707 Otevřete oči Inger Noren

[ Ezoterika ] 2021-01-05

Sananda - Obyvatelé Spojených států byli vystaven velkým podvodům a spiknutím vládců země. Většina Američanů bohužel nepochopila souvislost jejich obtížného a destruktivního života s tím, jak jsou ovládáni těmi, kteří jsou v zemi u moci. Vedoucí představitelé Demokratické strany mají odlišnou agendu než Republikánská strana. V agendě demokratů byly pro vítězství v těchto volbách čistě kriminální metody, ale prezident Trump se přesto pokusil zmírnit jejich neuvěřitelné a velmi rozsáhlé podvody proti lidem. Největší lži spočívají v tom, že přiměli lidi, aby souhlasili s tím, že sami přispějí k jejich vlastním obtížím. Zvýšili segregaci v zemi s cílem rozdělit co nejvíce obyvatel a podnítit válku mezi různými národy v zemi.

Díky tomuto spikleneckému chování byla velká část americké společnosti ve srovnání s jinými zeměmi ochuzena a oslabena. Velké průmyslové společnosti udržovaly prakticky celou americkou ekonomiku v sevření, které lidé nemohou ovládat nebo proti němu protestovat. Banky jsou zcela v rukou těchto společností a jednotlivci se velmi těžko domáhají svých práv. Mezi tyto společnosti patří mimo jiné zdravotnictví, zemědělství a námořní průmysl. Lidé, postavte se a řekněte ne a odmítněte přijímat další lži, že s jídlem, vzduchem, oceány a zemí je všechno v pořádku. Jídlo zcela bez toxinů je čistá lež. Vzduch má méně kyslíku než kdykoli dříve a oceány plné odpadu z průmyslu vyhubí mnoho druhů jedem. To není něco, co může pokračovat. Bytosti, které ovládají váš průmysl, společnost a celou infrastrukturu, musí být z této planety jednou provždy odstraněny, ale pak si musíte vy uvědomit, zda opravdu chcete změnu v celém vašem ekosystému.

Pokud umožníte, aby to pokračovalo, budete nakonec ve třetím světě s nedostatkem potravin, léků, bydlení a s nezaměstnaností. To není v zemi jako USA přijatelné. Segregace nikdy nebyla tak vysoká jako nyní a rozdíly mezi lidmi jsou větší než kdy jindy. Trestní systém je také velkou částí této obtížné a neudržitelné situace, která v zemi panuje. Big farma všeho druhu má obrovské důsledky po celém světě. Mnoho z léků pochází ze zemí, které nemají zdroje na to, aby odolávaly drogovým dealerům, kteří požadují stále více přírodních zdrojů nebo výrobu ve velkých laboratořích, s minimální kontrolou, protože z nich sami těží. Do nelegálního obchodu s drogami jsou zapojena všechna průmyslová odvětví. Ačkoli některé látky mají při správném zacházení léčivý účinek, bylo vyrobeno příliš mnoho se škodlivými nebo dokonce smrtícími účinky pro člověka. Toto odvětví má velmi nebezpečný dopad na celé rodiny a zejména na děti.

Jak se ukázalo v amerických volbách, stále se snaží všemi prostředky držet krok. Podvody a lží přesvědčit obyvatele, že vše je tak, jak má být. Vy lidé to musíte začít vidět na vlastní oči. Chudoba nikdy nebyla tak vysoká jako nyní a nikdy nebylo tolik lidí, kteří zbohatli na cizí úkor. To se musí vyrovnat. Vy lidé s tím musíte skoncovat. Odvážit se vidět a promluvit ve Spojených státech znamená odvážit se navzájem se chránit po celém světě. Situace ve Spojených státech ve skutečnosti ovlivňuje celý svět. Úřadující prezident má mnoho vlastností, které mnozí považují za obtížné, protože je to člověk, který říká, co si myslí o obtížném a nebezpečném systému, který v zemi panuje. Odvážil se promluvit a udělal vše, co bylo v jeho silách, aby lidem, kteří měli největší potíže, se co nejvíce ulevilo.

Lidé, otevřete oči a uvidíte, co se děje ve vaší zemi. V této době odstávek jste opravdu měli příležitost jít do sebe a také jste měli šanci vidět, jak vše ve vašem životě funguje.

Opravdu chcete tímto způsobem pokračovat s nejistotou a obtížnými podmínkami v práci, bydlení a pro život dětí v budoucnu. Tento rok bude pokračovat stejným způsobem jako 2020 a dojde k dalším odstávkám kvůli několika různým virům. Má to svůj důvod. Jakmile se lidé těchto virů přestanou bát, zmizí. Nastane doba mnoha turbulencí mezi různými skupinami lidí a také zavírání obchodních řetězců. Bohužel se jedná o válku mezi světlem a temnotou a její účinky jste již viděli, ale měli byste vědět, že světlo zvítězilo, jen míříte k jasnější budoucnosti a novému světu.

Zdroj: https://sananda.website/galactic-federation-of-light-via-inger-noren-5-january-2021/

Zpět