710 UPDATE Charlie Ward

[ Realita ] 2021-01-12

Nicholas Veniamin, Charlie Ward and Simon Parkes

(pozn. zkráceno... jako vždy)
Právě teď žijeme v úžasné době.
Včera v noci Twitter úplně sundal prezidenta. Youtube prošel všechna videa a nyní archivuje pouze ta, která ukazují Trumpa ve špatném světle. Trump získal dohodu s Newsmax a několika dalšími a dělá pravidelné aktualizace.

V jeho prospěch hraje možnost používat zařízení pro nouzové vysílání, protože když veřejnost vidí, že mainstreamová média blokují jeho zprávy a sociální média je nesmějí šířit a zveřejňovat, pak nemá jinou možnost. Bylo by dobré, aby lidé kvůli tomu nepropadali panice. Mainstreamová média jsou nyní zoufalá, protože ztrácí na své hodnotě. Spousta lidí z mé organizace jsou absolutně znechuceni tím, jak se s Trumpem zachází. Nezáleží na tom, jestli ho máte rádi, nebo ne, ale je prezidentem, a soukromé společnosti ve Spojených státech by s ním měli zacházet jako s jejich prezidentem. Válka začala. Je velmi zajímavé, že je příliš nebezpečný na to, aby šel na Twitter, ale není příliš nebezpečný na to, aby měl jaderné kódy.

Rozhodování, co se bude dít, trvalo dlouho. Do 4-5 dní by mělo k něčemu dojít. Jedna věc, kterou neudělají, je poskytnout vám přesný čas. Kvůli tomu zahynul JFK a 3,5 tisíce lidí v Twin Toweru, když poskytli čas přechodu ze starého finančního systému na nový. Proto zastavili odchod od federální rezervy, která financovala cabal. Byli mnohem více zakořeněni a mnohem nebezpečnější než jsme si mysleli. Tým v zákulisí si uvědomil, jak špatní byli. Snažili se dostat k přístupu k fondům. Včera jsme se zmínili o fondech, odkud peníze pocházejí. Nezmínili jsme, že prostředky těchto lidí byly zmrazeny, protože chtěli zjistit, kdo je za tím. Zmrazili jsme Sorosovy fondy, fondy Clintonů, Obamů a Bushovy rodiny. Vyřadili jsme fénické rodiny a Rothschildy a Rockefellery a Bilderbergy, které mají všechny pod kontrolou.

Sledovali jsme satelit Leonardo, který vlastní Italové. Protože je plně zašifrovaný si mysleli, že jsou v bezpečí. V reálném čase jsme mohli sledovat převod finančních prostředků z Vatikánu a stopovat změny hlasování na hlavním serveru. Třešničkou na dortu byly notebooky z kongresu a informace v laptopech. Mimochodem, na stole bylo hodně notebooků. Viděli jsme jich asi 20-25. Nemyslím si, že veřejnost toho v příštích několika dnech příliš uvidí. Myslím, že něco vyjde později. Deep state poskytuje všem svým agentům stejný laptop, vše obsahuje podobný materiál - stejný operátor. Některé věci budou standardní u všech, jejich speciální způsob práce, seznam kontaktů, seznam pokynů. Zachycením několika notebooků máte tolik dílků pro pronásledování. Je to úžasná náhoda, nebo hloupost nebo bláznivá důvěra lidí, jako je Pelosi, že opustili svůj vlastní notebook a nechali svůj materiál volně. Armáda je dobrá a stahování informací je skoro hotové. Zatímco pro širokou veřejnost to vypadá, že je všechno ztraceno a všechno se pokazilo, ve skutečnosti je to tvrdá lekce.

Mluví se i o tom, že Nancy Pelosi by dokonce mohla být bílý klobouk, což mě úplně šokovalo.

... Jedna věc, kterou jsem se na této cestě naučil, je sedět a být trpělivý a sledovat spíše než poukazovat na to, kdo je dobrý a kdo špatný. Nemůžeme určovat identitu politiků. Jde o válku mezi Bohem a satanem, a jakmile se vám to dostane do mysli, hráči jsou irelevantní. Lidé vstupují do identity politiků. "Nemám rád Trumpa, protože má oranžové vlasy, nelíbí se mi tohle a támhleto..." A tohle dělají mainstreamová média. Rozptylují nás takové věci, jako kdo je dobrý a kdo špatný. Je to mnohem jasnější, když hledáte, kdo je na straně Boha. Jakmile se přesunete ze 3 do 5 dimenze, budete v tom mít naprosto jasno. V posledních několika dnech lidé sklouzli zpět z 5. do 3D, protože se obávali. To je lidská přirozenost. Můžeme sklouznout velmi snadno. Já sám jsem sklouzl několikrát. Musíme se probudit k pravdě. Všichni potřebujeme návod, jak resetovat náš morální kompas, rozdíl mezi správným a špatným. Co je dobré pro jednu generaci, může být pro další špatné. To jsou všechno věci, které kontaminovaly náš myšlenkový proces.

Dělají to s hudbou, například Michael Jackson a album Thriller, které označili za nebezpečné. Nyní jsme viděli, že u státních zákonodárců všichni selhali. Trump vyčerpává každou legální možnost, protože pokud ne, lidé se otočí a řeknou, že to neudělal dobře.

Trump teď musí dodržet ještě další právní proces, než se celá věc zhroutí a pravda vyjde najevo. Země je krásné místo, ale energie nižší čtvrté dimenze byla vytvořena kolem Země satanskými kouzelníky před velmi dlouhou dobou, a to je zlo, které vidíte. Pedofilie a satanismus v páté dimenzi neexistuje, pouze ve spodní čtvrté. Byla přivedena na tuto planetu, byla tato planeta krásná a byla zničena kouzelníky nebo zlými lidmi, kteří mohli použít tuto temnou energii, aby mohli otevřít nový způsob života na této Zemi, který jim umožnil existovat a umožnil jim být upíry této planety a lidí na ní.

Když jsi dobrý člověk, jsi připraven vyzkoušet všechny legitimní možné způsoby, abyste mohli říci, že opravdu jsem už vyzkoušel všechno a musel jsem stisknout tlačítko. Myslím si, že všechno, o co se už veřejnost pokusila, nyní vyžaduje výkonný příkaz. Pro Trumpa hlasovalo 80 milionů. Jsou již unavení z právního procesu a nechtějí slyšet nic víc, než že je prezident. Lidé jsou na to připraveni, cokoli dalšího je jen ztráta času, to je můj názor (Simon)

Z právního hlediska by bylo nezákonné uvést prezidenta do ilegální korporátní organizace Amerika, protože ta již neexistuje. Přecházíme ze starého systému do nového a dojde k inauguraci, ale pravděpodobně ne prezidenta. Trump říkal: "Budu posledním prezidentem Spojených států."

Možná že nebude uveden jako prezident, možná bude uveden jako král - bylo by to zajímavé. Dobří lidé mají přístup ke kvantovému stroji. Někdy po roce 1776, před úplnou ústavou, existovala samostatná vláda, dokonce mluvili o nové Americe, bez míst jako je Kalifornie, New York. Jak republikánská, tak demokratická strana je tak zkorumpovaná, že už nelze mít takový systém. Musíte získat nové lidi, u nichž je první loajalita k republice, ne k politické straně a ideologii jednoho muže. Pro jednání se světovými vůdci a světovými bankami ale potřebujete nějakou formu 3D autority.

Každá země a území na světě se přihlásilo k Nesara/Gesara v květnu letošního roku, nebo i dříve. Poprvé snad byla napsána v roce 1962 a od té doby byla několikrát změněna. Spousta lidí je nyní tak zotročena světem dluhů, že jejich mysl není otevřená změnám. Projekty a organizace, které nejsou zpolitizované, si ale udrželi schopnost podporovat. Způsob, jakým jsou ovládány velké podniky a jednotlivci se ale změní. Vyžaduje to, aby Trump měl nějakou autoritativní pozici. Nyní bude inaugurace nezákonná, protože bankovní zákon z roku 1871 byl ukončen 5.6.2019. Znám jen cíl, neznám cestu, ale užívám si ji. Čas je naprogramován do naší mysli. Jsme na správné cestě. Sledujte, jak jsou demontovány různé věci a zlo. Jsme na správné cestě. Toto je doba volby lidí. Jsou nuceni se rozhodovat a je vzrušující, jak se s tím lidstvo vyrovnává.

Žena, která měla být zastřelena, včera tweetovala... že by z nebe? (pozn. na záběrech z Capitolu ji odnáší a za rohem se postavy převlékly do policejních uniforem). Inaugurace je nyní nezákonná, je neúčinná, protože byla součástí starého systému. Už neplatí. Máme nový systém. Vše, co udělali v zákulisí, bylo nezákonné.

Člověk si vytvořil své vlastní zákony ve většině zemí po celém světě. Boží zákony jsou velmi jednoduché. Těch se musíme držet. Existuje řada špatných lidí, ale je mi jich velmi líto, protože jsou to vlastně oběti, které byly vydírány. Rád bych viděl podobný program, jako byla denacifikace po konci 2.sv.války, který by převychoval lidi. Když padnou mainstreamová média, lidé dostanou možnost vidět pravdu, chamtivost, stres a moc, která s tím souvisí, se sníží.

Gates když vydělal na počítačích, vytvořil virus, aby mohl prodat antivirus a vydělat ještě více. Potom se rozhodl použít stejnou teorii na lidi. Můžete přenášet bakterie, ale ne virus, takže to udělal mentálně. Jeho charity si předávají peníze navzájem, takže jim to dělá nesmírnou publicitu. Ford byl první, který se rozhodl snížit kvalitu svých aut, když se málo často prodávala, aby se porouchala během 8-10 let.

Systém dalšího vzdělávání v nemocnicích není o péči o lidi, ale o vydělávání peněz. V multivesmíru je v tuto chvíli obrovský zájem o tuto planetu. Procházíme omlazením a znovuzrozením, a lidé zaboření v novinách s maskou na tváři žijí v naprostém strachu. Až se lidstvo vyvine, skončí přímo v nižší páté dimenzi. Bude existovat přirozený výběr. Každý si vybere život, jaký chce žít. Je třeba si nastavit morální kompas, abyste pochopili, co je pravda a co ne. Až se dozvíte, že to, co vás učili, nebylo správné, a lidi ve filmovém a hudebním průmyslu nebyli takoví, jak jste si mysleli, projdete obdobím frustrace a hněvu. Ve čtvrté dimenzi si začnete uvědomovat pravdu a začnete se učit, že nemůžete lidi nutit, aby se nevraceli do třetí dimenze.

Simon - Na veřejnost jsem se dostal před 10 lety a byl jsem naprosto otřesený lidmi, jako je BBC, kteří byli absolutně odhodláni udělat ze mě blázna. V roce 2013 mě ministr obrany pozval na prohlídku vesmírného radaru - jedné z nejtajnějších základen v Británii, a BBC mi telefonovalo domů a nemohlo to pochopit. Přes noc zastavilo veškeré jejich útoky, jejich systém to nedokázal zvládnout. Bojovali jsme hodně tvrdě, abychom se dostali do naší pozice, a není to snadný život. Mnoho přátel jsem získal a mnoho ztratil. Když se ohlédnu zpět, jsem vděčný za všechny věci, kterými jsem prošel.

Trump ještě zkontroluje každý zpravodajský kanál, jestli je nějaký ochotný doručit jeho zprávu. Pokud ne, má k dispozici nouzové vysílání. Ale pokud se nějaký najde, využije ten. Existuje tolik různých směrů. Nevím, v jaké fázi se stane veřejně známých zatčení, ale mnoho jich již proběhlo. Ve správnou dobu se tyto informace zveřejní. Mají také řadu přiznání, videozáznamy, které ve správnou chvíli budou mít obrovskou váhu. Načasování není na nás. Trump není blázen, je to neuvěřitelně chytrý muž, ve skutečnosti je to velmi milý muž.

Čína chtěla odstranit Trumpa od jaderných kódů, aby mohla zaútočit na Tchajwan, jak měla dohodnuté s Bidenem. Také měl dohodu s Iránem, že bude moci vyrobit jadernou zbraň, ale Izrael jim v odvetu vyhrožuje vyhlášením války. Proto armáda USA nikdy nenechá Bidena, aby se stal POTUSem. Hrozilo by to třetí světovou válkou. Jeden z vyslanců řekl, že jsme již za kritickým bodem.

Sundávají fénické rodiny, které byly v zákulisí a financují vlády. První kritický bod byly fénické rodiny ve Vatikánu, druhý Washington DC a převod federální rezervy do státní pokladny a třetí část byla vyprázdnění Buckinghamského paláce a Londýnských bank. Královna musela na začátku loňského roku odejít. Za spolupráci s Trumpem jí bylo dovolené ponechat si dědictví. Královská rodina v Británii má velký zájem o svou historii a jak je na rodinu pohlíženo. Trump byl první prezident, který kráčel před královnou. Královnina řeč na nový rok byla ve skutečnosti falešná. Lidé ji nezpochybňovali právě proto, že jsou tak naprogramováni. Ukázali jim "falešnou" a "správnou". Takhle jednoduše funguje programování. Věřím, že Trump má s královnou docela dobrý vztah. Je dobré mít ji na palubě, protože je to velmi silná osobnost, která může otevřít mnoho dveří. Commonwealth zkolabuje a ona to chce řídit sama. První, kdo se oddělil, byl Barbados. Dělají to tak, aby to vypadalo pro veřejnost správným způsobem. Nechce jít cestou šíleného krále Jiřího.

Jen málo zemí bylo Bohem stvořeno, aby vykonaly něco zvláštního. Na Americe je cosi zvláštního, Británie byla zemí duchovní. Důležité je konání Borise Johnsona a šílených lidí kolem něj. Ztratili Evropu, nechtějí ztratit Ameriku. Nemohou si to dovolit. I když Brexit byl součástí ekonomického restartu. Spiritualita spojuje lidi různé víry, pro temnou stranu bylo důležité, aby byl islám spojován s noži a mačetami. V lidech je zakořeněno mnoho pravidel a norem. Bude zapotřebí převychovat pedagogy. Energetická změna může trvat i 10 let.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=NsW42UR5BYc&feature=emb_logo

Zpět