780 Svoboda Země Erena Velazquez

[ Ezoterika ] 2021-02-21

Saint Germain -
Každý den přibližuje lidstvo stále více a více k jeho osvobození z temného středověku do nového věku, kde již nebude existovat utrpení, hlad a chudoba, pouze radost, harmonie a mír.
V těchto dnech konečně přichází na tuto planetu. Jsem si vědom, že lidstvo velmi dlouho čeká, až se osvobodí a bude znovu spojeno se svými blízkými z druhé strany. Všechno jde podle Božského plánu vytvořeného Otcem, Bohem. Tento rok odhalí mnoho neočekávaných pravd a událostí. Připravte se na všechny dobré věci, které v budoucnu přijdou, a užijte si jízdu svého života.
Země bude osvobozena od týrání zvířat a lidí, už žádné mučení. Všichni jste toho dostali dost. Ostatní a já, Saint Germain, už nechceme vidět utrpení v této části Galaxie. Všichni se dozvíte skutečnou pravdu o tom, kdo jsou, odkud přišli a proč jsou zde.

Váš proces vzestoupení se zrychluje, protože tvůrce zrychluje čas, aby všechny události nastaly globálně dříve. Nezapomeňte prosím zůstat ve vysokých vibracích tím, že budete mít důvěru a víru, že dobré změny jsou na cestě. Univerzální božský plán nic nemůže zastavit. Negativní strana denně ztrácí svou pozici, bez ohledu na to, jak moc se snaží udržet kontrolu. Světlo zvítězí nad Temnotou.
Světelní válečníci a dělníci světla, připravte se na to, že v blízké budoucnosti budete velmi zaneprázdněni. Jste nezbytnou součástí tohoto přechodu z 3D na 5D. Úkoly budou každému sděleny, až nastane správný čas. Vaši mentoři se vám začnou odhalovat a budou vás provázet vašimi misemi. Toto je na Matce Zemi velmi důležité a zásadní období, nebojte se, pokud se ve vašem světě objeví nějaký zmatek a chaos, což se očekává, než nový základ plně nahradí starý způsob života.

Být na Zemi v této době transformace je požehnání. Mnoho civilizací z různých vesmírů a galaxií pečlivě sleduje a pozoruje, co se děje v této části galaxie. Jsou nadšení pro lidskou rasu a posílají své světlo a lásku všem. Vím, že jste všichni trpělivě čekali na nasycení bohatstvím. Lidské bytosti zoufale potřebují finanční prostředky na ukončení veškerého utrpení Matky Gaie. Tady na této planetě je dost peněz na odstranění veškerého hladu a chudoby v každé zemi, ale byly ukradeny.

Pracuji s dalšími bytostmi na odstranění všech poškozených členů z Aliance, abych mohl bez přerušení přerozdělovat bohatství bezpečným a plynulým způsobem. Také si vyberu, kdo mi s tímto úkolem pomůže. Součástí tohoto procesu budou pouze velmi důvěryhodné a čisté duše. Je velmi důležité a zároveň velmi delikátní, jak rozdělit finanční prostředky, aniž by to na vaší planetě vytvořilo obrovský chaos.
Jak vidíte, s touto misí na Zemi jsem byl velmi zaneprázdněn a jsem velmi šťastný, že prosperita pomáhá každému žít lepší život a končí veškerou bolest a utrpení.

Kvantový finanční systém nemůže být hacknut ani kompromitován, jak jste o něm již mnohokrát slyšeli. Vše se připravuje, takže můžeme začít měnit tuto starou poškozenou realitu za novou, která bude ve vašem světě blažená a šťastná. Jsem tady, vedu vás a podporuji ve vaší cestě vzestupu na Terra Christa. Kdykoli procházíte těžkým obdobím, cítíte se ztraceni, osamělí nebo bojujete, stačí zavolat mé jméno, a já vám pomůžu projít touto drsnou částí života. Budete moci znovu vidět Světlo a cítit Lásku.

Extrémní počasí v Texasu a dalších zemích bylo vytvořeno temnými silami, aby narušily proces osvobození lidské civilizace. Stát Texas bude hrát v budoucnosti pro lidstvo důležitou roli.

Zdroj: https://eraoflight.com/2021/02/21/saint-germain-earth-freedom/

Zpět