705 Biologický vzestup Teri Wade

[ Ezoterika ] 2021-01-05

(pozn. - poděkování milým neúnavným zásobovatelům - držme se, nabíráme rychlost)

Mnoho lidí se pokouší popsat Vzestoupení uvedené v mayském kalendáři pro časovou osu 2012 jako kvantový skok. Vzestoupení je mechanika, kdy se vědomí pohybuje a vyvíjí v dimenzionálním prostoru. To znamená, že evoluce postupuje ve zvyšování frekvence, což přináší vyšší realitu, která se skládá z vyššího vědomí, poznání, moudrosti, vhledu atd. Přecházíme do širšího spektra reality, které přináší zkušenost. Vyvíjíme se na základě zkušeností. Přeskakujeme v čase, což je změna v zaměření našeho vědomí, zvýšení našeho vědomí.

Není náhodou, že v současné době tolik lidí prožívá tento proces Vzestupu. Zažíváme rozdělení časové osy. Ti, kteří si vybrali časovou osu vzestoupení, jsou stále menšinou, ale každým dnem roste stále více. Každý zažívá a provádí tento proces svým vlastním tempem, které bylo naplánováno před touto inkarnací. U těch z vás, kteří se probouzí k procesu Vzestupu, dochází díky aktivaci DNA k přechodu. Do vaší lidské zkušenosti je přenesena nehumánní paměť. Jste zde, abyste položili základy nové realitě. Musíte si položit otázku, proč rezonujete s tímto konkrétním článkem a tolik lidí kolem vás nemá zájem? Je to všechno o tom, kde jste ve frekvenci. Jste energickým lídrem v tomto konkrétním procesu. Vzestoupení je duchovní věda za vědomím, která má určitou mechaniku. Stále více si ji uvědomujete.

Na začátku tohoto procesu mnoho lidí prochází tím, čemu se říká ″Temná noc duše″. Je to demontáž vaší 3D identity. Může to být pro mnohé těžké, některé to roztříští a jiní tím projdou. Když si uvědomíte, že k tomu dochází, je to mnohem jednodušší a vše se začne spojovat. To, co se děje, je doplnění ohromného množství dat a informací, a bude trvat nějakou dobu, než lidská mysl vše pochopí. V těchto nižších, hustších říších zažíváte zpoždění, a proto je to těžké. Procházíte revolucí vědomí. Dosahujete úrovní integrace vědomí, které si lidská forma v současné době nedokáže ani představit, natož pochopit. Jste v období, kdy se učíte.

Na Zemi jsou dvě úrovně Probuzení. Existují ti, kteří se probouzí k hrůzám na planetě, což znamená elitní síť pedofilů, satanské rituální zneužívání, negativní mimozemšťani, vládci jdoucí tisíce let proti lidem atd. Pak existují ti, kteří jsou probuzení a vidí v pozadí úrovně dimenzionální frekvence, úrovně vědomého vědomí, které přináší vyšší realitu vhledu, poznání a moudrosti atd. Vyšší poznání je v každém, stačí překonat mentální omezení a programování, které vás udržuje potlačené. Procházíte procesem uvolnění. Připravujete se na ztělesnění vyšší frekvence, která je jako připojení k napětí, které vaše mysl nedokáže ani pochopit. Těla přecházejí z uhlíkového na krystalické provedení.

Transformujete se do méně hustého stavu hmoty. Pokud by k tomu nedošlo pomalým procesem, fyzická těla by se spálila. Vypálil by se centrální nervový systém atd. Pamatujte, že vzestup nikdy dříve nenastal u bytosti v tak fyzickém, hustém stavu. Cílem lidské bytosti je ″Biologický vzestup″, proto jste v největší show na Zemi a ve vesmíru. Doslova se škrábete do vyšší inteligence. Musíte se tomuto procesu odevzdat. Je to jako otevřít stavidla, abyste získali přístup k vyšší inteligenci. To se děje u mnoha z vás. Lidé, kteří s tím bojují, odpůrci, si to jen ztěžují. Nakonec se to stane každému. Není jiná možnost.

Všichni jste galaktici a všichni máte v tomto procesu vzestupu různé role. Obecně však platí, že ti, kteří se v současné době zajímají o konkrétní informace, jsou přijímáni do vedení, jsou součástí planetární sítě. Konkrétní lidé jsou vysíláni na různá místa na Zemi, aby předali své kódy. K aktivaci může dojít i přestěhováním. Náhody neexistují.

Fyzické tělo je svatý grál. Mnoho lidí v duchovním poli se soustředí na duchovnost mysli a vyšší říše, ale je nutné pochopit jak hluboké a monumentální je to, čím prochází vaše biologická struktura. Biologický vzestup je vzkříšení. Rozpouští anti-životní sílu této 3D struktury. Vaše těla se zrodila v anti-životní sílu, což je trojrozměrná struktura, která bohužel geneticky změnila vaši fyzickou podobu. Fyzicky, duchovně i duševně vstupujete do neznámých vod. Je naprosto úžasné, co se děje s lidskými bytostmi. Jste sledováni a kontaktováni. To je důvod, proč vidíte neuvěřitelné množství galaktické aktivity probíhající nad vašimi hlavami. Země prochází monumentální transformací. Každý z vás je přesně tam, kde má být, takže buďte k sobě ohleduplní.

Zdroj: https://thegalacticfederation.com/01-05?utm_content=12127749

Zpět