702 UPDATE R.D. Steele

[ Realita ] 2021-01-07

Charlie Ward + Simon Parkes + R.D. Steele

Co se stalo včera?
Co se stane do 20.1.?
Kdo bude inaugurován 21.1.?

Charlie Ward
To, co se stalo včera, byla jedna z nejkrásněji naplánovaných pastí, jaké jste si kdy dokázali představit. Došlo ke změně dynamiky. Vědí, že korupce byla financována Serešem, Gatesem a Obamou. Spousta zkorumpovaných lidí, ví o Clintonově nadaci, ale ve skutečnosti chtěli zjistit, odkud to pochází. Ukázalo se, že to pochází přímo od Vatikánu. Chtěli zmapovat celou cestu, nastavili past, a chytil se do ní další. Útok na Capitol včera byl přímý zásah. Když zaútočili na Capitol a vtrhli dovnitř, byla to skupina Antifa. Poté, co Antifa pronikla do Capitolu, byla tam velmi aktivní skupina Trumpových příznivců, kteří toho využili, a podařilo se jim zmocnit se řady notebooků se spoustou důkazů. Nancy Pelosi tak spěchala, že ho nechala otevřený. Trump je jim velmi vděčný. Mají asi tucet notebooků, které nechali na stole.

R.D.S.: Zaslech jsem, že Seroš vyrazil na anglickou národní banku s černou operací, která měla plně financovat Seroše jako agenta koruny při této revoluci a kulturním marxismu. Nejen že považuji Seroše za zrádce US, ale na nejvyšších příčkách toho všeho stojí britská královská rodina. Simon a já jsme se shodli, že 90 procent MI6 je milují k smrti. Jsou to dobří lidé lapení ve špatném systému.

Simon Parkes
Důležitý bod, který si pamatuji, stejný tým, který nad dálnící v Kalifornii umístil obrovský plakát s Trumpem přišel s obrovským dřevěným křížem. Speciální operační týmy, jak Charlie říká, tam nebyly, aby působily násilí, ale aby získali informace. Tyto notebooky, které jim demokraté poskytli, budou stejné. Všechny mají vlastní kódové číslo. Nejsem si stoprocentně jistý, že ti lidé byli zabiti, ale během operací černých a bílých klobouků se toho děje hodně. Italská vláda využívala řadu satelitů Leonardo, ale ve skutečnosti je provozuje Vatikán. Tak přenášeli šifrované informace v reálném čase po celém světě. Problém je, že Itálie je člen NATO. Bylo těžké si představit, že to dělal spojenec. To úplně změnilo hru. Kdyby to bylo Rusko, Čína, nevadilo by to tolik, ale tohle je Itálie. Italská vláda může padnout. Má to také co do činění s bankovnictvím na tomto serveru.
Musí být posouzen každý právní krok, každá právní záležitost, aby nikdo nemohl otočit a obviňovat Trumpa. Vím, že Trump pak odletěl do Texasu na neveřejné setkání tváří v tvář (riziko osamostatnění Texasu).

R.D.S.: Mluvil jsem s Cynthií McKinney o operaci NATO s názvem Gladio. Tajná operace plně financovaná UK se spoluvlastnictvím Německa a Francie. Je to obrovská obrovská věc. Vojensko průmyslový komplex využívá krytí NATO, aby sesadil prezidenta.

Simon Parkes
Pokud stejní lidé, kteří přesvědčili Trumpa stát se prezidentem zůstanou dobří, jak by byli, a nezradí ho, pak vyjde výkonný příkaz, bude stanné právo a zatýkání a Trump zůstane prezidentem další 4 roky.

Charlie Ward
Trump má 4 esa - povstalecký akt, pokud potřebuje, má armádu, a má také Boha. Začala biologická válka. To je zločin proti lidskosti. Takže má na své straně Boha. Rozmýšlí se se svým týmem nad dalším postupem. Má, pravděpodobně má 4 - 6 možností, ale nikdo neví, pro co se rozhodne. Co zatím není veřejně známo je množství vydírání politiků prostřednictvím pedofilie a zločinů proti lidskosti, něco z toho vyplave v příštích 20 dnech. Jsou v tom i lidé, kteří pravděpodobně chtějí dělat správné věci.Nepřísluší mi hodnotit.

Zdroj: https://www.bitchute.com/video/AFmvCzf12wU9/

Zpět