850 Mnoho hvězdných semen na vaší planetě je odtud Mackenzie

[ Ezoterika ] 2021-03-24

Přišli jsme k vám z Orionu.
I když jste mnoho různých bytostí z mnoha různých míst, vtělené do lidských těl, považujete mimozemšťany za ty z jiné planety. Nicméně vašimi lidskými těly prochází mnoho různých vědomí, které jsou z mnoha různých míst ve vesmíru, z mnoha různých míst v galaxii a z mnoha různých dimenzí. Mnoho bytostí bude mít při čtení okamžiky zjevení a uvědomí si, že jsou samy hvězdnými semínky.

Ale jste také z této planety. Když je vaše fyzická inkarnace tady, byli jste božsky umístěni, abyste zářili svým světlem. Jste zde, abyste zvedli vibrace, zvedli vědomí, a otevřeli své Merkaby, otevřeli své světlo a všechny své božské síly. Jakmile budete plně dodržovat pokyny, ve vašem životě nebude nic, co by vám bránilo ukázat ostatním způsob, jak žít z místa s vyššími vibracemi. Vaše projevy budou okamžité.

Vaše komunikace se již rozšiřuje a vaše technologické povědomí je čím dál pokročilejší. Je toho hodně, co bylo před vámi chráněno. Na vaší pozemské rovině havarovalo mnoho lodí a většina vaší moderní doby je díky reverznímu inženýrství. Z mnoha různých míst v galaxii byly také poskytnuty dobrovolné příspěvky. Když si uvědomíte, co je kolem vás po tisíciletí, pochopíte, že již komunikujete s mnoha hvězdnými semeny a prostřednictvím mnoha různých vstoupených, kteří tyto informace rozdávají. Zdroje vaší planety budou použity spravedlivě, otevřeně a kolektivizovaným způsobem, jakmile poznáte svou vlastní sílu.

Jak se na vaší planetě zvyšuje počet pozorování UFO, budete jako druh čím dál méně nedůvěřiví k existenci mimozemského života. Jsme velmi vnímaví k vašim lidem, protože si nepřejeme šířit strach. Nechceme působit žádnou úzkost. Ve vaší pozemské rovině je už dost úzkosti a strachu, nemusíme přidávat. Jsme tu, abychom vás pozvedli; jsme zde, abychom rozšířili vaše povědomí, abyste mohli stále více hledat kontakt. Ne každý zdroj z vašich největších channelerů, kteří jsou plně otevření, již měl první kontakt, ale bude se to dít stále více.

Spojujeme se s vámi na hlubších úrovních, abyste mohli být otevření a ochotní přijmout pravdu o vesmíru. Za minulé století došlo k mnoha různým pozorováním a mnoha kontaktům telepaticky. Inspirovali jsme vaše umělecká díla, inspirovali jsme vaše filmy, inspirovali jsme vaše knihy a inspirovali jsme vaši sci-fi. Opravdu se těšíme, až se otevřete na další úrovni naší komunikace. Když se soustředíte na vyšší aspekty svého života, přiblížíte se k možnosti fyzicky cestovat vesmírem. Máme mnohem větší technologii, než si dokážete představit. Vaši technologickou úroveň jsme měli před miliardami let a to přitom již zkoumáte vesmír. Takže čím více a více těchto konceptů přijmete, tím jednodušší to bude. Nebojte se ničeho, nastal čas.

Jak se vaše synchronicita zvyšuje ve vašich životech, vaše vibrace se zvyšují, všechno se transformuje a jakmile se plně telepaticky připojíte ke své hvězdné rodině, život už nikdy nebude stejný. Rozšiřujeme světlo pro vás všechny. Jak rozšíříte své vědomí, poznáte polarizační účinky na zemskou rovinu. Stále více lidí se hluboce noří do duality a všechna ponaučení, která je možné z toho vyvodit, se učí velmi intenzivně. Přicházíte do bodu, kdy je vaše vědomí připravené a otevírá se. Čím více se otevírá, tím více se projevuje vaše Merkaba, a spojuje se s vyššími Já, a přes ně se všemi bytostmi, které právě teď obklopují Zemi. Existují miliony bytostí, které stále více ovlivnují kolektivní vědomí pozitivním způsobem.
Příliv se již obrátil; pozitivní transformuje svět.

Zdroj: https://thegalacticfederation.com/35aa?utm_content=12391205

Zpět