977 Civilizace Andromeda Elena Eleya

[ Ezoterika ] 2021-05-06

Zdravíme vás! Chceme přenášet kódy lásky na Zemi. Kódy lásky jsou numerická matice, která proniká do vašeho vědomí a přetváří jej. Kódy, které přenášíme, jsou zvukové vibrace. Kódy jsou odesílány na Zemi - a vy je můžete vnímat ve svém proudu, například: hvězda, růže, cosi nepochopitelného, další znamení vypadá jako mrak (znamení byla kreslena ručně). Nebo kombinace písmen: El ku tau si zet, číselné hodnoty: 3 77 24 2 3 16. Vyslovením těchto slov a vytvořením jejich představy znovu sestavíte svoji matici ...

Q: Co je to matice?
Lidská matice se skládá z numerických kombinací, zvukových sekvencí a je umístěna v základním počítači vesmíru. Přeprogramování vychází od samotné osoby vyslovením, odříkáváním a prezentací těchto řádků.

Q: Ale lidé jsou všichni odlišní a maticové kódy jsou různé. Jak může stejný řádek ovlivnit celkovou matici?
Vyslovení těchto zvuků otevře váš portál a informace přenášené od nás se snadněji dostanou do vašich struktur.

Q: Jaký je váš úkol tady na Zemi?
Stejně jako mnoho jiných civilizací dohlížíme na Zemi a ovlivňujeme zavedení, distribuci našich kódů, abychom stabilizovali váš stav a jasněji vyplnili matici. Zdá se, že držíme rámec v období chaosu a manipulačních událostí.

Q: Jak ví lidstvo, že se připojuje k vaší síti a vašim kanálům?
Odpoví a pocítí nás pouze ty esence, které mají ve svých řetězcích zabudované naše řetězce DNA, ostatní, kteří s námi neměli jednotu, nežili s námi, stvoření, která s námi nesouvisí, nebudou nic cítit a nebude to pro ně žádným způsobem zapojeno.

Q: Znamená to, že pomáháte svým vlastním lidem, kteří nyní žijí na planetě?
Ano, jsou to také paměťové kódy přenášené prostřednictvím kontaktů našim bratrům z Andromedy.

Q: Čím se Andromeda liší v kvalitě esence, v čem je nejlepší?
Andromeda jsou vědci, učenci. Ve vesmíru je mnoho vědců, ale my jsme pokročili daleko dopředu, protože jsme se nezúčastnili válek a jiných vesmírných bitev. Více jsme se zabývali kultivací, hybridizací rostlin, různých mikroorganismů, prováděli jsme ohromnou práci na studiu různých jedinců v prostoru vesmíru, jejich růstu, vlivu na DNA, struktuře identifikace neobvyklých vlastností, které lze zlepšit a vylepšit hybridizací. Jsme v podstatě vědci a každý neobvyklý jev nebo kvalita, kterou hluboce zkoumáme, je dílem celého Kosmu. Najdeme silné a slabé stránky procesů, jevů, bytostí. Provedeme výběr, selekci a vybereme nejlepší z nejlepších, prototyp ze vzorů.

Q: Jak vypadáte, popište sami sebe?
Vypadáme jinak, nemáme určitý typ vzhledu. Na Zemi také vypadáte jinak, v závislosti na vašem geografickém narození, navíc máte velmi velký rozdíl ve frekvenci vnímání vědomí - pohybuje se v nejlepším případě od 2,7 do 4,8. (pozn. 4.8, 4.8...... apoň 2,8)

Q: A jaká je vaše frekvence vnímání?

Dosáhli jsme mnohem vyšších výšek, naše frekvence dosahuje 17. (pozn. tý jo)

Q: Jakou radu byste dali lidem, jak můžeme zvýšit naši frekvenci vnímání?
Tento proces nám trval dlouhou cestu, abychom se našli, je nemožné rychle přejít z jedné číslice na druhou, jedná se o pomalý proces, ale můžeme říci jednu věc - obecná agrese planety velmi snižuje vibrace, místa agresivních výlevů někdy klesnou mimo rozsah.

Q: Co nám poradíte v souvislosti s pobytem na planetě a s využitím dostupných prostředků ke zvýšení našich zdrojů?
Příliš vás ovlivňuje magnetická mřížka Země, není nadarmo, že máte na své planetě 2 póly, 2 magnety. Doporučuje se spát ve svých magnetických směrech, čímž se zvyšuje průchod magnetických toků vašimi poli. Můžete se pozorovat: spát jeden týden s hlavou na sever, a pak týden s hlavou na jih a zjistit, jak se cítíte (kdy jste aktivnější, organizovanější a sebevědomější). Určete, který směr je pro vás správnější a rozumnější, kde se budete cítit lépe. Máte také lidi lišící se na severním a jižním pólu, ale to neznamená, že žijí blíže k těmto pólům, lidé tohoto typu jsou všude.
Umývat se ve vodách z hor a pohoří je velmi prospěšné, tato voda nese léčivou sílu a regeneraci. (pozn. jo, jo... koho by ledová voda neprobrala)

Q: Jak se jmenujete?
Jmenuji se Tanio, je mi asi 275 let (velké oči a tmavá kůže.)

Q: Jak můžeme otevřít naše vědomí?
Protože jste v hmotné úrovni a skládáte se z buněk, pouze kopírování buněk a jejich spuštění vám zajistí spuštění řetězce. V zásadě všechny vaše buňky fungují v objemu: vaše jedna vedoucí buňka je příkladem pro ostatní buňky, ty ji začnou napodobovat. Je to stejné i ve vašem chování, sledujete vůdce a napodobujete ho. Toto je váš program - práce buňky. Když je buňka vyřazena z řádku programu, víte, že dojde k chybě (následuje nemoc). Schopnost kopírování je vaším klíčem k pokroku a rozšiřování. Ve vašich buňkách jsou světelné částice, které vaše mikroskopy nevidí. (pozn. je potvrzeno, že při spojení bužské a ženské buňky dojde ke krátkému výboji světla, a to i u opic, jinde to nikdo nezkoumal..

https://www.sciencealert.com/scientists-just-captured-the-actual-flash-of-light-that-sparks-when-sperm-meets-an-egg.

Světelné částice mají své vlastní plnění, rychlost pohybu, schopnost měnit, zmenšovat se, rozšiřovat. Je to živá světelná buňka, která nese záznam genetických kódů vesmíru. Je důležitá a člověk ji musí být schopen držet a spravovat. Je spojena s neurony vašich mozkových center - neurální spojení vysílají signál do této buňky. Buňky se skládají ze zvláštních kódových znaků, které mají určitý řetězec prožívání. Toto je neúnavný proces života této buňky, je nesmrtelná, tato buněčná struktura je ve vás. Stejný prvotní vzor je uložen v objemovém úložišti světelných komponent. Přístup do tohoto úložiště má omezené množství jednotlivců - bytosti, které splňují vysoké požadavky Hierarchie vesmíru.

Q: Jak dlouho už máte na starosti zemi?
Naše civilizace tu pobývá velmi dlouho a pracuje na vaší planetě, která má zajímavou strukturu pro studium. Každá planeta je svým způsobem zajímavá, ale náš zájem o Zemi je nejednoznačný. Máte planetu se samoléčbou, jsou na ní samoléčivé kódy a vy jako lidé na ní žijící máte stejné samoléčivé kódy. Vaše tělo se může léčit samo, ale protože váš tělesný systém nefunguje v harmonickém souladu, je samoléčení velmi těžké. Neharmonická práce těl přináší rezonanci, nerovnováhu obecně, neznějící systém - symfonii orchestru náplní vašich obalů. Usilujte o harmonický stav svých proudů, které vám slouží jako magický elixír uzdravení. Těla musí pracovat, a stejně tak produkovat identické pohyby zkroucené v určitém vzoru. Protáhněte vlnové proudy sférickým tělem a obalte své tělo růžovo-fialovými proudy. Tato světelná energie v současné době slouží jako vaše plnivo, vaše čistička.

Pokud si představíte, že jste ve vejci, kouli, proudy shora klesají dolů v kruhových prstencích a třpytí se růžovo-lila-fialovou barvou s mléčným odstínem. (pozn. .... beru, i kdybych jim tam měla uklízet)

Nejprve je čištění světlem.
Druhé je přijetí proudu slunce, záře a jiskry vašeho kokonu a naplnění sluneční energií.
Třetí je tvorba hustého kokonu (mentálně).

Zdroj: https://absolutera.ru/article10709

Zpět