706 NOVÉ ČASOVÉ ČASY ZEMĚ Dolores Develve

[ Ezoterika ] 2020-12-30

Země vstoupila do věku Vodnáře a události se zrychlují. Archonti během posledních týdnů vytvořili obrovské množství nových entit, které byly speciálně navrženy tak, aby se připojily k výkonné moci, aby fyzická část Cabal mohla s větší vervou prosadit svou současnou šikanu populace ve smyslu COVID. To je důvod, proč části (ne veškerá) policie v současnosti jedná tak přísně, pokud jde o dodržování omezení a blokování.

Síly světla jsou v procesu odstraňování těchto entit v éterických rovinách, ale co je důležitější, pokus Cabal o opětovné připojení ke staré nacistické časové ose minulého století byl rozdrcen. Během operace se světelným silám podařilo odstranit různé okultní klíčové hráče temných, kteří byli zodpovědní za manifestaci 3. říše. Konečný účel této časové osy se již neprojeví, i když to vypadá spíše naopak, ale fyzická rovina vždy potřebuje trochu času, než docílí vyšší říše.

Odpor na povrchu mezitím narůstá a několik velitelů světelných sil bylo umístěno do určitých avatarů, především aby probudili více lidí a splnili nějaké další mise během tohoto důležitého období ... a přestože jsou to bojovníci světla, a samozřejmě někteří z nich vědí, jak se fyzicky bránit, nejsou tu proto, aby způsobovali eskalaci násilí zahrnující běžnou populaci.

Mnoho z těchto velitelů si v každodenním životě neuvědomuje svůj původ (z různých důvodů si nemohly ponechat vzpomínky). Nenahrazují žádné falešné vůdce plazů a většina z nich není ani ve veřejném životě (výjimky byli v určitých zemích v televizi / MSM).

Pokud jde o databázi DNA, Temní samozřejmě touží po DNA. DNA je jednou z nejdůležitějších komodit na mezigalaktické úrovni a bylo by samozřejmě užitečné vědět, kdo nese specifický genetický materiál od určitých ras Starseed, od určitých pokrevních linií atd. Rozsáhlé plošné testování může mít i další důvod. (výzkum Univerzity Johna Hopkinse)https://www.hopkinsmedicine.org/news/newsroom/news-releases/johns-hopkins-researchers-engineer-tiny-shape-changing-machines-that-deliver-medicine-efficiently-to-the-gi-tract

Cabal samozřejmě zkusí ještě několik věcí, aby unikli svému nevyhnutelnému osudu (mutace, výstrahy, mrazáky)https://www.zerohedge.com/covid-19/were-being-told-south-africas-scary-mutant-covid-even-more-dangerous-uks-super-covid

Meditace 21. prosince však byly velmi úspěšné a vyvolaly zásadní pozitivní věci, protože umožnily, aby extrémně velké množství světla přicházejícího ze zdroje směřovalo přímo na povrch. Mnoho hvězdných semen se zúčastnilo, některé vytvořily ochranu pro všechny účastníky, některé se pokusily vytvořit díru v mřížce a udržet ji otevřenou co nejdéle, aby mohlo projít co nejvíce světla, zatímco současně světelné lodě vedly své operace. Energie byly ohromující jako téměř nikdy předtím.

Ve hmotě Cabal zkusí prosadit svůj plán s takovou dravostí a spěchem, že prostě musí probudit velmi velkou část populace. A tuto část zpět nedostanou! I když v krátké době otěže ještě více utáhnou, nakonec jim to všechno vybuchne do tváře.

Ačkoli jsou časy těžké, tento proces je důležitý, protože toto je nejrychlejší způsob, jak dostat více lidí z matice ... pro mnohé to může být bolestivé, ale to lidem pomůže uvědomit si, že v jejich světě není něco v pořádku. To také usnadňuje silám světla fyzicky zasáhnout.

A i když je do určité míry pochopitelný nějaký strach a panika, poselství Sil Světla musí zůstat soustředěné, klidné. Je důležité nenechat se strhnout chaosem, který zuří venku. Hustota událostí se ještě dále zvýší, a to i okamžitě v novém roce. Ale věřte mi, že to nakonec bude stát za tu námahu.

Zdroj: https://thegalacticfederation.com/01-03

Zpět