2586 Moudrost prastarých se vrací Wendy Ann Zellea

[ Ezoterika ] 2022-05-19

Bytosti světla
Díky moderním technologiím se v současné době objevují nové důkazy o tom, že lidské civilizace existovaly na Zemi před více než deseti tisíci lety i dříve. Tato dávná část historie Země se poznává pomalu a ještě pomaleji se přijímá, ale důkazy již nelze popírat.
Již dávno byly vyvinuty a používány pokročilé metody léčení. Do léčení a omlazování byla začleněna posvátná geometrie v podobě pyramid, ley linií a přirozené elektromagnetické mřížky Země, na které moderní kultury zapomněly. Krystaly byly zakódovány a použity k zesílení těchto přírodních energetických center, což vedlo k zesílení léčivých míst.
Tehdejší obyvatelé Země znali polohu organických, telurických energií a věděli, jak je využívat k udržení a obnově pohody. Vrozená léčivá síla Země je známa i dnes. Lidé se chodí k vodě rekreovat a odpočívat. Proč, protože voda čistí a očišťuje. U mořského pobřeží je více kyslíku, protože vlny se rozbíjejí a slaná voda odvádí z těla toxiny. Kromě toho mnozí chodí k silovým místům, aby zažili zvýšenou hladinu životní energie.

Moderní archeologové, kteří zkoumají starověká naleziště, předpokládají, že mnoho starých civilizací zaniklo, když roztály ledovce a města byla zaplavena. Polární ledové čepičky, které opět tají, se skládají z dávné vody, zmrzlé po tisíce nebo možná miliony let.
Jaká tajemství si tato voda uchovávala po celé věky, že se nyní uvolňuje do oceánů, do ryb, které se konzumují, a vypařuje se do vzduchu, který se dýchá? Stává se moudrost dávných lidí znovu dostupnou prostřednictvím vědomí vody? Prastará tajemství a inteligence byly opět uvolněny jako požehnání pro ty, kdo po nich touží a zasvětili svůj život jejich projevení.
Knihovna vědomí byla uložena v ledu, dokud nenastal ten správný čas. Voda, která se znovu rodí z ledu, je dnes nejčistší na Zemi. Obsahuje Lásku Země, nejpodstatnější složku života. Prostřednictvím jejích vibrací dochází k uzdravení. Kódy, z nichž se čistá voda skládá, sídlí v molekulách a antihmotě, která obklopuje každou mikroskopickou částici. Vracejí se právě v pravý čas, aby z nich měli užitek ti, kteří žijí dnes.

Současně moderní, špičkoví archeologové objevují ruiny dříve zapomenutých starověkých civilizací. Technologie, která byla použita při stavbě těchto struktur, byla mnohem vyspělejší, než jakou lze dnes napodobit. Vyvstává otázka, zda tyto bytosti byly mimozemského původu, ale tato otázka by měla být revidována, zda všichni živí tvorové na této planetě jsou mimozemského původu. Důležitější je, jakou energii tyto ruiny představují a uchovávají? V kameni je zachována nejvyšší moudrost a kódy kultury, která tyto velkolepé stavby postavila.
Podle přesnosti měření starověkých ruin je zřejmé, že stavitelé byli matematicky vyspělí. Na základě těchto znalostí lze předpokládat, že vrozené naprogramování, zakódované ve strukturách, disponovalo schopností zvyšovat telurické, elektromagnetické síly, vytvářet portály a sloužit jako léčivé a energetické body. Bylo zamýšleno, že jejich energie bude zachována.
V podstatě i když byly stavby zničeny nebo pohřbeny zemí či vodou, vibrace zůstaly.
Některé zbývající ruiny mají v sobě vyleptané a vytesané kódy, vzory, glyfy a písmo, které uchovávají posvátné geometrické a geomantické vibrace a prastaré vibrační frekvence. Když si dovolíte prožívat frekvence prastarých, můžete si začít vzpomínat. Opět navazujete spojení.

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/05/19/the-beings-of-light-the-wisdom-of-the-ancients-returns/

Zpět