853 Rychlejší manifestace nově probuzených Daniel Scranton

[ Ezoterika ] 2021-03-23

Arkturiánská rada -
Jsme nadšení z toho, kam směřujete jako kolektiv. Mnoho lidí na Zemi se v poslední době probudilo, a pocítili jsme jejich nadšení, jejich vzrušení, jejich dychtivost zkoumat, kdo ve skutečnosti jsou a co mohou vytvořit.

Nově probuzení mají výhodu v oblasti tvorby, kterou ti dříve probuzení neměli. Přicházejí k poznání v době, kdy jsou pro vás všechny rychlejší energie. Nyní jsou možné stále rychlejší projevy, a nově probuzení budou mít prospěch z toho, že se nikdy dříve nepokusily projevit něco, při čem selhali. Ti z vás, kteří jsou nějakou dobu vzhůru, se pokusili projevit kreativitu, a nebyli dostatečně úspěšní. Kolikrát se vzdali, nebo alespoň začali snít o mnohem menším v důsledku svých minulých neúspěchů při projevování. Proto se ti z vás, kteří jsou vzhůru docela dlouho, mají ve skutečnosti co učit od těch nově probuzených. Uvidíte je na rychlé trati a všimnete si, jak lehce vypadají, protože nejsou vyčerpaní, protože nejsou zahlceni spoustou těžké energie, kterou mají někteří z vás, kteří už byli vzhůru dříve. (pozn. přestaňte si lízat rány a šup do dalšího kola... to už znáte)

Je to v pořádku a pochopitelné, ale je také čas odhodit pouta, která jste si sami stanovili, a uvědomit si, že žijete ve zbrusu nové době. Plavete v nezmapovaných vodách a máte energičtější podporu pro to, co chcete vytvořit, než kdy na planetě Zemi kdy v historii lidstva bylo. Připravte se jít dál, projevovat se rychleji a stát se mistry, kterými se vždy stanete, i když se mnozí z vás do určité míry vzdali.

Někteří lidé jen čekají na skončení přesunu, aby se mohli okamžitě projevit, ale ti z vás, kteří cítíte svou energii, víte, že je krásné být v režimu stvoření. Je to báječný čas, kdy můžete své srdce, mysl a oči nastavit na příslovečnou výhru. Právě stojíte uprostřed evoluce vědomí ve svém světě, která nemá obdoby, a rádi bychom viděli, že více z vás, které jsou staré duše, získává více z toho, po čem toužíte.

Ti z vás, kteří již byli ve startovním bloku několikrát, potřebují tu injekci nadšení, kterou právě noví probouzí. Nechte je ukázat vám, co je možné; nechte se překvapit. A veďte je, když to potřebují, když o to požádají, ale neodrazujte je od velkého snění, protože vám dokáží, že se mýlíte.
https://danielscranton.com/faster-faster-manifestation-by-the-newly-awakened-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

Zdroj: https://danielscranton.com/

Zpět