709 UPDATE Sharon Stewart

[ Ezoterika ] 2021-01-07

Aštar Šeran - Abych pomohl uklidnit zmatené nervy komunity Světla po celé planetě Zemi. Včerejší události nebyly událostmi, které mnozí z vás očekávali. Dalším šokem se dnes jeví zpráva o ústupku Donalda Trumpa. Tolik z vás očekávalo, že povede váš svět do nové éry svobody pro lidstvo. Ale jak Sharon již tolikrát zdůraznila, co definujete jako svobodu? Bude svoboda stále fungovat? Znamená svoboda vydělávat, aby ses uživil, nebo je to širší definice?

Pokud má Trump osvobodit svět, tak proč jsou zde pracovníci světla? Proč mají získat přístup k neomezeným fondům za účelem vytváření komunit pro osvícenější z vás? Úkolem Trumpa je pouze odhalit deep state. A to udělal. Znovu převezme kormidlo v nové administrativě, možná ne jako prezident. Může se rozhodnout postoupit vedoucí pozici a namísto sebe jmenovat nového kandidáta. To zatím není rozhodnuto. Další administrativa může vypadat velmi odlišně od té, na kterou jste si nyní zvykli, jednoduše proto, že tolik současných spolupracovníků Trumpa jsou zločinci, které je třeba odstranit a zavřít.

Financování QFS bude uvolněno dalším kandidátům, kteří mají nárok na tyto humanitární fondy. Mimozemské návštěvy budou stále častější, jak poznamenala Sharon, lodě se nyní vznášejí těsně nad planetou v mracích. Jsme si tak blízcí a je to proto, že jste nás sem zavolali. Očekávejte překvapení během příštích dvou týdnů. Pochopte, že noví lidé převezmou odpovědnost za vaši planetu a osobní odpovědnost každého člověka značně vzroste. Je čas, abyste se všichni zúčastnili své budoucnosti. Vlády budou i nadále existovat, budou však očištěny od zločinců a temných bytostí. Jejich existence na planetě Zemi je stejně tak záležitost galaktická, jako exopolitická. Změna je nové frekventované slovo pro Zemi. Aliance postoupí vpřed a vám bude známo více těchto laskavých duší. Zhluboka dýchejte a uklidňujte se. Nic není ztraceno. Vše je v pohybu. Aštar

Zdroj: https://sharonandivo.weebly.com/

Zpět