704 Zákon vesmíru - Jak uvnitř, tak vně, jak nahoře, tak dole Linda Dillon

[ Ezoterika ] 2021-01-09

Jak vytvořit změnu odvoláním se na univerzální zákon - Jak uvnitř, tak vně, jak nahoře, tak dole

Nejste uvězněni, pouze v to věříte - a je to falešné. Tato faleš byla zakořeněna tak hluboce, že v ni stále věříte a ani se nepokoušíte to opustit.
Tradiční námitky
″Je to skutečné - Nemám dost peněz na to, abych to zkoušel - Mým úkolem je chránit všechna zvířata, ale nemám peníze na pozemek, kde chovat zvířata.″

Moji milovaní přátelé, dovoláváte se Zákona jak uvnitř, tak vně, jak nahoře, tak dole?
Neexistuje žádný nedostatek toho, co považujete za zdroje - peníze. V naší říši tuto měnu nepoužíváme. Máme jen hojnost.

S odvoláním na tento zákon prohlašuji: ″Je to v mé podstatě, přichází to ke mně, přitahuji to - dovolávám se zákona přitažlivosti a odporu,″ tím to vtahuji do svého bytí, do své sféry, do svého života. Na vaší planetě je spousta zdrojů. Ale přitahujete je - ne tím, že kradete, ale že k nim přistupujete a přitahujete je? Co máte, nemá být na úkor jiného, existuje pouze hojnost - tato planeta byla vytvořena s nekonečnou hojností. To je to, co se obnovuje.

Ale když přijdete z místa víry v nedostatek, pak přesně to získáte. Pokud věříte a praktikujete Zákon toku a hojnosti , získáte to. Vidíte to každý den, ať už jde o nalezení desetníku na ulici nebo o cizince, který vám dá dolar, na tom nezáleží. Ale když sedíte, cítíte okovy a jen tvrdíte: ″Jsem v pasti. Nemám žádnou moc, ″pak jste stvořili seberealizující se proroctví.

Když odmítnete zůstat v pasti, využijte svou sílu ″NE″ : ″Ne, to není v souladu ani s mou svobodnou vůlí a volbou, a rozhodně to není v souladu s vůlí Matky .″

Pokud jste se narodili, pokud jste přišli do této inkarnace žít v chudobě, pak jste se ve svém srdci - ne ve svém egu nebo své psychice - ale ve svém srdci rozhodli nemít touhu jít a vytvářet miliony. Je ve vás poznání, že jste do tohoto života přišli, abyste ostatním umožnili vyjádřit velkorysost a sdílení. Takže nemáte stejný zápal do změny.

Pokud jste v katastrofální chudobě a myslíte si, že to není to, s čím jste souhlasil, pak máte touhu. Neslyšíte, co vám říká vaše srdce o vás, je s vámi v posvátném partnerství, je zde, aby vám pomohlo.
Je to velmi jednoduché, začíná to poznáním, že jste svobodní. Vždy jste byli, tak opusťte starou iluzi kontroly, díky které se cítíte uvězněni. Nechte to být.

Císař nemá ani hmotu, neexistuje! Boží dozorce, který byl uctíván, ta pochybná mocná bytost, neexistuje. (pozn. zapomeňte na povznesení životem v chudobě)

Přemýšlejte o 13 jednoduchých zákonech prakticky. Potřebujete své srdce, protože tam žije Láska .
Tam žije pravda. Přemýšlejte o svých možnostech a při pokusu o tvoření projděte velmi jednoduchý postup:
Je to v souladu s tím, kdo jsem, můj posvátný záměr?
Je to to, co opravdu chci?
Je to pro mé nejvyšší dobro?

Pokud zní odpověď ano, pokračujete a dovolávejte se zákona posvátného účelu. Pokud je odpověď ne, jednoduše to odložte stranou.
Nejde o memorování starověkých textů. Není to učení se nových rituálů. Je to velmi, velmi praktické.
- Cítím, že potřebuji nový pár bot.
- Andělé jsou bosí - mám v úmyslu být naboso?
- Ne, protože na milované tváři Gaie je příliš mnoho špíny a znečištění. A kromě toho mě bolí nohy.
- Mohu tedy mít boty z obrovského skladiště obuvi na této planetě? Mohu je vytáhnout z toho, co je venku, ke mně dovnitř?
- Může mi s tím někdo pomoci - ať už penězi, darem nebo jiným způsobem?

- Chci svého milujícího partnera a vím, že moje Láska, moje dvojče, je (ve většině případů) výše můžete, prosím, pomoci mě, která jsem níže? Sedím tady a umírám na vinici.
- Chci s někým mluvit, milovat ho, sdílet, růst, být s. Můžeš někoho poslat? Pak, když se objeví, nepředstírejte, že jste nikdy nežádali, nebo že se od této osoby nemáte co učit, nebo že je to podezřelé, protože to přišlo odnikud.

Když pracujete se Zákony, máte výroky, jako ″navěky, natrvalo, napořád.″ To jsou odrazy rovnováhy, přitažlivosti, odporu, změny. Právě teď vaše planeta prochází takovými změnami.

Pokud jste ignorovali všechny zákony a prohlašujete: Podle zákona změny, jen mi pomozte proměnit se v to, kým jsem, změnit to, co nefunguje, a přinést to, co funguje.″
Vše je podle zákona změny. Každý nádech, každý výdech se mění. Je to jednoduché jako roční období, jako východ a západ slunce či měsíce.

13. univerzálních zákonů https://voiceoffreedom.ca/universal-laws-blessings-and-virtues/

1. Univerzální zákon posvátného účelu (soucit)
2. Univerzální zákon záměru (pokora)
3. Univerzální zákon nahoře a dole, uvnitř i vně (rovnováha - statečnost)
4. Univerzální zákon změny (úcta)
5. Univerzální zákon dávání a přijímání (radost)
6. Univerzální zákon připoutání a odloučení (jednota)
7. Univerzální zákon transmutace
8. Univerzální zákon okamžitého přenosu a transformace
9. Univerzální zákon karmické dispenzace (karma)
10. Univerzální zákony odpuštění, neposuzování všeho
11. Univerzální zákon přitažlivosti a odporu
12. Univerzální zákon eliminace
13. Univerzální zákon dokončení a kontinuity


Zdroj: https://voiceoffreedom.ca/invoking-universal-law-to-create-change/

Zpět