865 Aštar Erena Velazquez

[ Ezoterika ] 2021-03-25

Jsem rád, že zde dnes mohu být s vámi a podělit se o tuto zprávu. Chtěl bych informovat Mé bratry a sestry, že moje flotila a ostatní členové Galaktické federace světla pracují na trvalém odstraňování zkažených duší z této části Galaxie. Denně jednáme a bojujeme s Temnými silami, jako jsou Reptiliáni, Draco a další, kteří jsou na temné straně a snaží se ublížit lidstvu.

Naše bitvy ve vesmíru jsou kruté, zahrnují pokročilé technologie a obvykle bojujeme s miliony lodí, včetně mateřských lodí, dokonce máme kosmické lodě o velikosti planety. Nejmenší potyčky probíhají až s tisíci lodí. Vaše rychlost a technologie hrají v bitvě obrovskou roli, celá civilizace může být rychle odstraněna, vy se odpaříte ve vesmíru, jako byste nikdy předtím neexistovali. Válka mezi Světlem a Temnotou trvá věky. Stále si myslí, že mohou mít nad Matkou Zemí kontrolu. Jejich dny jsou sečteny a jejich triky vytváření chaotických situací, jako je pandemie nebo střílení nevinných lidí, již nyní nemají vliv na probuzenější lidskou populaci.

Zakázali jsme jim volně cestovat tam a zpět na Zemi. Nyní jsou jejich základny na jiných planetách odříznuty od vaší planety. Jakmile se pokusí vplížit do vašeho světa, moje flotila čeká a je připravena na ně zaútočit. Přichází den, kdy bude z Gaie transportován poslední člen negativních sil. Vaše podpora udržováním se na vyšších frekvencích je velmi ceněna. Od této chvíle je velmi důležité pozvednout kolektivní vědomí na Terra Christa, aby se globálně prolomilo ovládání temné strany nad lidstvem a přineslo světlo a lásku všem.

Vaše republika bude brzy vyhlášena, jak se již stalo v naší realitě. Texas se ve Spojených státech stane místem číslo jedna pro nový způsob vládnutí, který nebude využívat výhod moci nad lidmi, namísto toho bude fungovat pouze pro lidi. Nejprve musí vaše časová osa dohnat naši. Všechny důležité události přicházejí podle Božského plánu otce, stvořitele. Kdokoli, kdo se snaží zasahovat a zpomalit proces, bude platit těžkými následky.

Moje posádka, já, Aštar a další členové Galaxie, kteří se účastní této operace zvané ʺOsvobození Matky Zeměʺ, každý den riskují životy, aby sem přinesly mír a radost. Tato část Galaxie je také velmi důležitým strategickým bodem v tomto vesmíru, poblíž procházejí miliony vesmírných lodí z různých galaxií, vesmírů a různých planet. Temnota ve vašem světě bude nahrazena Bezpodmínečnou láskou. Po úplném zveřejnění se připravujeme na masivní přistání milionů lodí na Matce Gaii. Pomůžeme našimi technologiemi uzdravit lidskou rasu, vyčistit vaši vodu a vzduch a pomoci vám vybudovat špičkovou civilizaci. Ti, kdo tyto prostředky obdrží, se chystají tyto peníze globálně implementovat do humanitárních projektů, aby navždy odstranili veškerou chudobu v každé zemi.

Meditujte a pokračujte s vysokými vibracemi, zbavte se nízkých emocí, jako je hněv, strach, zklamání atd. Vaše společnost potřebuje dosáhnout kritického množství v kolektivním vědomí, aby se ve vašem procesu vzestupu dostala do plné rychlosti. Každá nanosekunda přibližuje váš svět k žádoucímu cíli stát se galaktickou civilizací, která vyzařuje pouze mír, hojnost a lásku.

Prosím, mějte na paměti, že pokud budete potřebovat udělat nějaká důležitá rozhodnutí, spojte se s hlubokou podstatou svého bytí, vaší duší a přijde k vám správná odpověď. Nenechte se očkovat, protože to není dobré pro vaše zdraví. Tyto vakcíny COVID-19 byly vytvořeny pouze proto, aby vás ovládly nebo zničily vaše lidské tělo pomocí nanotechnologie. Vaše vítězství a svoboda se blíží, nikdy se nevzdávejte!

Zdroj: https://sananda.website/ashtar-via-erena-velazquez-march-25th-2021/

Zpět