758 Aštar Erena Velazquez

[ Ezoterika ] 2021-02-14

Chtěl bych vám zmínit rozdíly mezi vaší a naší realitou. Vaše 3D realita a naše 5. dimenze a vyšší jsou velmi odlišné. Pro lidstvo je v tuto chvíli těžké pochopit naše vysoké dimenze. O našem časovém rámci ve vašem časovém rámci Země došlo k mnoha nedorozuměním. V našem světě se vše projevuje okamžitě a bez námahy. Na vaší planetě se všechno děje velmi pomalu a trvá dlouho, než se cokoli projeví.

Váš proces přechodu z 3D na 5D byl příliš pomalý, takže První tvůrce znovu nastavil časové linie, aby urychlil váš vzestup. Zůstaňte prosím trpěliví s transformací, která se nyní děje na Matce Gaii. Přichází, nic a nikdo to už nemůže zastavit. Tvůrce říká ″Zůstaňte pevní a buďte silní″.

Jako galaktický velitel nesu spoustu těžkých povinností a jsem rád, že moje flotila pomáhá vaší planetě znovu získat její svobodu. Naše lodě se denně setkávají s Temnými silami, které nadále odolávají a bojují se Světlými silami. Byla to dlouhá cesta pro nás a pro vás k vašemu osvobození v tomto procesu vzestupu. Dokončení naší mise na Zemi je téměř hotové. Neustále ničíme lodě Temných a úspěšně snižujeme jejich počet. Většina bitev se odehrává nad Washingtonem DC a v Texasu.

Královna An-Ra z Velké rady a Saint Germain pokračují v odstraňování negativních entit, které vnikají do systému a snaží se zastavit distribuci finančních prostředků Nesara Gesara lidstvu.

Ve vašem světě se odehrává spousta chaosu. Vaše vlády nadále zavádějí omezení ve vašem každodenním životě tím, že vás vyzývají a děsí k smrti Coronavirem, o kterém už víte, že ve skutečnosti vaše zdraví neohrožuje. Jejich taktika strachu zatím funguje pouze na těch, kteří nejsou vzhůru. Masky, které nosíte, nezastavují tento falešný virus, namísto toho vytvářejí dýchací problémy pro každého. Vaši vládní úředníci vryli do vašich vzpomínek indoktrinaci a strach do té míry, že čemukoli, co v médiích říkají, věří mnoho lidí po celém světě, aniž by zpochybňovali, zda je to pravda. Použijte své rozlišovací schopnosti k tomu, co je skutečná pravda a co ne. Manipulují a vymývají mozky všem, aby narušili skutečné vnímání této reality. Lidská civilizace musí pochopit, že se musí postavit za sebe a získat zpět svou svobodu.

Pamatujte, že jste sem všichni přišli z různých Hvězdných systémů a jste mocné bytosti s neuvěřitelnými schopnostmi, které jste ztratili po manipulaci s DNA. Vaším cílem je přivést Světlo a osvobodit Matku Zemi z Temnoty, která tu zůstávala tisíce a tisíce let. Nyní je ten pravý okamžik, abyste se bránili a ukončili toto zotročení.

Galaktická federace a já bojujeme za vaši svobodu vaším jménem v zákulisí. Nyní je řada na vás, abyste osvobodili sebe i ostatní z této 3D Matrix. Máte v sobě dostatek síly, abyste odstranili všechny tyto indoktrinace a kontrolu ze zkažených duší, které vás zotročovaly po mnoho let, a nyní je konečně čas, abyste osvobodili svůj svět a vytvořili ráj na posvátné Zemi.

V nadcházejících měsících vypluje na povrch spousta skryté pravdy a šokuje mnohé z vás. Připravte se na zpracování těchto nových informací, které vám byly dlouho skrývány. Bude nečekané a děsivé, jak moc se lidem lhalo. Buďte prosím klidní. Tyto zprávy otevřou novou kapitolu Gaii.

Zdroj: https://voyagesoflight.blogspot.com/2021/02/freedom-ashtar-via-erena-velazquez.html

Zpět