772 Hvězdná semínka, dostanete se domů Daniel Scranton

[ Ezoterika ] 2021-02-17

Arkturiánská rada -
Máme úctu k těm z vás, kteří jste ochotni zůstat sami sebou ve světě, který často hledá uniformitu. Ti z vás, kteří jsou hvězdnými semeny, jsou ochotni říct ostatním pravdu navzdory skutečnosti, že mnoho lidí se vám vysmívá a nevěří, že jsou mimozemšťané skuteční. Dostáváte se do zranitelné pozice pro tolik lidí, vysmívali se vám a dokonce vás vyloučili z vaší skupiny nebo vlastních rodin. Pro mnoho z vás na Zemi to nebylo velmi dlouho snadné a pro některé z vás to nebylo snadné celý život, protože jste se cítili jinak.

Jakmile jste narazili na koncept hvězdných semen, mnohé z vás to přivedlo k pláči, protože něco konečně dávalo smysl tomu, jak jste se vždy cítili na Zemi. Jako hvězdné semínko nemusíte žít svůj první život na Zemi. Jste srozuměni s pravdou, že jste museli projít jinými hvězdnými systémy a úrovněmi vyšších dimenzí, abyste se dostali na Zemi. A teď, když jste vzhůru, víte, že mimozemšťané nejen existují, ale také víte, že jste příbuzní se všemi v celé galaxii.

Vaše kořeny sahají daleko zpět a s obrovským záběrem. Všechno je to velmi užitečné, abyste oficiálně přivedli lidstvo do galaktické komunity. Mnozí z vás čekali na toto oficiální pozvání už nějakou dobu a začínáte být netrpěliví. Tolik lidí na Zemi velmi touží jít domů, aby se znovu stali součástí své galaktické rodiny. Chtěli jste být na Zemi, snažte se vzpomenout si, proč jste chtěli být na Zemi v tomto čase velkých změn, přesouvání energií a v konci i vzestupu vědomí v celém našem vesmíru.

Budete se moci vrátit domů, ale snažte se prozatím považovat za svůj domov Zemi, protože Země a vaši pozemšťané vás potřebují. Potřebují, abyste přinesli své zkušenosti s ET, kteří přijdou. Pomůžete je připravit na tato setkání a pomůžete jim pochopit, kdo ve skutečnosti jsou. Celá galaxie se bude moci znovu spojit a sjednotit předtím, než dojde k posunu vědomí.

Něco vzrušujícího 16.2.21
Probíhá zkoumání vaší vnímavosti vůči současným energiím, protože chceme zjistit, zda jste schopni zvládnout více. Nejsme jediní, kdo to tak cítí. Nepřetěžujeme vaše těla a energetická pole, protože víme, že je nejprve důležité dokázat vstřebat to, co jste dostali, než budete moci získat více, aby to dávalo smysl.

Je to jako s jídlem. Dostanete hlad a najíte se. Doufejme, že přestanete, když budete plní. Přestože si opravdu užíváte jídlo a rádi byste konzumovali dezert za dezertem, chápete, že vaše tělo musí jídlo strávit. Jídlo vždy chutná lépe, když máte hlad a cvičíte, protože vaše buňky jsou lačné po živinách.

Tak je to i se stahováním energie. Možná si myslíte, že chcete vše hned a nepřetržitě. Ale to, co dostáváte, musíte absorbovat a aklimatizovat se, než budete připraveni zvládnout více, bez ohledu na to, o jaké energie jde nebo odkud jsou. Jako probuzený kolektiv se přepínáte a jste ochotni zvládnout mnohem více, než jste schopni zvládnout. Stále ale nejste připraveni na plnou sílu energií, které k vám přicházejí. I když vás to vzrušuje, nevíte, co k vám přichází, a jak se budete cítit, až to přijde. Když se rozhlížíte po svém světě, vidíte většinu lidí, kteří přemýšlí, co mohou očekávat, a jsou velmi zklamaní. Vy, jako probuzený kolektiv máte opět příležitost ukázat svým bližním, co se děje. Nedělejte si starosti s tím, kdy co přijde, ani když to přijde. Namísto toho si vzpomeňte, když k vám někdy přišlo něco neočekávaného, víc, než jste si dokázali představit. Vychutnejte si tu sílu pozitivního očekávání všeho, co přijde, a pak se uvolněte a jděte žít svůj život. Vše, co jste kdy chtěli, a ještě více, je na cestě k vám. Jakékoli energie, které vám pošleme my, nebo jakékoli jiné bytosti, budou vždy jen proto, aby vám připomněly, co ve vás dříme, a usnadnily proces odemykání a probouzení.

Proč většina romantických vztahů nevydrží 18.2.21
Pokud chcete, aby se k vám ostatní chovali určitým způsobem, musíte se tak nejprve chovat k sobě sám. Chováte se k ostatním tak, jak byste chtěli, aby se s vámi zacházelo, ale musíte se tak také chovat k sobě. Vesmír je obrovské zrcadlo a vždy vám odhalí, co se ve vás děje, spíše než to, co chcete, aby si myslel nebo viděl svět. Přemýšlejte o těchto myšlenkách a řekněte si tyto věci sami sobě. Řekněte vesmíru a ukažte vesmíru to, co chcete vidět, odrážet od vašich bližních.

Máte mnohem víc, co můžete dát ostatním, když budete konzistentní. To je hlavní důvod, proč většina vztahů romantické povahy nefunguje nebo nevydrží. Nejméně jeden ve vztahu hledá druhého, aby jim dal něco, co sami nikdy nebyli schopni dát. Zpočátku je to pro druhého snadné, ale nakonec se nabalí jiné aspekty života a zapomene dát svému partnerovi to, co potřebuje a chce. Obvykle je to známka toho, že vztah vyprchal.

Ale pokud uděláte ze svého vztahu k sobě prioritu, pak je množství lásky, chvály a adorace od bližních nekonečné. Bohužel se o tom v učebních osnovách nemluví. Většina z vás musí počkat, až dospějí, aby si uvědomili, co vám v životě po celá desetiletí chybí. Máte svolení dát si vše, co chcete a potřebujete od svých bližních. Ostatní jsou zatím z obliga. Až si budete věnovat dostatek lásky, začnou vám ji odrážet.

(pozn. možná to chce trocha vlastního respektu k ezo/ufo teoretizování...pak to možná přijmou i ostatní)

Zdroj: https://danielscranton.com/

Zpět