703 CEnzura - nová CENZURA

[ Realita ] 2021-01-09

stará cenzura s českými odkazy http://channeling.safo.cz/detail.php?id=560

Souhrn zpráv: https://8kun.top/index.html
Qanon: https://qalerts.app/
Infinite:https://infiniteunknown.net/

˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘
Amazing Polly:https://www.bitchute.com/channel/ZofFQQoDoqYT
And We Know: https://www.andweknow.com
Craig Mason: https://www.bitchute.com/craigmason/
Deception Bytes: https://www.bitchute.com/deceptionbytes/
Dollar Vigilante: https://dollarvigilante.com/
Dustin Nemos: https://www.bitchute.com/DustinNemos/
Edge of Wonder: https://edgeofwonder.tv
Fall Cabal: https://www.bitchute.com/fallcabal/

Namísto Twitteru a FB lze použít Gab.com,
https://anonup.com , http://www.minds.com , https://vk.com, https://mewe.com
Namísto WhatsApp: https://telegram.org , https://wire.com/en/ , https://threema.ch/en
Prohlížeč: Brave.com , Vivaldi.com ,
https://www.cyberghostvpn.com/en_US/support/articles/360017026600-CyberGhost-Desktop-Private-Browser#
Vyhledávač: startpage.com , duckduckgo.com Freedom Force Battalion: https://freedomforce.live/
Good Lion Films: https://www.bitchute.com/GoodLionFIlms/
InTheMatrixxx: https://www.inthematrixxx.com

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
IPOT: https://www.bitchute.com/inpursuitoftruth/
Joe M: https://gab.com/stormisuponus
Jordan Sather:https://www.bitchute.com/DestroyingTheIllusion/
Just Informed Talk: https://www.bitchute.com/justinformedtalk/
Karli Q: https://parler.com/profile/Karlibonne/posts
Linda Paris: https://mcallistertvonline.com/
Lori Colley: https://prayingcitizen.wordpress.com/
Mark Taylor: https://sordrescue.com/
Martin Geddes: https://www.onq.martingeddes.com/
M3THODS: https://dlive.tv/M3THODS
Mouthy Buddah:https://www.bitchute.com/channel/wnuZEpMvRZs6/
Obiwan Qenobi:https://rumble.com/vaqkhx-enjoy-the-show.html
Patriot Reload: https://patriotreload.com/
Patriots Soapbox: https://patriotssoapbox.com/
Praying Medic: https://www.bitchute.com/prayingmedic/
Red Racer Video: https://redracervideo.com/
Redpill78: https://www.clouthub.com/redpill78
https://www.bitchute.com/redpill78/

-------------------------------------------
Sarah Westall:https://odysee.com/@sarahwestall:0
SGT Report:https://www.sgtreport.com/
SpaceShot76: https://www.bitchute.com/spaceshot76/
Stroppy Me:https://www.bitchute.com/channel/M4YtazGIdcIH/
The Iconoclast: https://bitchute.com/Theiconoclast/
The Last American Vagabond: https://www.bitchute.com/thelastamericanvagabond/
The Patriot Hour: https://dlive.tv/ThePatriotHour
The Red Pill Book:https://www.bitchute.com/theredpillbook/
Titus Frost: https://dlive.tv/TitusFrost
TruReporting: https://www.bitchute.com/trureporting/
Truth and Art TV:https://truthandarttv.com
Woke Societies: https://wokesocieties.com
World Alternative Media: https://www.bitchute.com/channel/gzFCj8AuSWgp/
X22Report: https://www.bitchute.com/x22report/

TELEGRAM účty -
https://geopoliticsastrology.wordpress.com/2021/01/13/utajena-masova-zatykani-vysoke-politicke-kabaly-ve-washingtonu-d-c-prave-zacala-a-potrvaji-do-24-ledna/

Zdroj: https://www.coreysdigs.com/technology/down-the-tube-take-a-stand-with-fallen-patriot-accounts/

Zpět