718 5D Vzestup Marika Moretto

[ Ezoterika ] 2021-01-14

Už několik dní jsme v přímém spojení s Centrálním sluncem, to znamená, že neustále absorbujeme vysokofrekvenční fotonové částice! Je velmi důležité být si toho vědom. DNA se aktualizuje a programuje. Bloky, které ji dosud omezovaly, jsou odstraněny. Tento proces vyžaduje důkladné očištění matrice a fyzického těla. Vzpomínky na bolest uložené v lehkých tělech patřících k jiným inkarnacím jsou nyní ʺprobuzenéʺ a reaktivované, protože jediným způsobem, jak uzdravit vzpomínky na bolest, je znovu prožít tyto vzpomínky. Opakující se informace ji zruší.

Informace o bolesti zmizí, jako by vůbec existovala. Je důležité to pochopit, protože v dnešní době řešíte dávné a velmi dávné uzly, i když jen v pár minutách. Během několika okamžiků znovu prožíváte a řešíte obrovské množství traumat a obav - okamžitě. To je důvod, proč dnes můžete mít ještě více zesílené a překrývající se emoce, které přicházejí a odcházejí a které dominují celému vašemu bytí, až po interakce s fyzickým tělem a vyloučení ʺtoxinůʺ těchto bolestivých vzpomínek. Fyzické tělo má mnoho způsobů, jak tuto informaci bolesti vyloučit.

Hlavním způsobem jsou slzy. Plakat je vzácné, protože je to osvobozující. Vypusťte bolest: ať už je to výkřik radosti, otřesu, nebo smutku ... nechte ji působit. Odpor vůči změnám byl trvale opuštěn! Pokud se stále cítíte nemocný, je to naprosto normální.

Mechanismy k uvolnění probíhající energetické práce spojené s prvními třemi čakrami se běžně označují jako střevní virózy, zahrnují průjem a zvracení.

Migrény znamenají jemnou práci v mentální rovině: pro ty, kteří jsou velmi ʺstrnulíʺ, racionální a velmi spoutaní myslí. Můžete také mít nepřetržité poruchy nebo tlaky v horní části hlavy, spáncích a zadní části hlavy.

Bolest na hrudi a mírná tachykardie jsou odblokováním čtvrté čakry, ke které dochází postupně. Krk je v této chvíli pod tlakem, chybí komunikace. Z tohoto důvodu jsou odstraněny bloky související s pátou čakrou, což může způsobit ztlumení hlasu, potíže s mluvením, bolest v krku nebo je prostě nutné mlčet. Nervový systém má v tomto energetickém posunu omezenou výdrž. Nespavost nebo potíže se spánkem jsou naprosto normální.

V astrálu disponujete vším. Načítáte sny. Důležité je pochopit, co se děje. Porozumění přináší úlevu a dává klid mysli. Pokud nic z toho necítíte, znamená to, že jste již tyto procesy dokončili. Všechno je vždy absolutně subjektivní. Záleží na tom, co se duše rozhodla udělat v této inkarnaci. Ale je opravdu důležité pochopit obrovskou práci, kterou tělo v poslední době dělá. Doposud pracovalo Centrální slunce přerušovaně právě proto, aby vás připravilo na přímé, intenzivní a nepřetržité spojení se zdrojovou energií - to se nyní děje ... v předchozích letech jste byli připravováni na tento přesný okamžik.

Neustálé nemoci za ta léta byly přípravou na hlubokou práci, která teď končí. Je spravedlivé zdůraznit, že kdokoli zahájil tuto cestu před lety, nyní dospěl k závěru karmického čištění a jeho DNA je snadno znovu aktivována v nulovém okamžiku. U těch, kteří nikdy předtím nepracovali, je zřejmé, že nyní budou mít větší potíže s absorpcí těchto procesů, ale budou prováděny postupně. To znamená, že pro vzestup neexistuje absolutně žádný termín. Někdo bude mít šanci vystoupit na 5D v příštích několika letech.

Ti, kteří začínají s vnitřní prací, budou určitě mít větší potíže než ti, kteří ji již zahájili. Je to proto, že frekvence rychle rostou, a energie bolesti již nemůže zůstat v této realitě. Budete tedy stimulováni k uzdravení za každou cenu. Někdy jemně, někdy rozhodně a rezolutně. Ti, kteří stále žijí na nízkých frekvencích, se tam ocitnou ve stále obtížnějším místě a vnitřní práci budou muset zahájit, nebo se rozhodnout opustit tuto realitu a postupovat ve třetí dimenzi.

Každá duše si vybere a zvolí, co je nejlepší pro jejich evoluci. V tomto jsou bytosti vedeny a připravovány Vyšší Dimenzí. Tělo ustupuje duši, mění se, aby se znovu postavilo v nové energetické jednotě. Je to nástroj, který všem umožňuje být tady a dělat to, co musíte. Tělo od nynějška podstoupí Velké uzdravení a transformace. Uzdravení je vnitřní práce, kterou jste odvedli. Nyní se zhmotňuje. Hmota je připravena přijmout duši a stát se jejím projevem.

Zdroj: https://thegalacticfederation.com/01-014?utm_content=12160289

Zpět