688 Zesílení galaktických energií - 9D Arcturianská rada Daniel Scranton

[ Ezoterika ] 2020-12-18

Překlad od https://rainbowwaveoflight.wordpress.com/2020/12/19/an-amplification-of-the-galactic-energies-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/ poděkování Danovi

Pozdravy. Jsme Arkturiánská rada. Jsme rádi, že se s vámi všemi můžeme spojit.

Měříme dopad všeho, co jste v tuto chvíli přijímali, a všimli jsme si, že ti z vás, kteří stráví část svého času hvězdami, ve skutečnosti přijímají více galaktických energií, které k vám přicházejí. Samozřejmě tam musí být korelace. Pokud jste hvězdář, pak je větší šance, že byste se zajímali, a otevřeli jste se přijímání galaktických energií, které přicházejí, aby vám sloužily a transformovaly vás.

Řekneme vám to teď kvůli zesílení galaktických energií v této době. Dostanete příjem ze všech hvězdných systémů v celé galaxii, nejen z těch, se kterými se z jakéhokoli důvodu spojujete. Každý se v tuto chvíli zaměřuje na Zemi a snaží se pomoci, za předpokladu, že je bytostí vyšší dimenze nebo kolektivem vyšší dimenze. A většina čtvrtodimenzionálních proudů z celé galaxie se snaží pomoci lidstvu na Zemi.

Ukazujete tolik slibu, tolik potenciálu a vždy máte. A tak samozřejmě ostatní bytosti v celé galaxii chtějí vidět, jak daleko můžete jít sami a s jejich pomocí. Proto doporučujeme, abyste se alespoň dívali oknem na hvězdy. Doporučujeme vám hledat na noční obloze tolik, kolik můžete vidět, a pak cítit, co k vám přichází z celé galaxie. Cítíte to a otevřete se tomu. Vězte, že je pro vás všechny mnohem víc, než si vaše mysl dokázala představit.

Nyní se dostáváte do bodu, kdy každý kousek, který obdržíte, bude mít obrovský dopad na váš duchovní vývoj, protože to neděláte jen pro sebe. Jste potrubí pro tuto energii, aby se s vámi mohlo vyvíjet a stoupat vše na Zemi. To je něco, co vás nadchne, a myslíme si, že byste měli být na sebe hrdí, že jste těmi, kteří jsou dostatečně vzhůru, aby pochopili význam energie přicházející k vám z hvězd na noční obloze.

Jsme Arcturianská rada a rádi jsme se s vámi spojili.

Zdroj: https://danielscranton.com/

Zpět