689 Masivní posun Georgi Stankov

[ Ezoterika ] 2020-12-19

Od Dana 🤓

Tuto noc došlo k masivnímu posunu

Jak víte, všechny zdrojové energie, které pohánějí současný globální posun transformující lidstvo a tuto Zemi k nepoznání, proudí mými poli jako kapitán PAT a spojitost se zdrojem. Také proudí vašimi poli jako světelní válečníci první a poslední hodiny, než mohou být doručeni vzestupné části lidstva a Gaii, aby dosáhli tohoto posunu. Z vnějšku se nikdy nic neděje, ale všechny změny přicházejí zevnitř a doufám, že tyto změny cítíte ve svých vnitřních polích.

Posun, který se plně projeví do konce letošního roku, není ojedinělou událostí, ale sérií stahování kódů a postupným sestupem zdrojových energií, které nakonec v příštích několika dnech dosáhnou vyvrcholení. Vždy to tak bylo a toto je zkušenost, kterou jsem vytvořil a publikoval při mnoha příležitostech, kdy jsme v minulosti dosáhli planetárního vzestupu, poprvé 28. května 2014.

Posun této noci přinesl nejvýznamnější změnu . Pracoval jsem celou noc se zprávou Navarro, která byla právě zveřejněna a shrnuje šest dimenzí volebních podvodů spáchaných hlubokým státem proti Trumpovi a popravených podvodným demokratickým táborem a zrádci GOP jako vyhovující loutky hlubokého státu . Zprávu si můžete přečíst ve formátu pdf zde.

The-Immaculate-Deception-12.15.20. Zpráva Navarro

Peter Kent Navarro (narozený 15 července 1949) je americký ekonom a autor. V Trumpově administrativě působí jako asistent prezidenta, ředitel obchodní a výrobní politiky a národní koordinátor politiky v oblasti zákona o obranné výrobě . Je emeritním profesorem ekonomie a veřejné politiky na Paul Merage School of Business, University of California, Irvine.

Rozšířil jsem jeho zprávu v této velmi rušné noci v astrální rovině v dlouhých diskusích se všemi dušemi USA, které se v současné době účastní odhalení volebního podvodu. Jeden den před volbami jsem představil skutečný rozsah volebního podvodu, jak jsem sám předpovídal.

Jak zítra ovlivní americké volby náš scénář Nanebevstoupení

V zásadě jsem potvrdil svoji prognózu, že temní zfalšovali přibližně stejný počet hlasů ve prospěch Bidena, jak je zhruba odhadován v tomto článku (30 až 50 milionů). Většina z nich byla podvodně generována hlasovacími automaty Dominion a velký počet hlasů byl změněn z Trumpa na Biden. Hlavní formy podvodů popisuje Navarro ve své zprávě.

Obzvláště jsem informoval Američany na úrovni duší o tom, že největší podvod se nestal v napadených šesti státech bojiště, ale v Kalifornii, která je považována za pevně v zajetí demokratů a v současné době není téma v diskusích. Věděl jsem, že Trump mohl Kalifornii dokonce vyhrát nebo o ni přijít jen velmi málo. To samozřejmě významně změní nafouknutý, směšně podvodný počet hlasů pro Bidena, který byl oficiálně oznámen falešným MSM - 81 milionů. V demokratickém táboře není v USA tolik žijících voličů.

Vůbec nejvyšší populární hlasování, kterého demokratický prezident dosáhl, byl Obama v roce 2008 se 69,5 miliony. Během současných voleb Biden oficiálně nedosahoval dobrých výsledků ve všech krajích ve srovnání s Obamou v letech 2008 a 2012 a dokonce ve srovnání s Hillary v roce 2016 (65 milionů a všechny tyto tři volby již byly zmanipulovány ve prospěch demokratických kandidátů), kromě zmanipulovaných šesti kraje v napadených státech, kde zvítězil proti Trumpovi s těsným náskokem (viz zpráva Navarro). Odkud tedy pochází těchto neuvěřitelných 12 - 16 milionů dalších hlasů pro Bidena? To je matematická nemožnost.

Popisuji vám své noční diskuse v astrální rovině s takovou přesností, že to je přesně to, co jsme dělali dnes v noci, a zjevení se jistě dostaví v příštích několika dnech.

Ne že bych velmi rád zachraňoval zvolení Trumpa za prezidenta, protože ho nevidím ve druhém funkčním období, ale musí vyjít najevo nezbarvená pravda. Ukázáním toho, jak masivně hluboký stát zmanipuloval volby americké banánové republiky, bude hluboce zničena samotná pověst národního státu a americký stát, který není ničím jiným než hlubokým státem, bude navždy zrušen. Všechny ostatní národní státy jako místní výhonky globálního hlubokého státu budou rychle následovat přirozeným způsobem a zmizí z mapy světa.

Lidstvo se rychle vyvine ve sjednocenou transgalaktickou civilizaci vedenou námi jako vzestoupenými mistry. To bylo téma mé astrální práce této noci.

Když jsem se dnes ráno probudil, byly energie velmi rafinované, zcela odlišné od stále velmi polarizovaných vibrací posledních dnů, kdy se odehrávalo hodně čištění. Nedokážu to ani popsat. Vibrace jsou nyní mnohem harmoničtější a přispívají k pravdě, jako by všechny lži a podvody byly vymazány z éteru a nová matice Země je pravdou pouze prostoupena. Musíte to vědomě dýchat, abyste to cítili, a pak nechat vzduch pravdy cirkulovat ve vašem trojitém plameni života, sídle vaší duše a v celém vašem těle.

Pak to budete vědět. Děje se to nyní a nemusíte čekat na směnu, protože již dorazila. Projevy budou následovat s obvyklým časovým zpožděním pro všechny 4D reality.

Dodatek:

Poté, co jsem tuto zprávu zveřejnil, Arkturijci dnes přišli s novou zprávou oznamující "Zesílení galaktických energií".

Zdroj: http://www.stankovuniversallaw.com/

Zpět