743 Predikce 2021 Ivan Teller

[ Ezoterika ] 2021-01-29

Arkturiáni - Čím víc se stáváte člověkem, noříte se hlouběji do neznámého smyslu. Ve vašem případě bylo mnoho věcí zavřeno. Více než kdekoli jinde. Můžete mít člověka, který je velmi podobný plazí bytosti, která je velmi psychicky vědomá a technicky také je. Ale opět to bylo na chvíli uzavřeno, abyste mohli být lidskou rasou. Deaktivovaní lidé jsou vypnuti, můžete deaktivovat čakry. Ale lidé mohou vypadat, jako by byli naživu. Ale ne úplně naživu. Fungujete, můžete dělat věci, ale na kontrolované úrovni. Znáte své pracovní situace, vaše peněžní situace, vždy vás něco ovládá. I když máte povolání, které děláte stejně znovu a znovu, jste v tomto typu smyčky.

Tento rok bude možné vyléčit tuto vibraci a odvrátit se od této řídicí energie na vaší planetě. Ale jen pro ty z vás, kteří to chtějí ovládat. To neznamená, že se ovládání úplně skončí, protože je potřeba, abyste existovali. Další důvod, proč někteří z vás zůstanou vypnuti a odpojeni tak, jak jste, je proto, že ve skutečnosti pomáháte lidskému kolektivu. Někteří z vás se odpojí, potřebují svůj strach, své nízké vibrace, aby fungovali. Je to velmi zvláštní. Ale tyto věci někdo potřebuje. Postupně to odstraňujete, ale mnozí nejsou připraveni to odstranit úplně. Potřebují novinky, které potřebují, aby politika udržovala svět v chodu , jak je vytvořen pro mnoho z vás. Využíváte jako duchovní průvodce mimozemšťany. Vlastně už ani nejste ani na světě. Jste tady, ale nejste občanem planety. Už se tak opravdu nevidíte, vidíte se mimo planetu.

Pokud mluvíte o mimozemšťanech a jiných bytostech, do této třetí dimenze nechodí žádní skuteční mimozemšťané, aby jen tak řekli lidem ahoj. Ale ve vaší realitě a tím, že využíváte mimozemské bytosti, jsou všude. Tolik z vás je může určitým způsobem vidět, ale víte, že vás tento svět stále potřebuje. Přinášíte vibraci jako hurikán. Na Zemi se unavíte a vyčerpáte. Myslím, že víte, kdo jsi. Nechce se vám vystoupit z této planety. Na Zemi je toho víc, než zvládnete, je toho příliš mnoho, co se v sobě snažíte uzdravit. Takže se dostáváme k přinášení mimozemských časových linií, kde se technologie budou vyvíjet neuvěřitelným způsobem. Někteří z vás to mají ve své vizi. Jak mluvíte s touto realitou, jak mluvíte s touto Zemí, možná si to přinesete sami, přivedete si své vlastní mimozemšťany, vložíte je do lidského vědomí.

Q: Zajímalo by mě, proč třetí oko příliš nefunguje.
A: Uzavírá ho lidské vědomí. To nemusí být nutně u vás. Je to, jako by lidské vědomí přineslo do svého vlastnído systému svou vlastní bouři, o které vás nebude informovat, protože není připraveno. Má strach, chce chodit do práce, chodit do školy, chce dělat to samé znovu a znovu. A vy přijdete a vezmete je z toho. Vy jste svými zářiči nových přicházejících realit, protože vaše energie je tolik odlišná od vibrací Země. Když více proniknete do svých mimozemských energií, tyto různé rozmanité reality Země to pohání, trhá, a dochází k vytváření předloh. Je to jako kdyby pršelo. Nevěřím, že se někdo z vás pokouší o zemětřesení.

Země se ale nemůže tolik zhoršit. Díky energii lidského vědomí není lidské vědomí nutně ve stavu zombie, ale může to tak vypadat, protože je jeho součástí. Nechcete opravdu vědět, co se děje se světem. Vše na čem vám záleží je to, co vám bylo řečeno, ale je to v hypnotické vibraci, mnozí z vás to znají jako něco podobné propasti. Je to trochu podobné. Je pod vodou, dá se říci tisíc miliony stop pod vodou. V husté realitě je to něco takového. Někteří z vás to vidí jako minulost. Můžete vyjít nad povrch a vidíte věci jinak.

Vibrace matice cítí, že se mnozí z vás chystáte odemknout, pokračovat v cestě se Zemí. Každou chvíli můžete potkat někoho, kdo viděl, že se z ní probudilo něco nového. Množství těchto lidí se bude v průběhu tohoto roku zvyšovat. Lidé již nejsou pod tak silným hypnotickým transem jako dřív. To také znamená, že vaše nové vzorce přinesou význam, kdy se elity nebudou pokoušet o války. Ale pokud už válka nefunguje, snaží se mnozí z vás přinést novou realitu, kde lidé čelí více sobě a svým rodinným jednotkám, což už nějakou dobu probíhá. Jde jen o to, abyste v rodině mohli jít hlouběji a hlouběji a nenechat se manipulovat démonickou energií.

Obvykle to není zmíněno, ale člen rodiny v ohrožení je příběh vaší Země. Když to žijete, nemusí to být nejzajímavější film. Ale zevnitř duchovního já je docela fascinující žít navenek v trojrozměrné formě. Je to nudné a otravné, ale na duchovní úrovni je šílené, jak si může démonická energie dovolit přimět člena rodiny, aby byl dokonce i jen kompromitován. Způsob, jak toho dosáhli, je za hranice vetřelství. To, proč jste vy lidé tady, je uzdravit tuto vibraci, abyste zabránili tomu, aby se spojila s ostatními. Budete zaskočeni, když se vtělíte do této rodiny, abyste zastavili zamoření. To je důvod, proč jsou duchovní lidé v rodinách, které jsou obtížné nebo hrozné, uzdravují energetické pole, které chce ovládnout ostatní, kteří to nevědí.

Ukazuje se duchovní pokrok. Je to jako obětovat se, téměř sebevražedná mise. Nyní je to na jiné úrovni. Trvá to tisíce let. Ale máme pocit, že nyní je čas, abyste si více uvědomili, proč jste v rodině, ve které jste, a jak se rodina může sama napravit. Ne zcela zjevně se na nedostatky vždy pohlíží jako na pozitivní věc. Démonické blokády démonických bytostí sem přicházejí v takovém počtu, protože vědí, že termín jejich vypršení přichází. My ale bojujeme i s tím, že je pro vás nepředstavitelné, že mimozemšťané existují. Bytosti zablokované v reptiliánských bytostech se musí ještě značně rozvíjet. Navíc nejen plazi jsou přesvědčeni, že tu mají své místo. Součástí toho je také architektura vaší reality, která vás nutí šílet z toho, jak funguje.

Virus nemusí být vždy špatný, někteří se mu vyhýbají. Hodně toho vyrábí vaše technologické společnosti, které nyní jdou proti lidem. Mnoho z nich si uvědomuje, že jejich relevance brzy skončí. Je to jako míle, která již skončila, ale někteří jsou stále na trati. Spousta technologických společností nemá jinou možnost než cenzurovat lidi. Jako by tam měli elitářské lidi, kterým je to jedno. Nemusí nebýt dobří, jen je jim jedno. Sama technologická společnost a AI jsou zapojeni. Existují však lidští elitáři, kterým je jedno, jestli dají špatného prezidenta, prostě jen umístí na Zemi svou značku. Pokud je to zničí, v pořádku, stále věří, že mohou rozhodovat. Pokud je jejich vlastní rozhodnutí zničí, je jim to jedno. Někteří z vašich elitářů pracují na pozitivní straně z temnějších a nejpodivnějších možností. Může to být chyba, ale přejete si, aby to byla vaše chyba, ať už je jakákoli.

Protože pole duchovní energie vaší planety je podporováno vaším centrálním sluncem jako záložní paměť, přichází na Zemi stále více znalostí, jen nemusí přicházet tak rychle, jak byste chtěli. Hodila by se brána to nebe. Máme ale pocit, že mnohým z vás začíná být více jasné, proč jste tady, vidíte energie Země. Je to, jako byste si nebyli jistí, proč jste tady, ale asi je to dobré. Mám tu známé, přátele, nebo rodinu. Pokud jste na ně udělali dojem pozitivním způsobem, zvláště pokud máte děti, chráníte tím své děti, protože jsou zde pravděpodobně ztělesněny s vámi nebo bez vás. Takže jo, překonáváte bouři Země. Země se k ní pomalu blíží. Ukazuje své skutečné Já. Bude to drsné, ale neznamená to kataklyzma. Bytosti, které zde jsou skryty po tisíce let, neznamenají, že máte faraóna, který chodí jako mumie. Pro někoho vtipná představa. Tyto bytosti zde způsobují potíže, ale to neznamená, že budou mít rychlé odhalení. Dveře zavřené temnotou ale nemohou zůstat zavřené navždy. Pokud jste na to připraveni, dozvíte se víc. Pokud nejste, je to v pořádku. Většina vaší populace se připojuje k temným věcem, protože je zvládnete. Nemusíte tak myslet. Mnozí si prošli fází "co s tím mám dělat - proč se to děje právě mně?" Pokud byste rádi likvidovali upíry, dávalo by to větší smysl, ale v této realitě nežijete. Je to trochu podobné, ale způsob, jak se problémů zbavit, není stejný jako v mýtickém světě. Ten považujete za zábavu.

Neberete se navzájem jako mimozemšťané, ale jsou tady. Jsou tu bytosti z Agharty, andělé. Žijete v mytologickém světě, jen je neviditelný. Jsou zde bytosti, které je třeba odhalit jako první, aby se mimozemšťané mohli projevit. Že tyto bytosti manipulují s vaší planetou se vám zatím zdá jako utopie. Některé z nich jsou běžné, někteří jejich vizi ztvárnili jako chrliče. Samozřejmě ne všichni jsou špatní. Někteří jsou převlečeni za lidi. Temné bytosti se neprojevují, abyste neměli tušení, že existují, dokud není příliš pozdě.

Q: Chcete říci, že některé chrliče nejsou příliš pozitivní?
A: Ano, mají tváře bytostí, které zde způsobují potíže. Ve vašich katedrálách vám ukazují, kdo řídí vaše katedrály, nebo astrál. Měl své místo, mnoho z vás se tam bavilo, ale oni si to také užívali. Také se rozvíjí. Když je nechcete kolem sebe, když jim nechcete rozumět, posíláte jim světlo. Pokud porozumíte jejich existenci, upřednostníte je nevidět. Dokáží být nepředstavitelná monstra, ale když je vnímáte jako bytost, je méně pravděpodobné, že na vás zaútočí. Pokud se jich ale bojíte, a voláte je jménem, jsou připraveni bojovat a získat vaši energii. Ale obecně není čeho se bát. Uzavřít s nimi mír ale neznamená, že je musíte channelovat. Připojit se k nim není pro každého. Ti, kteří chtějí léčit Zemi tyto bytosti kolem sebe vnímají jako mysteriózní. Pokud se v jejich přítomnosti necítíte dobře, nepřipojujte se k nim. Jsou jako obtížní členové rodiny, sousedé, ztracené duše.

Q: Jsem rád, že se jich neděsím. Je to jako mít šíleného souseda.
A: Vědí všechno. Jsou lepší, než vy. Když jim nasloucháte, cítí se lépe, mají pocit, že už se nemusí skrývat a ukáží se. Je to spousta druhů vývoje. Na lidské straně i na astrální. Nižší astrál nebyl tak silný, jako obvykle. Je to proto, že mnozí z vás léčí tyto energie a ti z vás, kteří jsou duchovně zralejší, s nimi již dlouho mluvíte. Někteří z vás mohou mít pocit, že jsou temní, ale nemusíte nutně temný být. Jen s těmi bytostmi pořád mluvíte. Neuvědomujete si, že jste s nimi uzavřeli mír. To neznamená, že jste temní, znamená to, že jste hodně kolem nich, protože chcete uzdravit Zemi. Jste v procesu hojení.

Existují různé formy pohledu. Mnoho léčitelů zde uzavře mír s temnotou a chce jen uzdravovat. Ale musí čelit tomu, aby uzdravovali vždy na duchovní úrovni. Většinou je to poselství od vás pro vašeho ducha. Je tu mnoho pověstí, že někteří lidé jsou léčitelé. Pokud se těchto bytostí nebojíte, jste v zásadě léčitel. Pokud se bojíte, není to pro vás. Ti z vás, kteří jsou v procesu léčitelství nebo s pověstí o léčitelských schopnostech, je čas vidět dál, aby byli uvolněni ze Země. Když jsou uvolněni na Zemi, mnoho z nich jde do vyšších astrálních říší, protože chtějí být viděni, chtějí všechny tyto věci nechat za sebou.

Q: Na to nejsem připraven.
A: Ale víte, že někteří z vás je nazývají rodinou temnějších bytostí. Protože jste uzavřeli mír se světlem a temnotou, už to tak nevidíte. Mohou to být brutální monstra, a někteří z nich jsou, ale je to, jako byste viděli spoustu zraněných duší, které nevědí, jak se uzdravit. A tak tam znovu vstoupíte, to není pro každého. Někteří z vás dospěli do bodu, kdy jste připraveni úplně uzdravit Zemi, takže ano, někteří z vás mají ve snech démonické bytosti. Stali se členy vaší rodiny, jsou zde proto, aby se uzdravili, což není snadné. Ani by nemělo být. Ale to je to, když vaše Země zesvětlí.

Pokud jim rozumíte, nejsou zmíněny z mnoha různých důvodů. Není vždy čas je propustit. Mají také své časové osy na Zemi. Když uzdravíte jejich vibrace, uvidíte jinou planetu. Věřím, že mnozí mohou časem získat vize pozitivní náhled. Není to něco, co byste vyléčili přes noc, ale více chápete tyto bytosti, na které se nemusíte soustředit a přemýšlet o nich. Jen jsme to na Zemi trochu vyjasnili. Někteří z vás jsou připraveni se ponořit hlouběji a uzdravit vibrace Země, aniž by se stali posedlými. Temní způsobují na Zemi hodně problémů, ale jsou připraveni ji opustit. Pokud říkáte, že ilumináti ztrácejí svou připravenost, už ztratili. Mnoho z nich jsou démonické bytosti, rozumějí vašemu světu, proto jste na ně nenarazili a neviděli je na ulici, protože jsou v jiné dimenzi. Nedaří se jim uzavřít váš duchovní svět, váš pozitivní růst mimo sféry, které zvládnou. Bylo pro vás těžké to vidět, protože to zamlžili. Udělali vše pro to, aby to zavřeli, ale z větší části to otvíráte mnozí z vás, prostě během svého dne posíláte uzdravení Zemi. Nyní chápete více a toto je vaše nové požehnání Zemi.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=F0dqz566pxI

Zpět