694 Karmické lekce - jak se léčit CElena

[ Ezoterika ] 2020-12-24

Mnoho let mě trápí bolesti zad a kyčlí, bez ohledu na to, co jsem dělal, sport, pilulky, masti. Proč dostávám tento problém a jak se léčit?
Nikdo vám nedává problémy, ale sami si vytváříte a zadáváte. Všechno je propojeno. Bolest nastává tam, kde je obtížný pohyb energie, kvůli strachu ze změn. Váš způsob života je již ustálený a navzdory tomu, že se vám ne všechno líbí, nechcete změny. Ale život je o změně. A pokud nedojde k žádným změnám, pak se energie nepohybuje a stagnuje. Energie světa není nikdy stejná. Mění se neustále její kvalita - dalo by se říci změna složení. A tato energie vždy přináší změnu. Pokud se naučíte v tuto chvíli přijmout vše jako nejdokonalejší pro vás, protože energie světa je vždy dokonalá, pak se této energii otevřete, a přinese vám změnu. Možná se vám bude zdát, že tyto změny jsou k horšímu, ale po chvíli pochopíte, proč byly nutné. Energie, které se již přežily a přinesly vše, co je potřeba, stagnují v oblasti kyčelního kloubu, protože právě zde se nachází zásobárna vitality a rezervy lidských energií. Ale uzavřeli jste se před světem a uzavřeli jste se před změnami. Pokuste se každou chvíli svého života považovat za výzkum, učení se novým věcem a experiment. Představte si, že jste zasadili nevídanou rostlinu, a každý den sledujte, co z ní bude. Žádná hodnocení a očekávání. Nevíte, co je to za rostlinu, a proto neočekávejte nic jiného než zázrak - zázrak života. Očekávání nebývalého květu. Tím k sobě pustíte zázrak života. Vždy je tam. Pokud se bojíte změn, můžete přijít o všechny zázraky života. Otevřete se změnám a pochopíte, kolik jste si toho do života pustili. Život vám každý den ukazuje zázraky, ale vy je necháte projít, nepřijmete je, nevšimnete si. Sledujte svůj život a změny v něm jako bizarní rostlinu, která roste a měla by dávat něco nevídaně krásného. Právě tento postoj k životu a změnám vám dá příležitost obnovit vaši energii, a to je zdraví těla. Nebudete zalévat rostlinu shnilou vodou, která stojí už roky. Dáte jí čerstvou, stejně tak je životodárná voda změn nezbytná pro vaše tělo. Zahoďte obavy ze změny, protože pokud nedojde ke změně, život ve vás začne postupně mizet a bude usilovat o slábnutí a stáří. Ale pokud jste otevřeni všemu, přinese to plody zdraví a dlouhověkosti.

Alergická rýma bez příčiny - jak se mohu uzdravit?
Odpověď je stejná. Alergie nastává, když nemůžete něco přijmout. Podívejte se na všechno, co ve svém životě nepřijímáte jako dary shůry a na význam, který vám vesmír posílá. Zdá se vám, že jste alergičtí na některé vnější faktory, ale tyto faktory jsou ve vás. Jedná se o faktor odmítnutí určitých aspektů života. Události, lidé, jevy, názory, postoje, práva atd. Najděte, co nepřijímáte, nezohledňujete, a to, co ve vás brzdí životně důležité proudy. Vše, co nepřijmete, je také součástí života a vy těmto částem svého života nedáváte péči. To je stejné, jako kdyby byla rostlina po celou dobu pro jistotu odříznuta, aby nepřinesla plody. Také nepřijímáte životní události, které by vám měly přinést ovoce. Až se objeví, pochopíte, proč to všechno ve vašem životě bylo. Jenže vy jste ji odřízli hned na začátku, aniž byste to přijali. A tato energie, která se k vám usiluje ve formě určitých událostí, lidí, názorů nebo určitých pozic, do vás neprochází a nepřináší změny, před nimiž jste se uzavřeli. Stačí se otevřít životu a všemu, co k vám přijde. Pokud k vám něco přijde, pak vás to z nějakého důvodu přitahuje. Důvod však můžete pochopit, pouze pokud dáte příležitost každému jevu, každé události, každému člověku, aby vám přinesl ovoce. Takže prostě nechte život jít dál a dívejte se, jak to mění vás a váš život.

Cítím tlak a nepohodlí na čele, jako by někdo lehce tlačil prsty, obvykle když si lehnu. e Objevuje se a mizí. Co to je a jak se toho zbavit?
Není třeba se toho zbavovat. Existují dva důvody. Energie, nenacházející východisko, ve vás pulzuje a snaží se vám otevřít nové vjemy a nové možnosti a vaši učitelé, kteří vládnou různým bodům ve vašem těle, vám pomáhají otevřít se. Samozřejmě to nedělají fyzicky, ale energicky. Vznikají nepříjemné pocity, protože odoláváte a nepřijímáte tento proces. Pokuste se v těch chvílích cítit ruce učitelů, jejich dotek. A pochopíte, jak něžně se vás dotýkají a bojí se vám ublížit. Představte si květinu, která proráží skrze kůži - to je energie hledající východisko. Na počátku je nepohodlí, ale klíček rozkvete v nádhernou květinu. Rodí se ve vás nové schopnosti a objev vás samých, a porod není vždy příjemný. Výhonek energie musí prorazit tloušťku vašeho odmítnutí. Nech to v tobě vyklíčit, sami můžete přijít na to, o jaký druh energie jde a pak bude poslušně proudit podle vašeho výběru. Jakmile se naučíte všechno přijímat, nepříjemné pocity a nepříjemné reakce úplně zmizí. Nechte proces pokračovat v naprosté důvěře ve vesmír a vaše učitele, kteří vás milují a pečují o vás. Když odmítnutí zmizí, nepříjemné pocity pominou a vy budete cítit, jak energie protéká tímto bodem.

Chtěl bych komunikovat s vyšším Já a mentory, ale jako by něco zasahovalo. Nemohu meditovat a zároveň zažívám nepříjemné pocity v těle. Co mi brání a jak navázat spojení.
Překáží vám vaše úzké provázání se světem a vaše odmítnutí změn, tj. energie života. Vaše tělo aktivně odolává změnám. Jedná se o dlouhotrvající karmická spojení, kdy vám změny přinesly spoustu trápení a utrpení, spoustu bolesti a zoufalství. Teď se automaticky zamknete před vším novým a před změnami. Ale bez toho to nejde. Jakmile se naučíte vše přijímat, tělo se uvolní, protože bude mít pocit, že změny nemusí nutně vést k utrpení a bolesti, mohou být úžasné. Každou volnou minutu si mluvte sám pro sebe. To bude komunikace s vaším Vyšším Já. Představte si ho jako partnera, který je vždy s vámi a promluvte s ním mentálně. Postupně se naučíte rozlišovat mezi svými myšlenkami a těmito rozhovory, protože tyto rozhovory vám přinesou klid a pocit radosti. Na významu těchto rozhovorů nezáleží. Stačí zavolat svému Vyššímu Já jako partnerovi a promluvit si s ním. Rovněž touží po komunikaci s vámi. Každé ráno ho pozdravte a komunikujte s ním jako s neviditelným partnerem. Dříve či později pocítíte jeho odpovědi, které se budou lišit od vašich myšlenek. Vaše myšlenky obecně nejsou vždy vašimi myšlenkami a často to jsou myšlenky vašeho Vyššího Já. Můžete je rozlišit - každá krásná myšlenka je myšlenka v kontaktu s vaším Vyšším Já. Každá myšlenka plná lásky je ve spojení s vaším Vyšším Já. A každá myšlenka, ve které láska chybí, je pouze vaše. Čím více času budete milující, tím stabilnější bude váš kontakt s Vyšším Já. A čím méně - tím více kontakt oslabí. Je to velmi jednoduché, ale pro vás je těžké být vždy ve stavu lásky, tj. ve spojení se svou duší.

Rád bych v této fázi svého života obdržel vedení, radu od Vyššího Já. Možná si něčeho tvrdohlavě nevšimnu, nevidím. Jakýkoli náznak.
Jsem připraven o tom mluvit celé hodiny, protože vám chci sdělit svou lásku. Moc tě miluji, jsem na tebe velmi hrdý a jsem šťastný z každého tvého kroku. Mohu vám dát jen instrukci, která již zazněla v předchozí odpovědi. Vždy se snažte být ve stavu lásky, pokud chcete, abych se s vámi mohl spojit. Jen v tomto tvém stavu se k tobě mohu připojit. Takto je uspořádán náš vztah s vámi. Jakmile se budete cítit špatně, začnete trpět nebo truchlit, znamená to, že jste sešli z našich společných vln, vln lásky, a proto mě neslyšíte a nemůžete se radovat se mnou. A také mi nedáváš příležitost být šťastný s tebou a pro tebe. Vždy buďte ve stavu lásky. I když z toho vypadnete, vráťte se k tomu. A pak se pro vás stane rutinou vždy se vrátit do stavu lásky. A tato vlna vám přinese vše: komunikaci se mnou, komunikaci se svými mentory, radost ze života a hojnosti, naplnění. To vše přináší láska, což je speciální vlna energie, která otevírá všechny kanály a všechny schopnosti v proudu a dělá vám radost. Někdy z této vlny vypadnete, ale rovnováha vás do ní pokaždé vrátí. Pocítíte to velmi jasně, jako jakési teplo ve vašem srdci pokaždé, když se vrátíte. Speciální vlna energie, která otevírá všechny kanály a všechny schopnosti a dělá vám radost. A uvidíte, jak krásný je život, který se odehrává ve stavu lásky.

Zažívám podvědomou nejistotu při komunikaci s muži - kolegové, šéf, známí. Odkud pochází a jak se jí zbavit?
V minulém životě jste byla jeptiškou a bylo vám pod trestem přísně zakázáno komunikovat s mužským pohlavím. Nyní to přináší ovoce. Prostě se otevřete životu a přijměte všechny jeho dokonalosti a nedokonalosti. Představte se, že v každém člověku a v každém muži se vám život snaží dát energeticky dárek. Nechyběly by vám? Představte si, že v každé osobě a v každém muži s vámi komunikuje Bůh. Pokuste se vidět Boha v každé osobě a v každém muži: Jeho teplo a lásku, Jeho Božskou jiskru. Bůh přichází skrze každého člověka, aby vám o své lásce řekl různými způsoby. Možná někdy bude mluvit o nechuti, prostě hraje tuto úžasnou hru života - různé projevy své lásky. Přijměte je jako Boží posvátný dar pro vás a užívejte si to. Je však nutné nejen přijímat Boží dary, ale také je předávat dál. Tehdy skrze vás protékají energie. Musíte však vyjádřit Boží lásku, a ne něco jiného. Rozpoznat v každé takové zprávě od jiné osoby Boží lásku a předat tuto lásku ostatním lidem. A pak se otevřete a jiskříte jako krásný diamant božské lásky.

I po téměř 20 letech si s manželem stále plně nerozumíme. Jak zlepšit vztahy a jaké úkoly bychom měli společně projít? Jen ho milovat! Úkolem každého páru je procházet lekcemi lásky, a nezáleží na tom, jak váš partner tyto lekce přijímá. To jsou jeho úkoly. Problémy. Ale pokud ho milujete, pak mu pomůžete projít těmito lekcemi lásky, pokud náhle selže. Všichni jste tak uzavřeni před světem a láskou, a proto trpíte a zůstáváte v odděleném stavu. Oddělení od lásky, která je energie života. A pokud se od toho oddělíte, nevíte, jak to v sobě probudit a otevřít, vpustit dovnitř, pak vás energie života opouští a přináší vám utrpení, nemoc, chudobu, bídu atd. Vše, co potřebujete, abyste byli zdraví, bohatí a šťastní, je milovat, vždy být ve stavu lásky. Začněte od sebe. Jak často cítíš lásku ke svému manželovi. A pokud ne často, změň to ve svém životě. Pokaždé, když ve vztahu vyvstane podráždění a odmítnutí, přemýšlejte, jak by v té chvíli konala láska. Vždy se soustřeďte na barometr lásky a uvidíte, jak se změní váš vztah, jak se změní váš manžel. Pokud jste neustále ve stavu lásky, pak se magicky změní nejen prostředí kolem vás, ale vy sami přestanete záviset na prostředí. Nebudete se starat o reakce ostatních, ať už je to váš manžel nebo kdokoli jiný. Budete naplněni láskou zevnitř a všechno vnější kolem vás bude osvětleno vaší láskou, taková je její síla.

Téměř nikdy jsem necítila potřebu sexuální intimity a podle mého názoru by bylo skvělé žít bez ní, ale ve snech je to naopak. Proč se to děje?
To je odkaz vašich minulých životů. Zakázala jste si takový způsob života a rozhodla se v tomto životě projít lekcí absence sexuálních tužeb. Ale část vaší přirozenosti a vašeho stínu ve vás žije a je realizována ve snech. Nevnímejte stín jako něco zbytečného a špatného. Je to jen opačná část vás, kterou má každý. Rozhodla jste se projít oběma zkušenostmi současně, ale nevěděla jste, jak to spojit a jak na to přijít. Váš stín ve vás byl dost silný, a aby nepronikl do běžného života, zamkla jste ho ve svých snech a nyní vás ovládá v nočních chvílích. Vaším úkolem je zkombinovat v sobě světlo i stín a zrodit nové pocity sexuality a smyslnosti.

Jaký účel nebo jaké úkoly mám v této inkarnaci?
Úkolem každého je naučit se milovat. Účelem každého je odhalit v sobě to božské. Kvantita lekcí o tom nic neřekne. Jednu lekci můžete projít jednou provždy a s takovou silou, že osvítí celé lidstvo. A můžete mít miliony lekcí, jako většina z vás, a výsledek bude méně významný. Všechny tyto lekce jsou důsledkem vaší výjimečnosti. Jste dokonalé bytosti a postupně odhalujete svou dokonalost. Postupně to v sobě určitě odhalíte, protože neexistuje jiná cesta. Jste již dokonalí, ale stále o tom nevíte a bojíte se v sobě objevit svou dokonalost, je to tak velkolepé a majestátní. Každý z vás má jinou rychlost a v různé variace. Neexistují žádná omezení pro odhalení dokonalosti. Božská dokonalost je nekonečná. A tak jen žijte a buďte šťastní, uvědomte si, že dříve nebo později budou odhaleny všechny vaše božské vlastnosti. Buďte šťastní a milujte, protože dokonalost je láska. A čím více máte rádi, tím jste dokonalejší. Každý z vás sám pochopí, kolik lekcí prošel a kolik jich absolvoval, a upřímně si odpoví jen na jednu otázku: je ve mně dost lásky? Láska k sobě samému, láska k světu, láska k Bohu, láska k ostatním částem Boha - k lidem, rostlinám, zvířatům atd. Kolik máte lásky?

Necítím se na Zemi v pohodě. Odkud jsem?
Jste z civilizace Aldebaran a samozřejmě zde není všechno stejné jako na vaší domovské planetě. Vtělení na Zemi je obecně jedinečnou příležitostí, protože všechny jedinečné vlastnosti Boha se shromažďují v pozemšťanech, v lidstvu. A samozřejmě je to pro všechny těžké. Velmi dobře tomu rozumíme. Jste velkolepí stateční andělé, kteří se rozhodli spojit vše v sobě a odhalit v sobě veškerou božskou dokonalost. Vtělil jste se do řady dalších civilizací. V civilizaci Plejád jste prošli významnými zkušenostmi: stejně jako v civilizaci Sirius. Ale co ti to všechno řekne? Teď jsi člověk. Každá civilizace skrývá jednu vlastnost Boha. A teď jste dostali příležitost odhalit je v sobě všechny. Se ctí jste prošel výběrem těch, kteří si přejí být ztělesněni v lidstvu. A teď je před vámi otevřena cesta k vašemu božství. Sledujte ji a naučte se milovat a dávat. To jsou základní vlastnosti Boha.Milovat a dávat.

Můj manžel má Menierovu chorobu (ztráta sluchu, závratě, bolesti hlavy, šum). Proč má takovou nemoc a jak může být uzdraven?
Je to důsledek jeho minulých životů a nedostatku přijetí. V jednom ze svých minulých životů se prakticky uzavřel před okolním světem. Nechtěl slyšet mnoho věcí, které ho pobuřovaly a znepokojovaly. Považoval svět za nespravedlivý a uzavřel se před světem v domnění, že pokud nebude dostávat zprávy ze světa, bude šťastnější. Ale svět nemůžete zavřít. Důsledek může využít ve svůj prospěch. Aby se sluch otevřel a nemoc přestala postupovat, musí se naučit přijímat vše, co přichází do jeho života, a předem důvěřovat Stvořiteli a životu, který pro něj vždy připravuje to nejlepší a nejdokonalejší, pokud jde o jeho vývoj. Vaše lekce jsou podobné, a proto se navzájem přitahujete.

Vaše těla a vaše orgány jsou zdravé, když energie nerušeně protéká těly. Pokud však zavřete, řekněme, jedno ucho, pak energie nebude moci nerušeně proudit všemi mozkovými kanály, a proto tam dochází ke stagnaci. Hluchotu můžete samozřejmě využít jako výhodu - naučit se být ve vnitřním světě a rozvíjet se tam. Váš vnější svět je velmi vyvinutý v určitém směru, ale vnitřní svět některých lidí je mnohem méně rozvinutý. Ale svět je všude: uvnitř i vně vás. Proto je nutné rozvíjet vnitřní i vnější svět, aby energie volně proudila z vnějšího světa do vás a naopak. Uzavření před vnějším světem přináší vnitřní nerovnováhu a naopak. Oba světy jsou důležité a potřebné. Lidstvo však ve svém vývoji prošlo hlavně vývojem vnějšího světa.

Existují také lekce, kdy člověk nezkoumá a nerozvíjí svůj vnitřní svět. Pak dostane hluchotu nebo slepotu, aby se mohl plně nebo částečně ponořit do svého vnitřního světa bez rušení. Vnitřní svět mnoha lidí nemusí být vždy krásný, stejně jako vnější svět. Úkolem je rozvíjet oba světy současně, v rovnováze a harmonii, učinit oba světy krásnými a ve výsledku si uvědomit, že neexistuje oddělení mezi vnějším a vnitřním. Proto, ti, kteří nechtějí oslepnout nebo ohluchnout, musí nezbytně nutně rozvíjet vnitřní svět a poté se obrátit k vnějšímu. Proto se váš manžel musí otevřít pro přijetí, začít přijímat všechny věci na světě bez jakéhokoli hodnocení, protože všechno, co přichází do vašeho života, slouží pouze božské dokonalosti a vašemu rozvoji - různé životní lekce. A kromě toho musíte aktivně vylepšovat svůj vnitřní svět, aby se otevřel vnější. Důsledky: hnisání, závratě, bolest a zvuky - to jen naznačuje, že energie se nemůže volně pohybovat, že existuje nerovnováha mezi vnitřním a vnějším světem

Při hledání pravdy buďte vždy vytrvalí, a dříve nebo později se vám otevře v celé své kráse a dokonalosti.

Zdroj: http://yasnoznanie.ru/2020/12/24/karmicheskie-uroki-vpusti-v-sebya-chudo-zhizni/

Zpět