742 Nová pravidla pro věk Vodnáře Pars Kutay

[ Ezoterika ] 2021-01-23

Pokud stále lpíte na starém normálu, čeká vás v následujících měsících a letech trápení. Pusťte tuto ideu, nebo uvíznete s davem a budete bojovat za něco, co nikdy nebylo vaše. Hra jse již změnila, jsou nová pravidla. Pokud nemůžeme zachytit Kataklyzmické změny, které se dějí v našem JÁ, ztratíme největší příležitost našeho života a riskujeme, že nás někdo hodí pod autobus.

Věk Vodnáře vyžaduje úplnou vnitřní svobodu, která je v ostrém kontrastu se starověkým paradigmatem vnější kontroly. Tato duchovní válka se vede už dlouhou dobu. Připravte se na Kolosální, dokonce biblický boj mezi těmito dvěma dynamikami, protože Vesmír pracuje na obnovení vyvážení v novém věku. Nejsme zde, abychom tuto věc řídili podle našich představ; Jsme tady, abychom otevřeli všechny možnosti, které jízda nabízí. Je čas změny.

Kontrolní systém Matrixu se nikdy nekončil, aniž by odhalil to, co to opravdu je. Konečně je vše otevřeno, aby to každý viděl, a těm, kteří se rozhodli podívat se, je jasné, že kladivo sestupuje a Starý systém se láme ve snaze pohltit celou lidskou rasu. Ti, kteří se naučí zůstat nepřetržitě ve shodě se svou vnitřní pravdou, budou schopni uniknout sklouznutí do souhlasu, závislosti, strachu, skupinového myšlení a stádní hlouposti. (pozn. starý systém se pokouší nachytat slabší - mnoho lidí se vzdá cesty duchovního rozvoje pod tlakem odsouvaných termínů, poddá se zklamání, přestane usilovat. Někteří se na cestě svého rozvoje nechají zlákat možností stát se s nepatrně většími duchovními znalostmi pro ostatní celebritou.)

Bude zapotřebí Temperament, Houževnatost a Moudrost, abychom se v tom zorientovali, nebo se budeme smažit stresem, a přemoženi strachem uvízneme jako další ovce v některém z masmediálních příběhů, slepě plnící agendu někoho jiného. Naše energie bude zcela pohlcena vnějšími událostmi, které zakrní náš duchovní a vnitřní růst, a budeme odsouzeni k frustraci dřiny ve zbytcích umírajícího paradigmatu, schopného soustředit se pouze na konflikty, sváry a boje.

Mění se podstata a zdroj PRAVDY. Zatímco kdysi jsme mohli hledat a nacházet zmanipulovanou Pravdu v zavedené kolektivní historii, médiích a příkladech ostatních, TEĎ se pravda objevuje ve vztazích. Všechno ostatní se ukazuje jako zcela kompromitované. Izolace očistila naše vztahy, takže TEĎ se nám vše zrcadlí. Krize nejprve odhalila naší nejvěrnější barvu těm, kteří jsou nám nejblíže, a TEĎ v odrazech našich vztahů vidíme jasněji než kdy jindy, co potřebujeme VĚDĚT a DĚLAT, abychom se vyvinuli a vyrostli v novou vnitřní svobodu. Pokud ignorujeme to, co vidíme, uvízneme ve starých způsobech bytí.

Věnujte pečlivou pozornost tomu, jak se dnes projevujete ve svých vztazích, protože právě teď se v našem světě hrají dva konkurenční příběhy. Jeden z nich se odehrává na mediální scéně a obsahuje odborně vytvořenou orchestraci nejhorších vlastností lidstva. Druhý se odehrává ve vaší mysli a ve vašem srdci a představuje mimořádnou příležitost pro osobní evoluci. Ať už se zaměříte na kterýkoli z nich, přinášíte to ve svém životě ostatním, a podle toho dostáváte zpětnou vazbu.

LÁSKA, kterou v našich životech zažíváme, je nejjasnějším odrazem toho, kým skutečně jsme jako lidé. Prožíváte v životě LÁSKU nebo jste frustrovaní? Lehkost nebo prázdnota? Radost, nebo se cítíte utlačováni? Cítíte pocit expanze nebo pocit kontrakce? Které vztahy vám energii dodávají a které vám energii berou? Co je dobré a co špatné v ostatních? Co musíte změnit na svém JÁ, abyste měli takový vztah ke světu, který vám přináší štěstí, radost, mír a svobodu?

21 NOVÝCH PRAVIDEL pro rok 2021

1.) Buďte přímí a čestní. Buďte tím, kdo říká, co bylo příliš dlouho nevyřčeno.
2.) Milujte. Nechte všechno vyplavat. Už nemáte čas se zdržovat.
3.) Posilte své JÁ. Fyzicky, emočně, duševně a duchovně silné.
4.) Procvičujte radikální odloučení a uvolnění. Musíme vytvořit prostor pro vznik nového paradigma.
5.) Naučte se mít radost z trpělivosti a dovolte, aby se věci vyvíjely přirozeně bez nucení.
6.) Vyjádřete své JÁ, buďte více skuteční, nepotlačovaní, otevření, nekonformní, více sám sebou.
7.) Jedinou motivací, abys udělal cokoliv, co chceš, je smrt. Hodiny tikají rychleji než kdykoliv předtím.
8.) Nebuďte překvapeni, když to vyjde mnohem lépe, než jste si dokázali představit.
9.) Darujte ostatním tolik svobody, kolik ustojíte, a potom ještě víc. Nechte je mít své hloupé odlišné názory, nebo cokoli jiného, a stále je milujte vším, co máte.
10.) Řiďte se svým srdcem.
11.) Udělejte z osobního vývoje svůj hlavní úkol a sledujte, jak rychle se váš život mění k lepšímu.
12.) Buďte těmi, kdo se smějí a usmívají, a ukažte ostatním, jak být také.
13.) Šetřete svou energii, dokud není čas na pohyb, pak to dělejte naplno.
14.) Zůstaňte u věcí, které můžete ovládat, a distancujte se od těch, které nemůžete.
15.) Učte vše, co jste se dosud naučili. Plně se podílejte na růstu ostatních.
16.) Vytvořte vztahy, napravte vztahy, najděte společnou řeč, budujte mosty a buďte tu pro ostatní.
17.) Naučte se soustředěně pozorovat svět a lidi kolem vás.
18.) Podle potřeby přepište pravidla, abyste dosáhli maximální lehkost a minimální stres.
19.) Plačte, křičte nebo cokoli jiného, abyste nehromadili negativní emoce.
20.) Praxe, praxe, praxe. Trénujte každý den. Pěstujte svůj vnitřní klid a sílu v kontinuitě svých záměrů.
21.) Udržujte nejvyšší možné vibrace a přenášejte je na ostatní. Užívejte si a udržujte vysoké vibrace!

Zdroj: https://thegalacticfederation.com/01-023?utm_content=12193370

Zpět