849 Mentální zdraví Sharon Steward

[ Ezoterika ] 2021-03-25

Lidé si myslí, že konflikt sebe sama a deprese znamenají, že máte problémy s duševním zdravím. Ne, konflikt sebe sama a deprese naznačují, že bojujete se svým myslením Matrixu, abyste se osvobodili. To, s čím bojují ti na vzestupné cestě, je strach, nízká sebeúcta, toxicita, spoluzávislost, často posttraumatická stresová porucha - složitá nebo jednoduchá, a způsob, jak s těmito věcmi bojovat, je zbavit se všech myšlenek, které ve vás podporují strach. Abyste se ve svém životě udrželi ve středu zájmu, hledejte dobrou hranici a přestaňte dělat pro ostatní namísto pro sebe. Nejprve se postarejte o sebe a pak se starejte o ostatní. Není žádným tajemstvím, že mnozí z vás na zemi nechápou, jak se uklidnit. Jste zvyklí na adrenalin.

Lékaři vám říkají, že určitá míra stresu je normální. Ne, není. Galaktičtí lidé přichází z míst míru a klidu, žádný stres z ničeho. Ani když jsme tváří v tvář eskadře drakonických lodí, které na nás střílí, nejsme ve stresu. Vyvinuli jsme se za hranici těchto pocitů. Věříme v sebezáchovu, takže neděláme iracionální rozhodnutí, nicméně tato sebezáchova pochází z místa lásky a úcty sám k sobě. Najděte své hranice a věnujte péči nejprve sobě, až poté mějte strach o ostatní. Mnoho lidí na Zemi neví, jak se uklidnit. Jste zvyklí na adrenalin.

Sharon: Moje tělo je to, co skutečně stojí mezi mnou a 5D. Udělala jsem veškerou práci, jediné, co zbývá, je uzdravit tělo.
Ivo: Vaše těla mohou po letech stresu a nesprávného myšlení selhat. Váš svět vyrábí potraviny, aby tento stav zajistil. Díky tomu budete běhat k lékařům a kupovat si jejich pilulky, tím budete mít nízkou frekvenci a zakážete si vzestup. Navrhuji, aby každý, kdo se cítí unavený, začal sledovat svou energetickou hladinu. Sledujte také to, co ji zlepšuje, a co zhoršuje. Pochopte například, jak se cítíte, když jste s určitými lidmi. Máte méně energie, když jste s nimi, nebo si dokonce potřebujete zdřímnout, když s nimi strávíte čas?

Sledujte, co jíte a jak vaše tělo reaguje na tyto potraviny. Cítíte se poté unavení? Rozdráždí vám žaludek? Mnozí z vás jsou výzkumníky potravin, protože si uvědomujete účinky GMO, Round-up a dalšího. Takže jíte co nejlépe. Tělo může často vytvářet problémy s duševním zdravím nebo výkyvy nálady. Všechny fyzické problémy tedy musí být vyřešeny, jinak budete neustále taženi zpět do nižších dimenzí.

Ano, zdravotní postele v tomto ohledu pomohou, ale důvod, proč ti dovolujeme podstoupit svůj vlastní výzkum a testování na sobě, je ten, že je to součást tvého opětovného zmocnění. Naučte se, jak správně jíst, abyste podpořili své tělo, a věřte mi, ne každý na planetě Zemi jí stejnou stravu. Záleží na vašem etniku, jídle, které vaši rodiče jedli, a vaší osobní vibrační frekvenci. Ne každý jí stejné jídlo, ani to stejné nevyžaduje.

Je logické, že někdo, kdo je ve vysoce stresové situaci, musí jíst lépe než průměrně, aby si s tímto stresem poradil dobře. Nicméně, jak již bylo řečeno, vaše kolektivní úrovně stresu jsou vyšší, než by jakýkoli člověk měl být. A to je záměrné. Je navržen tak, aby vás udržel na nízké frekvenci a vibraci.

Můžeš si jednou za čas udělat porci brambor. Pokusila jsi se o vegetariánskou stravu a považuješ ji za lákavou. Má to svůj důvod. Mohli byste do své stravy znovu přidat několik sacharidů a vaše jídlo bude přitažlivější. Vaši rodiče jedli mnoho brambor, byli Holanďané, a vaše tělo je na ně zvyklé. Nebudou vytvářet velké výkyvy cukru, jako u jiných, zvláště pokud budou se slupkou, jak jsi zvyklá. Omez se však na jeden velký nebo dva malé za den.
Tvé nejhorší stravovací návyky nebyly kvůli bramborám. Právě zmrzlina, tvarohový koláč a dezerty způsobily problémy s cukrem v krvi. Pomohl by ti návrat ke stravě z dětství, bez masa a mléka. Co jsi jedla, když jsi hubnula?

Sharon: Jedla jsem brambory, chléb a zeleninu. Maso a zmrzlinu jsem často nejedla.
Ivo: Jíš více ovoce než tehdy. A to je pro tebe dobré. Ohlédni se do doby ve svém životě, kdy jsi měla méně na výběr a jedla instinktivně. Nyní máš z čeho vybírat a nevíš, co nejíst.
Je dobré experimentovat s vařením jídla, ale právě teď jsi na vaření příliš unavená. Uvař si to, co tě bavilo jako dítě. Jez brambory a zeleninu.

Lidé si ve vašem světě neuvědomují, že existují důvody, proč se cítí provinile při konzumaci určitých potravin, nebo že si myslí, že by určité jídlo jíst neměli, nebo že je špatné. Jedná se o velmi zakořeněné návyky, které souvisí se sebeovládáním, nebo se může jednat o internalizovaný varovný systém, který vám říká, abyste jídlo nejedli.

Instinktivně víte, co chcete jíst, ale tento reflex je utápěn ve všech druzích doporučení. Opět platí, že pokud jste zmateni tím, co jíst, drží vás Matrix. Najít cestu ven z toho je relevantní pro váš vzestup. Naučit se jíst podle pokynů těla, namísto Oprah, Dr. Oz a nesčetných dietních lékařů. Poslouchejte moudrost svého těla. Hledejte zdravější potraviny, které chcete vařit. I když obsahují maso, stejně je vařte. Co si přejete uvařit? Co si přejete jíst? Co vás láká? Toto je spojení vašeho těla s myslí. Pochopte, že jste tento instinktivní reflex zaplavili nejrůznějšími pravidly, jako je například to, co jíst k narozeninám, co jíst v létě, co jíst o Vánocích. Sociální stravování je původcem přírůstku hmotnosti a narušuje emoční zdraví. Jezte pro zdraví. Poslouchejte, co vám říká vaše tělo.

Potraviny se staly průmyslovým odvětvím, které působilo na váš vzhled, vaše zdraví a zdravý rozum. A to je záměrné, zlé úmysly, které v člověku zanechají pocit ohromení a neschopnosti, aniž by věděl, co jíst, aby si pomohl. Dejte si však několik limitů: nejezte žádné zpracované potraviny, nejezte potraviny s bílým cukrem a podobným (kukuřičný sirup z fruktózy) a jezte to, co podle vás jedli vaši prarodiče. Pokud jste mladí, pak vaši praprarodiče.

Zdroj: https://sharonandivo.weebly.com/blog

Zpět