyagesoflight.blogspot.com/2022/05/implant-communications-censorship.html

Zpět