777 Informace o plazech během jejich zatčení a zániku Sharon Steward

[ Ezoterika ] 2021-02-14

Soren z Plejáďanských delta sil -
Plazi během zatčení a zániku
Zaujala mě Gina Marie Colvin Hill, která nějakým způsobem zaznamenává neuvěřitelné obrazy jiných sluncí, lodí a plazmatických entit přicházejících na Zemi. Myslí si, že plazmatické entity vytváří temnou hmotu (protože se vynořují zespodu, nemyslím si, že plazma má porodní kanál). Ivo říká, že se snaží transmutovat temnou hmotu, kterou sebrali tady na Zemi. Lidé vidí za mřížku a vidí do jiných dimenzí. Začala jsem to zkoušet také sama ve svém domě. Na videích jsou vidět společně 3D slunce jako žlutá koule s nediferencovanými paprsky vycházejícími do všech stran a pětidimenzionální slunce více modrobílé s určitými paprsky silnějšími.

Soren: Řeknu ti, co můžu. Samozřejmě. Stále jsme v oblasti Číny, dole v základnách. Vyjímáme všechny DUMB a mnoho pozemských vojenských sil nám pomáhá. Objevili jsme zde ještě více zlata a tolik drahokamů, že je neuvěřitelné o tom uvažovat.
Samozřejmě jsme také našli obvyklou scénu na DUMB - hrozné utrpení a mnoho lidí, kteří byli spojeni s částmi zvířat, experimenty DNA a části těl okolo. Neuvěřitelné! Když říkáte, že peklo je pod vámi, mám tendenci souhlasit: toto je peklo.
Viděli jsme toho tolik a někteří z vašich lidí nemohou pokračovat. Jsou tak traumatizováni pouhým pozorováním toho, co se děje v těchto základnách. Našli jsme jednu základnu v horách pod čínským Tijangem, která musí být zdaleka nejhorší. Hromady těl, většina z toho děti. Je to horší než váš holocaust z druhé světové války, mnohem horší.

Sharon: Děkuji, že jste se nás pokusili připravit. Kolektivní šok na této planetě pravděpodobně pocítí celý vesmír a upřímně řečeno, vina, kterou mohou někteří cítit, pokaždé, když se podívají na krabici s mlékem a uvidí zprávu o pohřešovaném dítěti, bude obrovská. Není to naše chyba, ale byli jsme naivní, když jsme si mysleli, že druhá světová válka se už nikdy nemůže stát, přesto se to odehrává pod našimi nohama. Jsou to koncentrační tábory.

Soren: Jsou, Sharon. Absolutně hrozné.
Sharon: Mimochodem, lidi, vzhlédl jsem k Tijangu a je severozápadně od Hongkongu a severovýchodně od Hanoje.

Soren: Účastnila jsi se letecké bitvy mezi komunistickou stranou Číny a USA, nechali jsme tě zvládnout některé z tvých vlastních bitev, Sharon. Máš na tom padesátiprocentní podíl. Můžeme udělat vše, co je v našich silách, abychom odstranili temné z planety, ale ať se nyní stane mezi různými zeměmi cokoli, je to vaše bitva. Pomáháme vždy s osobními detaily. Když potřebuješ vidět blížící se auto, průvodci tě upozorní na jeho přítomnost a možnou kolizní dráhu. Pomáháme tak stíhacím pilotům, mají tendenci být spíše intuitivní, takže to opravdu pomáhá. Můžeme také vložit myšlenky do myslí nepřátelských vojenských pilotů, abychom jim pomohli dělat špatná rozhodnutí.
Udělali jsme to tak ve druhé světové válce. Válka v Pacifiku byla řada omylů. Zastaví se to, až se sami rozhodnete to zastavit.

Zatčení plazi jsou různí. Někteří na nás plivou a syčí svými jedovatými úmysly rozřezat nás na kousky a sníst, nebo nás sníst celé. Jiní jsou téměř šťastní, že je po všem, a tajně nás berou stranou, aby nám poskytli informace. Myslí si, že nás mohou vyděsit. Samozřejmě jsme mnohem silnější, než kdy budou, a proto se před vámi musí skrývat. My je jen zatkneme a oni jdou ke galaktickému soudu. Ti, kteří mají duše, jsou posláni zpět na centrální slunce. Máme vězení na Měsíci, a dole na některých DUMB, protože je nemůžeme přemístit z planety, vězení jsou na Jupiterových měsících, v Plejádách. Je jich tolik.
Ti, kteří už toho mají dost, nebo si myslí, že by mohli získat pozici v galaktické federaci, donáší. Dají nám informace a pokouší se nás zmanipulovat, abychom je vzali jako velitele lodi nebo na jinou pozici. Jsme shovívaví. Dali jsme jim šanci přejít ke Světlu, ale oni musí udělat práci.

Sharon: Mají všichni duše?
Soren: Ne všichni. Někteří jsou více robotické klony, nebo parazitické povahy. Nic, čím bysme se dříve nezabývali. Někteří jsou napojení na počítač, něco jako drony.

Sharon: Vidím, že jste sledovali naše scifi filmy.
Soren: Sledujeme je. Považujeme je za vtipné, ale jejich sledováním pochopíme, jaký by byl váš referenční rámec. Když uvažujete o dronu, pomyslíte na Borga, který je součástí lidské, částečně umělé inteligence, která je napojena na centrální mysl, a to jsou někteří z těchto plazů. Jsou nejsmrtelnější. Musíme s nimi být opravdu opatrní, protože AI mainframe chápe, že díky nim k ní máme přímé spojení. Jiní jsou organičtější a někteří dokonce mají spojení s duší, ale stále jsou ovládáni myslí a jinými způsoby.
S těmi, kteří jsou drony, můžeme do jejich obvodů vkládat vstupy, abychom je stále více zbavovali mainframu, a tím to pomalu zabíjíme.

Máte v plánu brzy rozdělit časové osy a když tento mainframe přejde do negativních časových os třetí dimenze, bude ho zlomek toho, co byl dříve. Všichni jsme odvedli skvělou práci, když jsme vetřelce zbavili moci, ale umírá pomalou smrtí. Máme ho izolovaný. Nemůže nikam a s tolika lidmi na Zemi, kteří se probouzí, stejně jako zatčení tolika jejích dronů a náčelníků a naše přeprogramování, kdekoli můžeme ...

Sharon: Myslím, že by měli dronům hrát hippie hudbu 60. let míru a lásky. (pozn. Sharon si pamatuje nereverzovanou verzy symbolu míru ve tvaru Y. Do současné podoby ʺmuří nohyʺ byla reverzována při zpětné změně časové osy temnými - mandela efekt... mimochodem, také si pamatuji Y, muří noha mi došla prakticky až při její poznámce) ... Také by mohli použít pohotového kapitána Kirka - uklizeno do 60 minut.

Soren: Vidíš, proč sledujeme vaši science fiction. Kirk byl hráč. Pokaždé hazardoval se životy své posádky. My to neděláme. Neriskujeme. Ani se o to nepokoušíme. Prostě jsme si jisti naším úspěchem. Žádná světelná bytost nikdy nic nezkouší.

Sharon: Existuje spousta konceptů toho, co bude, když zde přijdeme do své plné moci. Máte konkrétní příběhy, co se týče těchto zatčení? Vidím tě sedět u ovládacího panelu, Sorene. Máš tmavomodrou uniformu. To je víc, než jsi měla, když jsi pózovala pro portrét s Christine. Naštěstí zakryla spoustu toho, co nemám zájem ukázat veřejnosti a co je zde stále považováno za nevhodné.

Soren: Chytila mě ve špatnou dobu.
Sharon: Myslel jsem, že na tebe ve Photoshopu nahážu nějaké oblečení. Obvykle ukážu tvář nebo bystu.

Soren: Pokusím se mít na sobě nějaké oblečení, až přijdu k tobě domů. Sharon: Ano, prosím. Všichni se snažíme být slušní. Když budete plavat v mém bazénu, prosím, vezměte si plavky.

Soren: LOL. Nyní k otázce. Kdo vynikal? Byla tam plazí žena, potomem těch, kteří žili ve vnitřní zemi. Byla zvlášť naštvaná na Drakoniány, že jí vzali její planetu. Když byla mladá, zabili její rodiče a udělali z ní také sexuálního otroka. Zajali jsme ji pod horami v Rusku a byla to snadná záležitost. Byla opravdu připravena být osvobozena. Prostor, ve kterém byla držena v zajetí, bylo malé místo. Dostávala málo jídla a byla vychrtlá. Byla bílá a neměla ocas. Byla vysoká asi osm stop, takže byla malá. Ale nebyla slabá. Všichni plazi jsou fyzicky silní, ale ona se vzdala bez odporu. Cítili jsme, že je připravena mluvit. Dala nám spoustu informací. To je věc nižších dimenzí, jsou více než připraveni bodnout se navzájem do zad, pokud se nebojí tolik, že budou zticha. Nebo pokud nemají smysl pro věrnost svému bohu, protože jim bylo řečeno, že počítač je bůh.

Řekla nám o jejich pohybu vojsk. Stále vytváří armády v tunelech pod zemí. Vojáci zažili lepší dny, ale stále se pohybují a bojují, protože nechtějí být zajati. Vědí, že když budou dlouho na jednom místě, budou chyceni. Stále jsou na útěku po celé planetě. Někteří z nich jsou připraveni se ihned vzdát bez boje. Někteří bojují na život a na smrt, takže je zabijeme. Někteří utíkají se svými rodinami. To je opravdu smutné. Vidíte, že v tom jsou zapojeny i jejich děti. Ano, mají armády, které byly nastaveny stejným způsobem jako vaše armády: obě pohlaví dělají práci vojáků a mají rodiny a děti jsou v tom chyceny.

Sharon: Co děláte s těmi, kteří jsou chyceni a vzdávají se?
Soren: V této sluneční soustavě máme rehabilitační kolonie. Někteří z nich byli u Světla, než padli. Někteří z nich jsou relativně mírumilovné bytosti, jen s nižší frekvencí, ale stále vyrovnané světlem. Pomáháme jim a jejich rodinám zotavit se. Pracují s pozitivními skupinami i mimo Draconis, mnozí teď nejsou moc spokojení s žádným Drakoniánem, ale dělají to, a také s nimi pracují Raptoři Země. Nyní je třeba udělat hodně pro obnovení míru na Zemi. Mnoho jich bylo ovlivněno.

Byl tam Pentik. Byl to šedý plaz a nebyl ze Země, spíš z jiné části galaxie. Systém A32. Byl šedý s oranžovými očima. A byl zlý. Byl indoktrinován tak dlouho, že se toho stal součástí. Bojoval proti našim omezením, často se snažil dostat ze své cely. Pokusil se manipulovat s stráže, pokusil se je podplatit, byl opravdu odporný. Byl tím, čemu říkáte psychik. Ale je pryč. Vesmír se ho zbavil. Vrátil se ke zdroji. Byl předveden k soudu, postaven před soud a on jen zasyčel a plivl, když s ním začali mluvit. Věřím, že si myslel, že kdyby odložil datum soudu, mohl žít navždy. Opravdu si myslel, že je mocnější než tribunál, ale zjistil opak. Svým způsobem jsem ho litovala, ale nemáme tyto slabosti. Ale máme soucit. Jeho život mohl být mnohem lepší, ale nevěřil tomu. Myslel si, že světlo je slabé a bezpáteřní.

Pak jsou tu i plazí děti. Opravdu se bojí. Chcete je uklidnit, ale rodiče se bojí stejně jako děti.
Sharon: Nějak si myslím, že chápu jejich reakce, protože my tady na Zemi se chováme více jako oni, než jako vy.

Soren: Ano. Pokud jde o jejich porozumění, máte neuvěřitelnou výhodu. Vy tam na Zemi, kteří jste zažili strašlivé zneužívání temné strany, nám pomáháte v našem rozhodování, když jste na lodi v noci. Možná nevíte, že tuto službu děláte, ale vše, co musíte udělat, je zažít vaše trojrozměrné reakce na situace, do kterých se dostáváme, a můžete nám říci, jak by plazi jednali.

Sharon: Docela smutné, právě teď jsme více plazi, než lidé. Díky Bohu za přicházející Světlo. Vrátíme se ke svému skutečnému já.

Soren: Je to strach. Všichni cítí strach. My nemůžeme cítit strach, protože jsme mimo tuto frekvenci. Ale ty nejsi. Takže v tomto ohledu nám pomáháte. Už musím jít.

Sharon: Nemačkej červené tlačítko.
Soren: Proč ne?
Sharon: Nesledovala jsi Star Trek? Nikdy nemačk červené blikající tlačítko! Soren: Chápu, pane Spocku.

Gladelie z Alfa Centauri - záměna člověka 10.2.21

Gladelie je duše z Alfa Centauri, ale narodila se v těle venušana. Později byla vyměněna v jiném pozemském dítěti.
Časové osy se často mění. Temní je neustále mění, mění historii, aby změnili budoucnost a skryli, co udělali, jejich ďábelské činy. To je jeden ze způsobu, jak byla zmanipulována svobodná vůle. Když očekávali světlí další změnu časové osy, nahradili dívku, která se narodila na Zemi. Změnili jí vzpomínky, aby souhlasily. Na Zemi se dostala kvůli jejím schopnostem vyšším než průměrný člověk. Nebylo obvyklé, aby v padesátých letech žena létala s letadlem. https://en.wikipedia.org/wiki/Elizabeth_L._Gardner

Gladelie: byla jsem věřící, fanoušek George Adamského. Byla to opravdu regresivní společnost. Potřebovali jsme příliv hvězdných semen, kterými byli hippies. Původní Elizabeth byla převezena na Venuši a vychována venušanskými rodiči. Odešla, ale její duše zůstává v blízkosti Země, aby pomohla s osvobozením a planetě při jejím vzestupu. Když byla na Zemi, pomáhala v Jižní Africe vypořádat se s apartheidem. Spolupracovala s Mandelou, snažila se ho osvobodit, spojit dvě frakce a uzavřít mír mezi lidmi. Lidé z Venuše působili na Zemi na hodně místech, snažili se vytvořit jednotu. Útlak různých ras je jedna z oblastí, kterou se snaží pracovníci světla léčit. Původní Elizabeth použila přezdívku, protože já jsem její původní jméno udělala poměrně prominentní a ona nechtěla poutat pozornost. Pracovala se svým venušanským týmem, přesto se zdála být pozemským člověkem.

Tady na Zemi věděli o mém původu Zuluové, ale nikdy mi to neřekli. Výhodou záměny je to, že při vašich častých testech DNA nikdo můj mimozemský původ neodhalí. Pozemšťan se snáze ztratí. Zmocněný pozemšťan vychovaný Venušany může měnit frekvence planety rychleji. Při zvyšování frekvencí vytváříte jinou časovou osu, ale práce při změně je mnohem jemnější. Spíše mikrozměny, změnu člověka, než celosvětovou změnu.

Byla ze šesté dimenze. Ta stále může být ztělesněna, ale nemusí. Měla sklon pracovat od člověka k člověku. Někdo, kdo mění, je ve své roli velmi specifický. Pracovník světla má globální vliv. Na Zemi je mnoho lidí z Venuše. Ve světových vládách je mnoho těch, kteří vytváří konkrétnější vliv. Není to pro ně jako oběť. Nikdo se neobětuje. Vše souvisí s posilováním duše. Občas se potkává se svými adoptivními rodiči.

Původní Elizabeth byla pozemšťan vyšší dimenze. Existují mistři, kteří žijí na 5D Zemi, jako např. St. Germain, a vyšší. Původní Elizabeth byla 6D, pravděpodobně bez těla. Vzestoupila snad již kdysi ve starověku, kdy byl vzestup z této planety ještě možný. Poté se narodila do 3D těla, a vyškolila na Venuši.

Zdroj: https://sharonandivo.weebly.com/blog

Zpět