745 Nové rodiny Akademie Centr světa

[ Ezoterika ] 2021-01-29

Až přijde čas, na výzvu se lidé shromáždí v rodinách, ve kterých všichni podvědomě cítí, že mají být

Víte, jak se shromažďují včelstva? Když dojde k přelidnění úlu a královna nemá kam uložit larvy a včely nemají kam dávat med, stávají se včely v úlu stísněnými. Poté se připravují na množení ⁻ na vytvoření nového včelstva. Začnou podporovat vývoj nové královny, a se starou matkou opustí svůj domov, aby v původním zanechali novou mladou královnu.

Tři dny stará matka shromažďuje roj silných včel připravených k letu. Třetího dne, za dobrých povětrnostních podmínek, královna opustí úl a všechny včely připravené na novou kolonii spěchají za ní. Včelí roj sedí na stromě nebo v křovích poblíž dřívějšího domova. Bůh to udělal tak, aby včely věděly, že budou mít nový domov. Bůh ⁻ majitel celého včelína ⁻ přijde a shromáždí je do roje. Vědí, že Bůh Včelař jim již připravil nový domov, že se o ně postará. A přijde včelař, shromáždí je v roji a vezme je do včelína, kde pro ně připravil nový domov. Nový roj je hotová silná pracující rodina, schopná prosperity a rozšíření další, nové rodiny.

Tento princip se také děje na Zemi. Jak nahoře, tak i dole. Až přijde čas, na výzvu se lidé shromáždí v rodinách. Každá rodina má svůj vlastní zvuk, vlastní frekvenci volání. Všichni nevědomky cítí, kde mají být. Není proto nutné nikoho přesvědčovat. Každý, kdo nebude rezonovat s tím či oním projektem, do toho jednoduše nevstoupí. Zůstane v rodině, kde mu vyhovuje vnější zvuk.

A samozřejmě, stejně jako včely, mají lidé Boha (″Včelaře″), který se o ně postará a připraví jim nový domov. Pokud se včely neshromáždí v roji a nepřestěhují se na nové místo, pak se taková rodina rozloží a zemře. Podle tohoto včelího principu se lidé brzy shromáždí v rodinách. Města budoucnosti se začnou množit, každý si vybere svoji rodinu. Dojde k masivnímu přesídlení. Každý bude tam, kde mu bude pohodlněji.

Ti, kdo pečlivě zkoumali architekturu měst světla, si všimli, že jsou vyrobeny ve formě voštin. To není náhoda. Kromě toho, že tato architektura je ve frekvenci Atlantidy, samotné město je ve skutečnosti plástev, do které přijde Bůh ...

Zdroj: ttps://absolutera.ru/article10038

Zpět