708 UPDATE Charlie Ward

[ Realita ] 2021-01-11

USA začne platit zákaz investic čínské komunistické strany. Čína vyvíjí velký tlak na Severní Koreu, aby začala vyhrožovat jadernými zbraněmi. K rozšíření zájmu o volby v USA na globální perspektivu má proběhnout prostřednictvím informací o Číně (např. snaha o prodej General Electric do Číny, která měla proběhnout v Pákistánu, a před jejímž uskutečněním varovalo přerušení dodávky elektřiny pro 40% území).

Vzhledem k sankcím na Iráckou ropu a tlaku na omezení těžby čínských společností padá bitcoinový trh. Stoupá tlak na to, aby se lidé probudili. Pod přehradou 3 soutěsky má Čína stále spoustu možná i jaderných zbraní, které by v případě problémů mohly vytvořit obrovský spadový oblak.

Zřejmě ve středu budou shozeny mainstreamové kanály. Jako první budou zřejmě obsazeny satelity, přes které se spustí nouzové vysílání, zatím jení jisté, zda globálně. Globální média ovládá 6 lidí. Nebude tak těžké, dostat zprávy ven. Těžké bude, aby lidé pochopili, co se děje. Naším úkolem je snažit se udržet pravdu venku a dát lidem jasno v tom, co se ve skutečnosti děje.

Zdá se, že Trump chce poskytnout Peloi falešný pocit bezpečí. Pokud chce zamezit Číně v okamžité odvetě, je třeba použít technologie vesmírných zbraní. Nic jiného jejich základnu nevyřadí. Mohli bychom znovu zažít útok jako v Nashvillu. Výkonné příkazy jsou již podepsány, takže zbývá jen otočit přepínačem. Nezbývá než zajistit zprávy pro posluchače. Probouzet některé lidi bude velmi náhlé a může to být i brutální. Například v Holandsku jsou zprávy o Číně a komunismu považovány za pozitivní. Na konci světové války vytvořili denacifikační program, myslím, že bude potřeba zase něco takového.

https://robertdavidsteele.com/juan-o-savin-must-watch-overstock-ceo

Volby 2016 11.1.2021 Patrick Byrne/ R.D. Steele

Podle vyšetřování FBI přijala Hillary Clinton před volbami v roce 2016 úplatek 18 mil. $ od Turecka. To by mohlo vést k jejímu rychlému veřejnému zatčení, po kterém by mělo následovat zatčení Obamy a dalších politických aktérů.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=q5q73_Wbz9Y&feature=emb_logo

Zpět