864 Děti z vyšších dimenzí Jennifer Crokaert

[ Ezoterika ] 2021-03-28

Začněme povznášející odpovědí: vaše děti jsou v pořádku, přišly sem za mnohem větším účelem.
Každý, kdo pečuje o mladé lidi, si všiml, že bojují s tímto obdobím, ale jejich boj je opakem vašeho. Snažíte se vyčistit stín a aklimatizovat se na světlo, jsou světla a snaží se vyrovnat se stínem. Obrovská část dětí vtělených na vaši planetu je v současné době ve službě, ne proto, aby vyčistila svou karmu. Přišli ze světla a jsou připraveni vést svět ve vzestupných energiích. Jsou připraveny a sladěny s budoucími energiemi - nikoli s přítomnými energiemi. Pro mladé lidi jsou struktury vaší planety prožívány jako pouta, které je dusí. Struktura vašeho současného světa je obří mechanický stroj s ozubenými koly, koly a pákami; mladí lidé přišli vybaveni pracovat pomocí světelné technologie, mít krystalická těla, komunikovat telepaticky. Vaše současné struktury - vzdělání, média, zábava, sociální média, vláda, zdravotnictví, sociální péče, soudní systémy, politika, finance, všechny vaše systémy - jsou pro ně barbarské, protože jsou nevhodné k určenému účelu, a nevyrovnané s vyšším vědomím.

Výsledkem je, že si mnozí z vás všimli, že se vaši mladí lidé cítí zmatení, strnulí, naštvaní bez příčiny (skutečnou příčinou je vše), neschopní porozumět světu, odcizení, zavření, uzavření, ztraceni ve virtuálních světech online, hypercitliví, odloučení, beznadějní a bez vize.
To vše je výsledkem přemožení energiemi současného světa v kombinaci s chemickými látkami.

Při oddělování se snaží kolem sebe stavět kokony, aby zůstali v bezpečí a ʺotupiliʺ bolest z toho, že jsou lidmi.

Vše je jedno, může být užitečné oddělit 3D / 4D zážitek od 5D zážitku. Jsou zarovnány na 5D, jsou připraveny na 5D. Přesto musí ʺprojítʺ tímto obdobím 3D / 4D v čase, a to je místo, kde pro ně dojde k odpojení, s čímž ve své duševní smlouvě souhlasili, a stejně jako vy jsou nejsilnější ze silných. Být v těchto energiích je náročnější, než většina předpovídala, přesto jsou to odvážné a silné duše; mohou a dělají to.

Existuje několik kroků, které můžete podniknout, abyste pomohli svým mladým lidem:
Respektujte jejich pocity. Je důležité nevnímat jejich chování jako ʺproblémʺ, ale chápat jejich chování jako výsledek současné rozpadající se kultury, symptomu současných energií. Tím se okamžitě dostanete z toho, že nebudete součástí problému (tím, že je považujete za problém); to vás uvede do souladu s nimi, protože jim neposíláte další sadu těžké energie, před kterou se musí chránit. Potvrzení jejich zmatku a přemožení - i když tomu nerozumíte - je důležité. Upřímnost pocítí jako sladění energií. Samotná vaše empatie může mít hluboký účinek.

Když mluví, poslouchejte. Poslouchejte ze svého srdce, ne ze své multi-tasking hlavy. Poslouchejte, abyste rozuměli, ne řešili. To jim dodá více odvahy, aby začali zkoumat své zmatky i hlubší znalosti. Možná s vámi nebudou mluvit, může to být přítel, milovaný člověk nebo profesionál. Dát jim prostor k vyslyšení je důležité. Podporujte kreativitu a přátelství. Pokud je to možné, užívejte čistou vodu.

Podporujte čas bez obrazovky - čas v přírodě je extrémně uklidňující, stejně jako rostliny (dokonce i okenní nebo hrnkové rostliny), domácí zvířata a volně dýchající. Jejich imunitní systém je robustnější, přesto jsou více jemní a prospívají s výživnou stravou. Každá bytost je jedinečná a vaši mladí lidé budou vzkvétat, jakmile se energie na vaší planetě zesvětlí a systémy se vyvinou do souladu s nimi.

Důvěřujte jim. Jsou řešením, nejsou problém.

Zdroj: http://jennifercrokaert.com/

Zpět