771 Kolektivní vědomí James Carwin

[ Ezoterika ] 2021-02-18

Kdysi existovaly bytosti, které snily o získávání velké moci, které toužily být uctívány a obávaní. Právě teď naplňujete jejich fantazii účastí v této realitě Země. To, čemu říkáte stínová vláda nebo globální elity, bytosti s velkým postavením a mocí na vaší planetě, bylo kdysi průměrným lidem v jiných realitách, kteří snili o moci. Chtěli zkušenost nadřazenosti, božského stavu nad všemi ostatními v jejich realitě. A tak je nyní naplněna jejich vůle, je naplněna jejich fantazie a vaše láska k těmto bytostem jim to umožnila. Nenutí vás, abyste se podrobili, jak se zdá z vašeho fyzického pohledu. Z duchovního hlediska zvětšujete jejich světlo tím, že dobrovolně snižujete své vlastní. Toto je dar, který jim dáváte, a který jste sami dostali od jiných v minulých životech. Nemůžete prožít jaké je to být mocný nebo nadřazený, pokud se nenajdou bytosti, které budou nižší. Snižujete svoji sílu, inteligenci, svobodu, aby se někdo jiný mohl ve srovnání s vámi cítit nadřazeně. Darujete jim zážitek z moci, a až přijde čas, na oplátku vás obdarují (pokud tak již neučinili).

Zkušenost síly a nadřazenosti hledá mnoho duší v celém multivesmíru. Střídáme se v hraní nadřazené role, i když se vám to může zdát nemožné. ʺTo bych nikdy neudělal,ʺ myslíte si. Věděli jste, že právě teď, když mluvíme, probíhá na paralelní verzi Země zombie apokalypsa? Plejádská aliance pomohla mnoha světům, které prošly globální pandemií. V současné době pomáháme jedenácti dalším, včetně vašeho světa.

Každý koncept, každé zobrazení v lidské mysli, je ve skutečnosti hmatatelnou realitou odehrávající se někde v nekonečném multivesmíru. Mnoho z vašich fiktivních konceptů jsou ve skutečnosti skutečné události odehrávající se jinde v paralelních verzích vaší vlastní planety. Náš problém spočívá v tom, že negativita přemáhá vesmír a už si nepřejeme žít ve vesmíru s negativním stavem. Z mnoha důvodů neopustíme tento vesmír a nemigrujeme do jiného. Máme soucit s těmi, kteří by po nás zůstali, jsou to naši blízcí. Nemůžeme vzít biliony duší ve vesmíru s sebou jinam. Ne všechny duše by chtěli odejít, i když jsme o nadcházející vesmírné apokalypse informovali každou duši. Je příliš ʺtvrdohlavýchʺ, kteří nechtějí naslouchat. Evakuace vesmíru není tak jednoduchá, zlovolní strážci brání duším opustit vesmír. Nejen Zemi, ale v některých ohledech celý vesmír lze považovat za jedno velké kosmické vězení. (pozn. a to jako že ʺtam venku za ním je nekonečný laskavý svět?... nenechte se vysmát)

My, Plejáďané nejsme pesimisté. Pokud by si duše opravdu přála evakuovat se z tohoto vesmíru, mohla by. Mnoho duší migruje mezi vesmíry. Kde je vůle, je i cesta. Sdílíme s vámi mnoho společných přesvědčení. Neměli bychom se bát odchodu. Neměli bychom žít s neustálým strachem z války nebo apokalypsy. Proto je důležité uzdravit celý vesmír, počínaje spojovacími body.

Pokrok je v náš prospěch. Během každého cyklu narození / smrti vesmíru, po každém velkém třesku, který nastane, vesmír prochází mnoha různými fázemi a cykly. Některé z cyklů jsou temné nebo negativní, jiné jsou světlé a pozitivní. Každý cyklus přináší alespoň jeden temný věk, který trvá miliardy let. Zlaté světelné věky však obvykle trvají mnohem déle. Vesmír, stejně jako Země a lidstvo, prochází mnoha vzestupy a pády. Obecná témata těchto cyklů se opakují znovu a znovu, ale s jinými detaily. Celý vesmír se nachází na bezprecedentní křižovatce. Cesta, na kterou vkročíme, určí náš další osud. Zvolili jsme si cestu světla. Jsme hrdí na vaše dohody, protože potřebujeme vaši spolupráci. Buďte trpěliví. Dohodli jste se, že se změníte, vzestoupíte a vrátíte se k harmonické rovnováze.

Zdroj: https://thegalacticfederation.com/117aa?utm_content=12259116

Zpět