2631 Sociopatie a náš svět Sharon Stewart

[ Ezoterika ] 2022-05-28

David Wilcock hovoří o závoji a o tom, jak jím proniknout. Říká, že je lež, že nemáme jednotu s Bohem. Připadá mi zajímavé, že všechna tato slova jsou vzájemnými anagramy: závoj, zlo, žít.

Každopádně Wilcock říká, že prvním krokem k proniknutí závojem je práce se zeleným paprskem, veškerou soucitnou láskou, která nevyžaduje žádnou protislužbu. Pokud tedy chcete vidět více, nahlédněte za závoj, pracujte na svém soucitu a přestaňte očekávat cokoli na oplátku za to, co dáváte druhým. Pracuji na tom už léta a stále mám chvíle nenaplnění ega. Někdo mi jednou řekl, že nechápe můj vztah k bližním. Soucit a dávání a neočekávání ničeho na oplátku. Jednoduchá logika mi říká, že nemají na to, aby mi opláceli lásku, kterou chci a vždycky od ostatních na této planetě chtěla, a tak o ni nežádám. Nicméně až odsud odejdu, budou to oni, kdo mi bude chybět nejvíc, a já budu plakat nad jejich ztrátou. Pozoruji, že se mi při interakci s nimi spouštějí mé vyšší emoce, a ne nižší emocionální spektrum otravnosti, frustrace a hněvu a sebelítosti.

Vím, že jsou mi posílány nové výzvy, a ne vždy si jsem jistá, jak se s nimi vypořádat. Mám za zády nového souseda, který, jak se ukazuje, je zřejmě dravý narcistický sociopat, ne-li psychopat. Proto jsem natočila naše poslední video o spektru psychopatie. Z nějakého důvodu tráví čas postáváním na verandě velmi blízko mých vchodových dveří a já se snažím přijít na to, co dělá. Jestli dělá to, z čeho ho podezřívám, budu se muset rozhodnout, jaký je nejšetrnější způsob, jak s ním jednat, jestli zavolat policii za obscénnost, nebo ne. Ivo mi říká, že se snaží vypáčit zámek, aby se vloupal do mého bytu. Musela jsem zase vrátit všechny peníze do banky, což mě upřímně řečeno štve.

Asi nejslitovnější je bojovat s jeho démony, protože jich má spoustu. Ten člověk je zlomený člověk, který nikdy nepřerostl svou dětskou potřebu manipulovat s ostatními, aby dosáhl uspokojení svých potřeb. Dělá to i v sedmdesáti letech. Nikdy nedospěl. To je velmi smutné. Částečná posedlost se dostavila, stejně jako u všech ostatních, kteří nikdy nedospěli. Démoni jsou důvodem, proč lidé mentálně a emocionálně nestárnou. Potřebujete k tomu energii a oni si ji přivlastňují.

Věřím, že je rozdíl mezi soucitem a lítostí. Soucit je mít pochopení pro těžkou životní situaci druhých a jejich utrpení, lítost je totéž, ale je to také podléhání jejich programu. Pro mě je soucit založen na tvé slabosti a náchylnosti k pocitu viny. A vy uděláte cokoli, abyste se znovu necítili provinile, takže se necháte manipulovat. Je lepší stanovit si hranice, cítit se provinile a prodýchat bolest z toho, že se nepoddáte pocitům viny. Moje matka byla strašná manipulátorka a v dospělosti jsem se začala cítit provinile už jen proto, že jsem si šla koupit kávu, takže jsem věděla, že toxický pocit viny, který jsem zažívala, když jsem se věnovala sama sobě a zajišťovala své potřeby místo potřeb druhých, se mi vymkl z rukou. I když jsem dělala pokroky v tom, jak se udržet proti pocitům této toxické viny, nakonec jsem do svého života pustila někoho, kdo to nakonec ještě zhoršil. Uvědomuji si, že jsem si tímto toxickým způsobem myšlení přitáhla tuto lekci. Nemohla jsem toho člověka opustit, protože jsem věděla, že kdybych ho opustila, zemřel by. Takže to byla moje velká lekce s toxickým pocitem viny: Když jsem ho opustila, zemřel o pár let později na předávkování na ulici. Život vám bude posílat učitele tak dlouho, dokud to nedáte do pořádku.

Muž, který bydlí za mnou, se mě snaží vtáhnout do stejného obchodu: chce, aby se o něj někdo staral a aby měl s někým sex, ale zdá se, že ho nezajímá, že už jsem mu řekla, že nesnesu cigaretový kouř (tak proč bych s ním zřejmě chtěla žít?), a už jsem mu vynadala, že je mocichtivý. Prostě to zkouší dál. Proč? Protože nemá co ztratit.

A to je další věc, dámy a pánové. Musíte se mít na pozoru před člověkem, který vám nemá co dát, protože nemá co ztratit, když se vás snaží dostat do svého života, ale může všechno získat, pokud vás dokáže ovládnout. Tito lidé jsou draví a je jich mnoho v podobě sociopatů.

Jak je možné, že je na světě tolik sociopatů? Kvůli ovládání mysli, kvůli falešným archetypům tyranského otce a temné matky, kteří zneužívají děti generaci za generací. Tyto archetypy vštěpují svým dětem rány již v raném věku, dokonce i v předverbálním věku, a jednoduše jim předávají vlastní zavazadla. To udrží většinu obyvatel Země v ovladatelném spektru nižší mysli, aby vytvořili loosh. To usnadňuje naše psychologie, která zdůrazňuje důležitost udržení vašeho duševního a emocionálního zdraví, abyste se mohli vrátit do práce, a ne o moc víc. To je funkčnost, to není prosperita. Chtějí, abyste byli funkční. Tito lidé se stávají kořistí démonických připoutaností a tyto připoutanosti manipulují jejich myšlením a emocemi, aby pro ně vytvořily loosh. Váš život se tak stává prostředkem k tomu, aby tato připoutání mohla dále žít - stáváte se obětí parazitů.

Dalším důvodem, proč je na světě tolik sociopatů, je to, že lidé nedělají svou vnitřní práci. Nenaučí se ovládat svou mysl, prostě se řídí tím, co je naučili, a dál snášejí bolest tím, že obviňují všechny ostatní, že jsou kvůli nim nešťastní.

Vyprávěla jsem vám o některých věcech, které jsem ve svém životě vytvářela. Další příběh je o tom, jak jsem se nechala vést svými průvodci. Jsou tu, vidí víc než vy, vědí dříve než vy, co ve svém životě vytváříte, a mohou vám pomoci buď se vyhnout špatným věcem, nebo vás posunout blíž k těm dobrým. Chtěla jsem pár sandálů ve Walmartu. Poslední pár jsem si koupila u Niagarských vodopádů, což bylo před více než šesti lety, a vydržely mi dlouho. Oblíbila jsem si je, vejdou se mi do nich ortopedické vložky na míru. Šla jsem do místního Walmartu, ale neměli styl, který jsem chtěla, v mé velké velikosti. Tak jsem si koupila jiný pár a prostě jsem se spokojila. Ale opravdu jsem chtěla ty, které se mi tak líbí. Jeden den jsem přemýšlela, že pojedu do nejbližšího města vzdáleného hodinu cesty, a pak jsem tu myšlenku pustila z hlavy. Včera jsem se chystala do parku. Opět jsem zápasila s myšlenkou zkusit Walmart v druhém městě, ale ne, šla jsem do parku. Cestou do parku se ta myšlenka se objevila znovu - jít do Walmartu v jiném městě, a tak jsem si řekla: "Dobře, tak tam půjdu!". Tak j/sem to udělala. Našla jsem nejen jeden pár bot, které mám ráda, v barvě, kterou jsem chtěla, což je černá, ale i dva páry v mé velikosti.

Musíte se pustit a naučit se přijímat. Nechte se vést životem svými průvodci. Vystupte ze sedadla řidiče a nechte své průvodce, aby řídili za vás. Nebo jak se říká ve dvanácti krocích: "Pusťte a nechte Boha". Vždycky si myslíme, že víme, co je pro nás nejlepší, a používáme k tomu svůj mrňavý intelekt. Přidat k tomu svou intuici, která má přístup k mnoha dalším dimenzím a mnohem více informacím, by bylo lepší.

Byla jsem opravdu šťastná, že jsem dostala dva páry ve své velikosti a ty mi vydrží navždy. Krásně mi sedí a na kotnících nemám žádné otlaky, protože nemají zadní část. A jsou to sandály, ne boty s uzavřenou špičkou, ve kterých je v létě moc horko. Ano, věřte nebo ne, tady v Kanadě skutečně může být 30 stupňů a víc.

Musíme se naučit novému způsobu života. Musíme být ochotni spojit se se svou duší tím, že půjdeme dovnitř, protože samozřejmě pokud se díváte na své vlastní chování, pak už nejste tím, kdo toto chování uzákonil, ale nyní jste tím, kdo se dívá na to, co jste udělali. Tolik z vás chce spojení s duší, no a to je způsob, jak toho dosáhnout.

Řekněme, že jste se zhroutili v práci. Váš šéf řekl něco, co vás naštvalo, a tak jste mu odpověděli způsobem, na který nejste zrovna hrdí. Lidé, kteří se pohybují v sociopatickém spektru, řeknou: "No! On mě donutil!" Jsem nevinný, celý svět je špatný. Jsem oběť! Pokud má váš šéf takovou kontrolu nad vaším chováním, že vás nutí dělat věci, které nechcete, je mi vás líto. Nikdo vás k ničemu nenutí. Vždycky si vybíráte, jak budete na cokoli reagovat. Máte svobodnou vůli, ale každý, kdo tráví svůj čas obviňováním druhých, se vzdává své vlastní svobodné vůle a přichází o cennou příležitost spojit se se svou duší.

Proč? Možná se za své chování stydí a nedokážou se mu postavit. A tak obviňují druhé. Pokud neustále stavíte kontrolu mimo sebe, pak není divu, že se zlobíte na druhé lidi. Ve skutečnosti jste naštvaní sami na sebe. To neznamená, že se při sebereflexi musíte zlobit sami na sebe. Můžete, ale nemusíte. Můžete si prostě říct: "Tak proč jsem to udělal?". "S čím to souvisí?" Nějaká vaše neuzdravená část právě vyplavala na povrch, abyste ji prozkoumali. Vy víte, že na mě neustále přicházejí pěkně vydatné lekce. Přemýšlím, proč stále přitahuji tak nezodpovědné, dětinské muže, kteří se chtějí nechat opečovávat a kteří chtějí využít mé tělo a mé peníze ke svým nekalým cílům, ale já je odříznu hned na začátku. Ráda bych potkala někoho vyrovnaného a normálního, s kým bych si mohla jen tak povídat, ale takoví lidé tady nikde nejsou. Z posledního "duchovně normálního" člověka, který mi napsal, se vyklubal bipolární člověk, který je v systému moci nad druhými. Tomuto člověku zjevně nic z toho, co dělám, nepřipadalo správné. A to je další věc, přátelé, pokud vás někdo šíleně shazuje, je to proto, že se vás snaží snížit na svou úroveň, nikoliv zvýšit vaše vibrace. Přijměte shazování, kritiku, za to, čím je, a jděte dál. Existují dva způsoby, jak k člověku přistupovat: můžete ho kritizovat, což je forma energetického vampyrismu, nebo se můžete pokusit zvýšit jeho uvědomění si vlastního chování. Nejsem na mluvící matrix a nejsem ani na hraní rolí, ani na náboženství, které je v okolí mého bydliště rozšířené, ale to, co uznávám za normální, tady zřejmě není. Jsem ráda, že stále pracuji na tom, aby mě vzali z planety, protože pak si možná budu moct jen tak popovídat s někým, kdo nemá agendu, která ve mně zanechá pocit, že mě využívají, zneužívají, nemají peníze a jsou frustrovaní z toho, že moje potřeby nikdy nejsou naplněny.

Musíte je vidět přicházet, přátelé. Na všem záleží. Hvězdná semínka přitahují ty nejhorší typy z matrixu, protože jejich démoni chtějí udržet vaše vibrace na nízké úrovni. Chtějí vás vrátit tam, kde vás mohou ovládat. Matrix mě nemůže ovládat, protože já ovládám svou vlastní mysl.

Žijeme ve světě sociopatů, lidí, kteří se naučili být v různé míře podobní reptiliánům, kteří to tu řídí. Existuje kontinuum, na které jsme s Ivem upozornili v našem videu. Kdybych před třemi lety věděla, že budu tři roky čekat na zahájení svého projektu, odstěhovala bych se odsud. Věřím, že záleží na tom, kde člověk žije, jsou místa s vyšším a nižším osvětlením a tohle místo je dost nízko.

Tady je další opravdu jednoduchý způsob, jak zjistit, zda vám někdo bude vyhovovat. Pro mě je to otázka toho, do jaké části mého života se hodí, z jaké úrovně vědomí musím čerpat, z jakých vzpomínek musím čerpat, abych se s ním dokázala sblížit. Ten člověk kouří, pije a možná bere drogy. Dobře, to bylo v mých dvaceti letech. Teď je mi šedesát a nekouřím, vlastně jsem na to opravdu alergická, nepiju, protože jsem to nezvládala. Ale samozřejmě chce mluvit o svém životě. Další věc - je na mizině. Nejsem na mizině, pracuji s univerzálním zákonem, abych vytvořila hojnost, a pracuji se svými průvodci, abych vytvořila život služby, což je to, kvůli čemu jsem sem přišla. Cítím se naplněná, pokud jde o mou práci. S tímto člověkem nemám žádný vztah. Podívejte se, ke které části vás promlouvá, k té, se kterou chcete žít po zbytek života, nebo k té, kterou se snažíte stát nebo kterou už jste. Zda promlouvá k vaší problematické části, nebo k hrdinovi ve vás, to se snažím říct. Kterou vaši část oslovují (nebo neoslovují)? Vaše minulost, nebo vaše přítomnost? K vašemu ideálu, nebo k části sebe sama, kterou byste raději přerostli? Vaše duchovní já, nebo vaše matrixové já, ta část vás, kterou jste byli, když jste to ještě nevěděli?

Slyšela jsem, že někteří z vás si berou špatné lidi, a proto sem dávám tato videa. Pochopte, že psychopaty a sociopaty velmi přitahují empati. Celá tato planeta je založena na několika principech. Udržování nízké energetické úrovně lidí a bránění ve vzestupu.

Jedním z projektů, které máme s Ivem naplánované na tento rok, je napsání knihy o vašich právech daných Bohem. Jedním z vašich práv je, že máte právo užívat si společnosti, kterou máte, aniž byste podporovali každý její rozmar nebo umožňovali její neschopnost postarat se o sebe. Věřím, že někteří z vás jsou spoluzávislí a spoluzávislí byli vychováváni jako součást matrixu, především však byli vychováváni k tomu, aby se starali o potřeby druhých před svými vlastními. Potřebují pochopit, jaká jsou jejich práva jako lidské bytosti, a první z nich je, že máte právo být šťastní. Začínám psát osnovu této knihy a už tam jsou práv.

Dvanáctistupňoví žáci se možná této knize vyhýbají, možná proto, že jsou naučení, že by se neměli domáhat svých práv. Na tom nezáleží, práva máte stále. Snaha přizpůsobit se nefunkčnímu světu, který vám práva upírá, tím, že budete svá práva nadále popírat, vás neudělá šťastnějšími, než tomu bylo předtím, než jste začali s programem. Byl by to jen další důvod k tomu, aby se datum vaší střízlivosti oddálilo. Pochopení, že máte právo hledat ostatní, kteří smýšlejí stejně jako vy a rádi uznávají vaše Bohem daná práva, je prvním krokem. Přijmout, že existují lidé, kteří toho nejsou schopni, je další krok, a odpustit jim, že toho nejsou schopni, je třetí krok. Většina lidí však dává přednost okolí, které pro ně znamená méně práce. Toho můžete dosáhnout, když na sobě zapracujete a dokážete se vyrovnat jejich pozitivní energii. Vyjádření svých práv a jejich obhajoba je univerzální zákon v akci. Říkáte Bohu nebo vesmíru, co od života chcete, a umožňujete, aby to bylo vytvořeno pro vás.

Faktem je, že kdybych se snažila přizpůsobit své pozemské rodině, páru narcistických sociopatů, které jsem se naučila litovat, tedy svým rodičům, a nikdy bych nehledala nikoho podobně smýšlejícího, nikdy bych nepoznala Iva.


To je zase jiná věc, a v Kanadě se to beztrestně praktikuje. A to parkování přes sousedovu příjezdovou cestu. Mně se to stává pořád. Mám příjezdovou cestu, která se táhne na délku 3 aut a soused, dodávky a kdokoli vůbec parkuje přes spodní část. Sobeckost tolika lidí, kteří si myslí, že si mohou dělat, co chtějí, hlavně že je nikdo nechytí, mě naprosto ohromuje. Samozřejmě nedodržují pravidla, jsou to porušovatelé pravidel a hranic, protože si pravidla ohýbají tak, aby jim vyhovovala, a to je znak sociopata. Empatik si uvědomí, že pravidla jsou tu i proto, aby chránila ostatní, nejen jeho samotného. V tom je ten rozdíl. Nehrají si na dvojí metr. Nedbají na ostatní, "můžu si dělat, co chci", z nějakého nahodilého sobeckého zdůvodnění, jen doufají, že nebudou přistiženi. Když se snaží utišit můj hněv slovy: "Je mi to líto," říkám: "Není. Moc dobře víš, co jsi dělal, když jsi tam parkoval." "To je mi líto. Právě se to stalo znovu. Prostě čiré egoistické sobectví. Stalo se mi, že mi lidé zaparkovali a pak jen řekli: "Budu tam jen chvilku." A já řekla: "Ne. Zjistili, že nemám náladu čekat. Kdyby měl každý alespoň trochu ohleduplnosti k ostatním lidem kolem sebe, pomyslete, o kolik by byl tento svět lepší. Ale je tolik sobeckých, sebeospravedlňujících se typů, které si ani neuvědomují, že mají blíž k sociopatii, než si možná myslí, a my ostatní musíme bojovat s pocitem, že jsme obětí těchto bezohledných typů, kteří si myslí, že pravidla nebyla vytvořena pro ně, ale jen pro ostatní.

Můj soused sociopat vyšel ze svého bytu, protože ta paní, která mi blokovala příjezdovou cestu, byla jeho návštěva. Řekl: "Je z Ottawy," což znamená: "Lidé z velkých měst jsou bezohlední kreténi." A tak jsem se na něj podívala. Hezký způsob, jak mluvit o někom, kdo právě jel hodinu a půl, aby se na vás přišel podívat, ale tenhle člověk se na nic lepšího nezmůže. Lidi vám pořád říkají, co jsou zač. Nepoužívejte zapírání typu: "Opravdu jsem to tak nemyslel. To není možné."

Ivo si vyčítá, že mi před třemi lety řekl, abych se sbalila, protože náš projekt se bude brzy realizovat. Mýlil se. Přiznává to, časové osy se dají těžko číst, zvlášť když vezmete v úvahu psychiku pozemšťanů, takže se na něj samozřejmě nezlobím, ale kdybych věděla, že budu tři roky plus žít ze sbalených krabic, přestěhovala bych se. Nechtěla jsem se stěhovat dvakrát v krátkém časovém úseku, a tak jsem zůstala tady. Věřím, že jsou lepší a horší oblasti a já žiju v té špatné. Věřím, že by mi stěhování prospělo, a on se cítí špatně, možná si dokonce vytvořil špatnou karmu, a tak se snaží situaci napravit tím, že mě odveze z planety. To je jeden z důvodů, proč se o to snaží. Aby viděl, kdy jednal proti univerzálnímu zákonu, a snaží se co nejrychleji zjednat nápravu. Abyste viděli, jaké pokusy už učinil, máme stránku a já ji níže uvedu odkazem. Jako hvězdné semínko nemohu nečinně přihlížet, když vidím, že se děje nespravedlnost, a vytáčí mě, že žiji tady, kde se univerzální zákon tak okázale ignoruje. Ivo to ví a není mu to jedno. Záleží mu také na jeho karmě.

Můj druhý soused mě před lety kritizoval, že s nikým nedokážu vyjít. Teď řekl: "Jsem rád, že jsme to vydrželi. S tebou je snadné vycházet. Stačí se chovat uctivě." Má pravdu. To je vše, co je potřeba. Vycházíme spolu skvěle. Je to snadné. Projevujte ostatním úctu a buďte ohleduplní k jejich rozumným potřebám. Není to žádná raketová věda! Já si myslím, že karma Země se vychýlila z rovnováhy a všechno se přehnalo, takže pro mnoho lidí je těžké pochopit rozumné, natož zdravé. Lidé jako já si připadají jako vyvrhelové, protože se nehodíme do krámu. Proč nezapadáme? Protože očekáváme respekt, nebudeme si hrát na trojúhelník a upřímně řečeno, jsme probuzení.

Řeknu něco, co asi spoustě lidí udělá vrásky: Pokud se nepraktikujete v pohledu na své vlastní chyby, pak dovolujete svým démonickým vazbám, aby si s vámi poradily. To je zkrátka a dobře, přátelé. To se vám snaží říct tolik duchovních lidí. Tito démoni chtějí řídit tento svět a dělají to skrze vaši nevědomost o svém a jejich chování. Žádná lidská bytost není sobecká, bezohledná, sebeospravedlňující a žádná lidská bytost není oběť nebo dokonce pachatel. Lidé jsou bytosti lásky. Bytosti lásky nejsou schopny chovat se tak, jak se lidé na Zemi obvykle chovají. Proč to vím? Mluvím s nimi pořád. Předala jsem vám co nejvíce Ivových rozhovorů, abyste i vy poznali, jací jsou. Nejsou jako my na Zemi a ti z nás, kteří se každý den obracejí k tomu, aby se stali podobnějšími jim, to mají těžké, protože musíme neustále stanovovat hranice a omezení těm, kteří si neuvědomují, že jejich náklonnosti dávají volnou vládu své mysli.

Ježíš (Ješua) zdůraznil dar odpuštění a já ho musím denně používat, abych obnovila svůj klid mysli.
Zakončím to dalším faktem, který mě učiní nepopulární, ale je mi to jedno. Pokud patříte k lidem, kteří vidí v druhých jen to, co vám mohou dát, jste dravci. Jste spíš plazi než lidé. Můžete se však změnit tím, že si vezmete svou mysl zpět.

Někteří lidé se děsí vědomí, že tuto planetu řídí odporné mimozemské bytosti, a co odporné nefyzické entity, které řídí vaši mysl? Neznepokojuje vás to víc?

Říkáme tomu lidstvo, ale je to proto, že lidé nechápou, že jsme hybridní směs lidské a reptiliánské DNA, a také nechápou, že lidé na Zemi jsou silně vykořisťováni kvůli své energii a ovládání své mysli. To znamená všichni bez výjimky. To není lidskost, to je šílenství.

Lidé jsou myslící a cítící bytosti. Nejsme emocionálně uzavření lidé, které nyní vídáme na Zemi, ti, kteří mohou druhým udělat cokoli, protože necítí vinu, kterou by měli cítit za to, že jsou zlí. Právě to, že lidské bytosti cítí tyto věci, přivedlo Lyřany a Vegany do bodu, kdy se rozhodli, že musí žít jinak než dosud, protože si uvědomili, že ublížit druhému člověku znamená ublížit i sobě. Této úrovni vědomí teď čelíme, přátelé, přichází to. Někteří z nás už jsou v tomto bodě, kdy si uvědomují, že nechtějí ublížit jinému člověku. Přichází to a já vás upozorňuji, že buď můžete začít dělat změny, které potřebujete, už teď, nebo trpět těžší verzí změny, když se budete snažit nedívat se na své vlastní chování.

Zdroj: https://tinyurl.com/48hy2bjc

Zpět