744 Připravte se na UFO Richard Boylen

[ Realita ] 2021-01-27

Na základě průzkumu připravenosti na mimozemskou návštěvu se rada hvězdných národů rozhodla vyslat 12 environmentálních vědců z planety Altimar z klastru červeného trpaslíka poblíž Barnardovy hvězdy, 6-7 světelných let od Země. Jejich kultura je ekvivalentní naší kultuře. Dorazili na konci ledna tohoto roku. Aktuálně jsou na území severní Ameriky. V případě potřeby na Zemi zůstanou po zbytek svého života. Životní prostředí planety je velmi narušené. Sami vědci jsou upravení hybridi, kteří v těle obsahují část lidských genů, aby se dokázali přizpůsobit naší gravitaci a atmosféře. Jsou menší než lidé a mají o něco větší hlavu, větší oči, 1,5m ... více info na stránkách Dr. Richarda Boylana https://www.drboylan.com/
Na fotce je vyjednávačka Miriam

Na další fotce z lesa je Eve a její muž Jim z hvězdného systému Procyon B, sestřelená dezintegračním paprskem Cabal. Nouzově přistáli v Mexiku 25. ledna 1982, zajatí G13 o dva dny později a transportovaní na základnu v Nevadě. Během 31 let provozu G13 zemřelo 23 hvězdných návštěvníků v zajetí kvůli špatnému zacházení a nespočet dalších bylo mučeno. Na začátku roku 2013 věznici G-13 zbývalo pouze 35 hvězdných návštěvníků, všichni byli nevinní, ale nezákonně uvězněni. Bezpečnost ve věznici KBR G-13 zajišťovala soukromá vojenská společnost Blackwater. Bezpečnostní opatření zahrnovala akustické a infračervené detektory pohybu, video dohled s nočním viděním a buněčné stěny s hustými drátěnými shluky, které spouštěly pulzní elektřinu s extrémním napětím, aby zabránily úniku jakéhokoli hvězdného návštěvníka. "Bílé klobouky" po útoku elitních speciálních sil z ústřední bezpečnostní služby osvobodili všechny zajatce - hvězdné návštěvníky!


Procyon B "Eve" a "Jim" se dostali po 31 letech ze zajetí. Eve a Jim plánují být aktivními a veřejnými účastníky ve snaze oficiálního uznání reality UFO a návštěvníků z hvězd na veřejných akcích v nadcházejících měsících. V té době je bude mít každý šanci vidět na celosvětově vysílané tiskové konferenci Star Nations.

Vyslankyně "Eva" a její partner "Jim" byli dva z učitelů z různých hvězdných systémů, kteří měli (často nepotvrzené) role v lidských dějinách, zejména v naší duchovní historii. Řada těchto učitelů byla historicky považována za "anděly". Měl jsem tu čest několikrát se osobně setkat s Jimem a Evou poté, co byli osvobozeni. Objevili se s docela lidským vzhledem, na fotografiích je jejich přirozený vzhled.

Z jejich dřívějších misí:
Jim byl znám jako "anděl Gabriel", kolem roku 6 př. n. l. byl v kontaktu s rodinou Ježíše v Nazaretu. Ježíš byl učitelem z hvězdných osobností, který se na Zemi inkarnoval jako člověk.
O šest století později se Jim vrátil jako posel známý muslimům jako "anděl Jibril"(arabsky Gabriel). Učil Mohammeda základní duchovní pravdy (společné židovským a křesťanským tradicím.) Snažil se ho odvrátit od omylů polyteismu v té době běžného mezi arabskými domorodými kmeny.
Muhammad pokračoval ve výuce řady jednoduchých duchovních pravd a také ve výuce úcty k duchovním pravdám, které hlásá i judaismus a křesťanství. Současná netolerantní zkreslení islámu nemá základ v původním učení Muhammada [a Jibril / Jim]
Kniha, kterou sdílejí všechny tři víry, známá jako Bible, obsahuje mnoho dalších příběhů andělských poslů z nebe, kteří poskytují lidem vedení. Pravda je jedna. Bůh, Jahve a Alláh jsou jedno. Nyní je čas, aby všichni pochopili, že pomocníci z hvězd již dlouho pomáhali lidem ve vývoji správného duchovního porozumění.

Hvězdní návštěvníci se veřejně vyskytují v Los Angeles, kde jsou veřejností považováni za účastníky tamních zábavných vystoupení.

Video z výslechu návštěvníka Zeta v roce 1964, https://youtu.be/h4-KzZe9IpQ s varováním před ztrátou demokracie, kterou by následovalo nukleární vyhlazení lidstva, zveřejněném Edwardem Snowdenem. S dalšími zdroji se poselství -shodují na tom, že pokud dopustíme nadvládu primitivních instinktů - náboženské, teritoriální a politické dogma a strach, v období cca 2020 krátkodobý vůdce USA způsobí globální jadernou válku. Tuto válku by přežil jen malý počet lidí. Musíme zastavit zahájení války.

Zeta Reticulans ["Šedí"] jsou ozáření mutanti, výsledek radiačních mutací na člověka po této globální jaderné válce.
(pozn. Proboha, nedávejte Bidetovi kufr... )
EBE-3 ze Zeta uvedl dvě věci, jak zastavit světovou válku:
1) Chraňte svou demokracii před politickým a náboženským dogmatem
2) Chraňte svou demokracii před odmítnutím objektivních faktů [věda]

Podnikněte osobní kroky a vyzvěte každého, kdo chrlí politicko-extremistické nebo rasově extremistické výroky. Musíme vyzvat lidi, kteří tvrdí, že skutečnost je nepravdivá, nebo kteří hlásají nepravdivá propagandistická prohlášení, jako by to byla skutečnost.Pouze tím, že všichni chráníme svou společnost před politickými a náboženskými extremistickými řečmi, chráníme to, co je objektivně pravdivé, můžeme udržet naši demokracii nedotčenou. Tím, že se budeme držet pravdy, pomůžeme omezit volání po rozporuplném frakcionismu, napadání cizinců a lži vyvolávající strach ohledně našich sousedů.

Druhá hrozba, před kterou nás varoval EBE-3 je kartel bezohledných super mocných superbohatých oligarchů, kteří plánují vytvořit nadnárodní provokace, které by "ospravedlňovaly" instalaci globálního stanného práva a globální diktatury. Kartel mocných opilých tyranů je nutné napadnout a odrazit. Hvězdní návštěvníci jsou připraveni nám s tím pomoci.

Hvězdné národy tvrdí, že Trumpův návrh na zřízení Vesmírné flotily jako nové jednotky vzdušných sil je zbytečné a nadbytečné. Trump nebyl informovaný, že již existuje organizace Solar Warden fleet (solární dozor) v americkém námořnictvu. Společně jej tvoří posádky vesmírného kádru námořnictva a námořní pěchoty z USA a dalších šesti zemí (Kanada, Velká Británie, Itálie, Rakousko, Rusko, Austrálie). Tato vesmírná flotila funguje jako jednotka vesmírného pole v rámci velení systémů námořních bojů. V roce 1984 byla oprávněna (tajnou) rezolucí OSN hlídkovat vesmír poblíž Země. Je řízena Naval Base Point Loma v San Diegu a Národním průzkumným úřadem ve Virginii. Po čtyřech letech služby rozšířila Rada Hvězdných národů [vláda Galaxie Mléčné dráhy] hlídkové povinnosti flotily na celou sluneční soustavu. Hvězdné národy jsou potěšeny, že první vesmírná flotila Země je operací s více národy, protože Země je jedna planeta a její země by měly spolupracovat. Nyní Hvězdné národy navrhují, aby tři národy, které mají v současné době kosmické flotily, Spojené státy, Rusko a Čína, podporovaly Organizaci spojených národů při vytváření vesmírného velení OSN, které bude poskytovat povolení, celkovou koordinaci a dohled nad společnými vesmírnými silami provádějícími vesmírné iniciativy jménem celé Země. Tato jednotná vesmírná síla má fungovat v souladu se Smlouvou OSN o vesmíru (1967). Tuto smlouvu je nyní třeba aktualizovat, aby se zaměřila na moderní realitu několika národů, které nyní provozují vesmírné flotily.

Aktualizace smlouvy musí obsahovat ustanovení týkající se:
1) řešení celkového dohledu OSN nad policejní a jakoukoli vojenskou činností ve vesmíru
2) zákaz jakéhokoli národa využívat vesmír k útoku na jinou zemi
3) jakékoli vojenské vesmírné síly, vesmírné základny a jakékoli zbraně umístění ve vesmíru musí předem schválit Vesmírné velení OSN.
Práce na naléhavých mírových krocích musí začít hned teď! Ve vesmíru nesmí být žádné války! Ponechte si "Hvězdné války" pouze jako sci-fi.

US Navy zároveň odtajňuje a odhaluje antigravitační technologii (detaily uvedeny v magazínu Forbes v roce 2019) - Flying saucer
- https://www.drboylan.com/NavyDeclassifiesAntigrav.html
- https://www.youtube.com/watch?v=ThgLFIBf3xI
- https://www.forbes.com/sites/arielcohen/2019/10/30/a-breakthrough-in-american-energy-dominance-us-navy-patents-compact-fusion-reactor/#7ea223651070

Smlouva mezi hvězdnými národy a OSN je připravena k podpisu v letošním roce. Detaily uvedeny na https://www.drboylan.com/starnations-UNtreaty.html (pozn. doufejme, že tím bude stvrzen konec jaderného šílenství)

Zároveň je oznámeno, že v brzké době dorazí mírumilovní návštěvníci z hvězd na 32 km dlouhé mateřské lodi, která se bude dvě hodiny vznášet nad sídlem Organizace spojených národů v New Yorku. Účelem návštěvy je objasnit, že v naší galaxii existují další lidé a že "UFO" jsou skutečná. Mírové vznášení poskytne mnoha lidem příležitost jasně vidět skutečnou mimozemskou kosmickou loď a pořídit si její snímky. Poté loď odpluje. Později se někteří Hvězdní návštěvníci vrátí, aby hovořili s vůdci a delegáty OSN o pomoci, včetně pomoci v boji proti pandemii COVID-19. Hvězdné národy, organizace pokojných civilizací v naší Galaxii Mléčná dráha, doufá, že velmi brzy podepíše Smlouvu o míru a přátelství s OSN.
(pozn. potvrzení o připravenosti Cristal fleet na dalších stránkách 29.1.21
https://www.disclosurenews.it/pleiades-1-messages/

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=10WwzEu25DE&feature=emb_logo

Zpět