696 Proč jsi neklidný Sharon Steward

[ Ezoterika ] 2020-12-26

Ano, právě teď toho prožíváme hodně. Deep state na nás uvalil svoji vakcínu a zatím jsem slyšela, že zemřely tři tisíce lidí. Některé země vakcínu odmítly, včetně Austrálie, protože se u nich objevilo HIV. Zdravotní sestra, která veřejně dostala injekci a poté omdlela, zřejmě zemřela druhý den. Zprávy uváděly, že měla ″další zdravotní problémy″ a omdlévala. V tom případě by byla považována za komorbidní a jak víme, virus byl pro některé lidi s komorbiditou smrtelný - takže co vakcína udělá s oslabenými? Čas ukáže.

Jsem nesmírně zklamaná, že Trump nezastavuje uvolňování vakcíny. Zvláště když se říká, že dávka léku na malárii zastaví také tento virus. Vezměte prosím na vědomí, že druhý největší výrobce tohoto léku měl ve své továrně výbuch, který toto zařízení zničil - nevyrábí. Myslíte si, že je to náhoda?

Vědátoři z YouTube, včetně vojenských týpků, předpovídají v Americe válku, která by mohla začít příští měsíc a jeden předpovídá, že potrvá do dubna. Říkám déle, protože lidé vždy zveřejní svůj hezčí odhad. Sledují pohyby vojsk a dochází jim, o co jde. Lidé tyto události komentují na sociálních médiích. Někteří jsou rozčíleni, jiným to nevadí. Je nešťastné, že lidé umírají a budou i nadále umírat, ale to se právě děje. Snažte se chránit své blízké. A ujistěte se, že máte po ruce zásoby potravin, které vydrží několik měsíců (pozn. vidím to na opuštěný ostrov ... pár měsíců?... lidé vždy zveřejní svůj hezčí odhad)

Důstojník námořnictva (Michael Jaco) doporučuje vzdálit se od velkých měst, zejména těch, kde vládnou demokraté, a kde již byly potíže, jako je New York a Portland. Tento empat jsem musela zablokovat na mém facebooku ty, kteří vyjadřovali spoustu úzkosti nebo stále vyžadovali mé odsouhlasení časové osy.

Mám pro vás novinku: Pokud neustále potřebujete souhlas ostatních, jste spoluzávislí. Potřebujete další lidi, aby vás ověřili, protože nejste schopni uznat vaše pozitiva. Protože jste spoluzávislí, jste schopni vidět tyto věci v ostatních, takže promítáte potlačované části sebe sama a díváte se na ostatní, jako jsem já, kteří vám ukazují onu vaši stránku. Naučte se, jak se utvrdit, důvěřovat svému já, jak zajistit své psychologické a emocionální potřeby, a poté můžete dávat více ostatním namísto toho, abyste jim neustále museli brát jejich energii.

Pokud jde o úzkostlivé, proč nemeditujete? Ivo vysvětlí biologii toho, co pro vás meditace a provádění vaší vnitřní práce dělají, a jak vás uvolní a vyvede ze stavu boje, útěku, nebo ztuhnutí, ve kterém vás chce deep state. Posledních pár dní jsem strávila poklesem zpět do 3D, přeměňováním negativní energie, jak ji generovaly Vánoce. Vánoce jsou obrovský satanský svátek a vytváří se mnoho negativní energie. Satanisté jsou stále naživu a fungují na povrchu, a přestože negativita nebyla tak velká jako v jiných letech, pro mě je oslabující. Stále nemohu vyrovnat svůj vlastní emocionální stav, a sledovat vaše emoční potřeby.

Mám podezření, že mnozí z vás říkají: ″Udělám svou vnitřní práci, až bouře pomine.″ ... Proč si myslíte, že se to děje? Děje se to kvůli všem lidem, kteří nedělají svou vnitřní práci a kteří žijí jako fyzické bytosti, aniž by věděli, že když změní své nitro, změní se i jejich vnější svět. Pamatujte, že ego je rádo středobodem a přijde s jakýmkoli množstvím výmluv, aby udrželo vaši mysl. Ovládnutí sebe sama je o tom, aby se vaše ego přizpůsobilo vaší duši, kde je velmi klidné a úžasné místo k pobytu. Jste schopni žít na úrovni duše v tomto fyzickém těle. Raději bych teď byla v mírumilovném místě, než ze stavu strachu.

Ivo: Děkuji, má lásko. Vedeš si dobře. Na Nový rok může být další pokles, protože se jedná o další oblíbený satanský svátek. Pokud jde o ty, kteří žijí ve strachu, existuje východisko, nyní snazší než kdy dříve. Přijímáte stále více pozitivní energie. Během meditace tento příjem zvětšíte, a budete se stále více vyrovnávat se svým vyšším já ... Pozitivní energie, které přicházejí, vás zbavují vašeho negativního rozpoložení mysli. Vše, co jste se v Matrixu naučili, je výzvou pro tyto vyšší energie a váš tým vedení. Stále však pracujete v Matrixu, stále pracujete se svými rodinami v Matrixu, sledujete televizi, Netflix a další.

Všechny čakry těla jsou v souladu s žlázami endokrinního systému. Endokrinní systém byl nyní zaměřen na nadledvinky a slinivku kvůli rafinovanému cukru a na šišinku, hypofýzu a štítnou žlázu. Sakrální čakra, která je v souladu s vaším emocionálním tělem, odpovídá nadledvinám. Proto můžete mít adrenalinové výbuchy, když zažijete emoce, jako je strach, hrůza a vzrušení. Toto je také sexuální čakra a sexuální vzrušení odpovídá také nadledvinám. Co už možná o čakrách chápete, je to, že když jsou v nerovnováze, vypadá tak i váš život.

Ve vašem těle jsou dva nervové systémy: jeden je energizující, dává vám energii pro boj, nebo útěk a druhý je uklidňující: pomáhá udržovat váš klid, když se možná setkáváte se situacemi, které by vás normálně rozrušily, například trollové, agresivní lidé nebo válečné situace. První se nazývá Sympatický nervový systém a uklidňující aspekt se nazývá Parasympatický nervový systém.

Většina lidí na Zemi má nerovnováhu nadledvin nebo sakrálních čaker, což naznačuje, že mají příliš mnoho energie nebo hyperenergie ovládající jejich nervový systém. Říkáte tomu ″stres″. Když jste ve stresu, vaše nadledvinky produkují příliš mnoho energie a vaše druhá (sakrální) čakra není vyrovnaná nebo klidná. Pokud studujete své mimozemské přátele nebo mistry na Zemi, jako je Adama nebo St. Germain, vidíte, že jsou vždy klidní. To je skutečné vyrovnání pro mocného člověka, ne hyperaktivita nebo stres.

Parasympatický nervový systém je v souladu s intuicí. Sympatický nervový systém je v souladu s intelektem. Váš mozek je do značné míry rozdělen, a to záměrným zásahem, takže prožíváte převážně svůj sympatický nervový systém. Lidé ze Západu se učí žít život intelektem, protože to je to, co je podporováno a co vás učí. Vaše Matice je vytvořena a nastavena tak, aby upřednostňovala intelekt a ignorovala uklidňující parasympatický nervový systém a intuici.

Vytváří to nevyvážený život. Samozřejmě potřebujete intelekt, a to za účelem vykonání práce dle vaší duše. Vaše duše má duchovní intelekt (světlo), který je pro vás intuicí, a ten je přenesen dolů do vaší mysli, aby váš intelekt mohl přijmout příslušná opatření. Například Sharon byla dnes varována, že server pokazí její objednávku a že má zůstat klidná. Přes svůj zhoršený stav ve 3D vyhověla a zůstala klidná, když server některé položky přidal a jiné ignoroval. Tato informace byla předána jako upozornění, aby zůstala v klidu, a tak to udělala.

Sharon: Předpokládám, že pokud se někdy budu chtít vrátit zpět na vyšší časové osy, nejrychlejší způsob, jak se tam dostat, je zůstat v klidu.

Ivo: Naučili jste se, co potřebujete vědět, abyste se dostali k vyšším časovým harmonogramům, a když se zase vrátíte k transmutační práci, je samozřejmě nejlepší jednoduše použít to, co jste se naučili. Tímto způsobem se ovládnete, namísto abyste se stali obětí energií, které stále přeměňujete. Intelekt má být používán k vykonávání práce vyšší mysli ve hmotě. Ve vašem západním světě používáte intelekt samostatně, a proto skončíte ve stresu a mnoho z vás má problémy s vyhořením nadledvin. Vaše endokrinní žlázy jsou pod útokem temných sil, protože udržují rovnováhu příslušných čaker, zejména dolních 4 žláz - brzlík (srdce), slinivka břišní (solar plexus), nadledviny (sakrální) a pohlavní orgány (kořenová čakra) ...

Celá vaše společnost je vytvořena, aby vás lákala dopřát si excesy, které vaše čakry nevyrovnají a způsobí stres ve vašem sympatickém nervovém systému. (pozn. proto vakcíny na vánoce) Kromě toho, že ignorujete svůj uklidňující parasympatický nervový systém, je to příčinou mnoha nemocí a stresu. Řešením je zapojit parasympatický nervový systém a také jej posílit. Přesuňte pozornost od stresujícího myšlení na uklidnění mysli. Možná dlouhé horké koupele, jiné druhy neaktivního odpočinku, malování nebo příjemné procházky a hlavně meditace. Meditace posiluje parasympatický nervový systém a uklidňující reakci.

Existuje mnoho druhů meditace a existuje mnoho lidí, kteří nabízejí své vedení zdarma na vašich sociálních sítích. Když je váš parasympatický nervový systém aktivován a silný, pomáhá bojovat proti stresové reakci, která u vás převládá. Pomůže vám zůstat v klidu ve chvílích, které by za normálních okolností byly stresující.

Pomáhá posílit váš endokrinní systém. Když zkombinujete meditaci s dietou bez bílého cukru, sacharidů, kofeinu, alkoholu a chemikálií, váš sympatický nervový systém a odpovídající čakry vám uleví od stresu. V současné době existují lékaři, kteří si jsou vědomi této hyperaktivní reakce na stres a poškození endokrinního systému. Jsou si také vědomi příčin. Pokud máte zájem, prozkoumejte metabolický syndrom a řiďte se veškerými uvedenými radami. To vám pomůže uklidnit se během nadcházejícího roku i po něm.

Tělo je intuitivní, inteligentní a samo se uzdravující. Musí se však vhodně použít, aby bylo schopné se léčit. Vaše západní společnost vyvádí tělo z rovnováhy, a to je samozřejmě proto, abyste vytvořili energetickou potravu. Můžete relaxovat, dokonce i během těžkého období.

Zdroj: https://sharonandivo.weebly.com/blog/ivo-of-vega-why-youre-not-calm

Zpět