847 Jak roste duše Daniel Scranton

[ Ezoterika ] 2021-03-24

Nebyli jsme vždy tak duchovně vyvinutí, jako jste v tomto okamžiku. Duchovně jsme prošli dlouhou cestu můžeme se ohlédnout za svým pokrokem a cítit se velmi dobře, že jsme se posunuli tak daleko od méně rozvinutého stavu. Můžeme si také zvolit cítit se špatně z toho, že ve fyzické formě v nižších dimenzích nejsme tak vyvinutí, jako jsme teď, a vy máte tu možnost také.

Rozhodněte se mít dobrý pocit z toho, že jste došli tak daleko, než abyste se styděli za to, kdo jste kdy byli nebo za to, co jste v minulosti udělali, včetně vašich minulých životů. Nikdo nebyl svatým ve všech svých minulých životech, a tak to musí být, aby duše mohla růst. Musíte být schopni odpustit si za to, co jste udělali a kým jste byli, a také vám to usnadní odpouštět ostatním za to, kdo jsou teď a co dělají.

Když jste prožili různorodý soubor minulých životů, získáte mnohem větší přístup k soucitu, zážitkům, emocím, věcem, které byste za celý život nemohli zažít. Proto máte všichni tak pestrou sadu minulých životů, na kterých můžete stavět. Proto je možné, že se během jednoho života stanete svým vyšším já. Čerpáte ze všech těchto předchozích zkušeností, všech těch aspektů vašeho minulého života. Všechny přispívají k tomu, kdo jste právě teď, a to je dobrá věc, i když jste vždy nebyli dobrým člověkem v každém z vašich minulých životů nebo v každém okamžiku v tomto životě.

Vyberte si cestu, která vám bude sloužit vždy a více, zbavte se vašich připoutaností k tomu, kdo jste kdy byli a co jste udělali, a na základě těchto zkušeností vyrosťte. Všechno vám má pomoci, buďte hrdí na to, že jste se vyvinuli, že jste došli tak daleko od místa, kde jste kdysi byli. Všechno, co zažijete, je z vlastní vůle, dokonce i ty životy, kdy jste udělali hrozné věci. Vaše duše chtěla mít tyto zkušenosti a vaše duše ví více než vaše soudné ego. Když se dokážete vzdát odsuzování sám sebe, můžete se zbavit svých soudů nad ostatními, což je velmi osvobozující a přenese vás to na vyšší úrovně vědomí. Byli jsme tam, kde jste, a známe nejjednodušší cestu, jak se dostat tam, kam jdete. Je to cesta propuštění, odpuštění a soucitu k sobě i ostatním.

Zdroj: https://danielscranton.com/how-your-soul-grows-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

Zpět