717 UPDATE Přechod od korporátu k republice Ed Hayes

[ Realita ] 2021-01-16

1. Trumpa v roce 2016 oslovila armáda, aby kandidoval. Jeho vítězství bylo a stále je vojenskou operací.
2. Trumpovy první 4 roky se týkaly vypuštění spodní bažiny, která zahrnovala všechna průmyslová odvětví na světě, bankovnictví, film, farmacii, potravinářství; hodně již bylo vyřešeno.

3. Barack Obama před odchodem z funkce podepsal výkonný rozkaz, který prominul komukoli ve vládě jakýkoli zločin. Z tohoto důvodu nebyl nikdo odpovědný, když se Trump ujal úřadu.
4. Krysy z bažin nemohly být souzeny za své zločiny (tj. emaily Hillary, Clintonova nadace, špionáž FISA proti kampani Trump atd.) Žalovatelné jsou pouze zločiny po Obamově odchodu.

5. Armáda je potřebovala chytit při spáchání trestného činu s prokazatelnými důkazy.
6. Prezident Trump ve svém projevu 7. ledna 2021 uvedl: "Proběhne plynulý a řádný přechod moci".

7. V žádném případě to neznamená, že prezidentství přechází na Bidena!
8. Zaniklá korporace USA přechází do republiky. Prezident Trump technicky nezíská "druhé funkční období", a jak tweetoval, "nebude na Inauguraci v lednu" - to znamená, že nebude Inaugurace. Toto bylo poslední zaznamenané období prezidenta "Americké korporace".

9. Prezident Trump zrušil zákon o bankovnictví z roku 1781 z Anglie. Spojené státy se vrací zpět k republice. Trump bude prvním prezidentem nové republiky s plnou ústavou.
10. Počáteční datum pro novou republiku je 4. března 2021 - toto bylo původní počáteční datum prezidentského období (dokud nebylo v roce 1933 změněno podle FDR).

11. Na konci projevu prezidenta Trumpa řekl: "Naše neuvěřitelná cesta teprve začíná." Bez ohledu na to, jak to vypadá, je to všechno divadlo; Vojenské operace myslely na všechno.
12. Trump získal drtivé vítězství a bude prezidentem ... Nové republiky.

13. Potřebovali, aby krysy z bažin spáchali trestné činy v posledních 4 letech; a nyní byli uvězněni.
14. Pence a Kongres potvrdili vědomě podvodné volby = velezrada.

15. Prezident Trump je až do 20. ledna 2021 stále prezidentem Spojených států. Má pravomoc odvolat se na povstalecký akt. Podle Zákona o povstání se zabývá zradou armáda.
16. Prezident nezapojil zákon o povstání dříve, protože to zahrnuje armádu a lidé by ho obvinili, že je diktátor. Podvodným volbám dal všem dostatek příležitostí k očištění: Nejvyšší soud, DOJ, soudy, kongres a viceprezident. Všichni si vybrali a rozhodli se potvrdit (vědomě) podvodnou volbu.

17. Mnoho Trumpových příznivců bylo pod tlakem deep state a ohrožováno. Lidé jdoucí proti Trumpovi byli buď donuceni vyhrožováním, nebo jsou součástí deep state. Lidé si vybrali svou cestu.
18. Nepodceňujte prezidenta a tuto vojenskou operaci. Twitter a Facebook nyní zakazují (cenzurují) prezidenta - to dává prezidentovi příležitost používat systém nouzového vysílání (zřízený v roce 2018) za účelem kontaktování všech Američanů ohledně potřebných informací a dalších kroků.

19. Trump znovu a znovu opakoval: "máme všechno (důkazy)". Také řekl: "Nikdy se nevzdáme." A řekl: "To nejlepší teprve přijde!"
20. Nesledujte nebo nedůvěřujte MSM; jsou deep state. Nevzdávejte se. Zachovejte si víru!!!

Zdroj: https://beforeitsnews.com/opinion-conservative/2021/01/capt-ed-hayes-ret

Zpět