716 Guantanámo se připravuje pro VIP vězně Medeea Greere

[ Realita ] 2021-01-16

Zástupce ministra obrany generálního štábu v Kremlu Ševcová potvrdila, že je jim známo předání neznámého počtu amerických občanů na vysoké úrovni do věznice GTMO a jejich předání vojenskému tribunálu. Naposledy se tak stalo za Norimberského procesu. Od roku 2017 je celý 850. prapor vojenské policie nasazen na Guantanámo.

Po prohlášení ministra Mattise, že se Amerika skutečně nacházela ve stavu "národní nouze", podepsal Tump "deklaraci o národní nouzi, kdy jsou umlčena média a USA terorizují globální elity".

McCarranův zákon z roku 1950 měl chránit amerického prezidenta a vládu před vnitřním pučem, k němuž nyní dochází. Levicoví federální soudci spojení s deep state bojovali s Trumpem od samého začátku, kdy převzal úřad. Trump prosadil svou moc jednat na základě tohoto zákona, který umožňuje zadržování nebezpečných, neloajálních nebo podvratných osob v době války, nebo v době nouzové situace vnitřní bezpečnosti. https://beforeitsnews.com/police-state/2021/01/guantanamo-bay-ordered-to-prepare-for-high-level-american-prisoners-5906.html

Zdroj: https://beforeitsnews.com/police-state/2021/01/guantanamo-bay-ordered

Zpět