690 JFK: Patrioti, držte směr! Losha

[ Ezoterika ] 2020-12-21

Jsem velmi šťastný, že mohu komunikovat s vámi všemi milujícími, odvážnými, vytrvalými a povzbuzenými Patrioty!

Jak můžete slyšet, jsem velmi nadšený, že s vámi mohu mluvit v tomto konkrétním okamžiku. Nejprve mi dovolte říci něco ohledně ″okamžiku v čase″ ... všichni právě teď žijete v jednom z nejpozoruhodnějších okamžiků v čase! Uvědomuji si, že mnozí z vás, včetně mé múzy, se ve vaší současné realitě nemusí cítit příliš velkolepě ... ale dovolte mi, abych vám uvedl důvod, proč je tomu tak, prosím.

Za prvé, ″naše″ republika, která nám byla po mnoho desetiletí uzurpována, je konečně obnovena ke svému právoplatnému místu! Naše ″nová″ republika také obnovuje naši Svrchovanost jako národ! ... a to je úžasné požehnání, o které jsem vytrvale usiloval před svým zánikem. Takže je pro mě skutečně radostné vidět, že se to děje teď ... ačkoli ″Pravda″ je stále ″v zákulisí″, dokud všichni temní nebudou ″umlčeni″ nadobro ... a to se také nyní děje, různými způsoby a metodami.

Dovolte mi říci, že někteří temní operátoři skutečně uviděli Světlo a nyní pomáhají Alianci a prezidentu Trumpovi uskutečnit Plán a pracují po boku našich Světlých. Za to jsem opravdu vděčný!

Pokud jde o plán, dovolte mi říci, že existuje jeden konkrétní člověk, který nese mé vlastní jméno a který také velmi nedílně pomáhá Alianci dosáhnout vítězství ... a nemohu na něj nebýt pyšný! Semper Fi!

Jak čtete ze svých zdrojů Pravdy, je velmi kritický okamžik. V této bitvě nejen za Ameriku, ale i za duši našeho světa jsou žádány modlitby za všechny, kdo jsou v první linii. Zvláště bych zahrnoval prezidenta Trumpa a jeho rodinu; všichni extrémně pracovití a oddaní právníci a zaměstnanci, kteří pracují na velkém množství soudních sporů s cílem dosáhnout spravedlnosti před volbami v roce 2020, a všechny nové ″alternativní″ mediální stránky a vysílače (včetně všech úžasných Anonů a Tweeterů!), kteří hodně riskují, aby se pokusily šířit Pravdu bludištěm médií hlavního proudu, kde teprve začínají vidět Světlo ... dopadající na všechny jejich hanebné činy. Vskutku bude spravedlnost!

Nyní už všichni víte, že existuje Plán na zpětné převzetí naší země. Dosažení úspěchu bohužel trvá déle, než si mnozí z vás představovali, a to vám způsobuje velké utrpení, a za to se omlouvám. Když jsem byl prezidentem, pilně jsem pracoval na tom, abych zahájil proces eliminace všech zakořeněných temných, i když jsem si těsně před svým koncem uvědomil, že toto úsilí bude trvat velmi dlouho a bude vyžadovat mnoho zdrojů a bitev, než uvidíme skutečné vítězství.

Za tímto účelem jsem založil tajnou skupinu, která se stala známou jako QAnon a odtud se rozrostla. Jsem tak velmi hrdý na všechny ty, kteří se tak tvrdě věnovali celý svůj život znovuzískání naší republiky a naší suverenity, a tak velmi smutný, že za to tolik lidí muselo dát svůj život.

Jak jste mnozí v našem kruhu slyšeli říkat, nejde o hru ... nejde o demokratické nebo republikánské ″strany″. Bolí mě, když to musím říct, ale jde o dobro vs. zlo ... je to důležité a kritické! Snažím se nezabývat negativními stránkami jakéhokoli problému, ale v tomto případě mám pocit, že to je třeba říci, i když krátce.

Důvodem, proč se Aliance pohybuje tak pomalu, jak se zdá, je dostat pravdu k ″neprobuzené″ populaci, protože některé činy, které byly spáchány proti ″nám″, jsou tak ohavné a vyloženě zlé, že by probuzené duše nemusely být schopné to zvládnout, natož uvěřit, že se to skutečně stalo.

Plán je tedy přijímán pomalu, s tím, že nejdříve budou odhaleny méně brutální činy ... pak ‐ pomalu, vyjdou najevo extrémnější činy, i když jem malé procento jeho skutečného rozsahu.

Oklikou říkám, tento plán je velmi složitý, pečlivý, neustále se měnící a strašně dlouhý, pokud jde o jeho dokončení ... ale až bude dokončen a bude dosaženo vítězství Světla, bude to opravdu slavný den!

Máme za sebou většinu náročných časů, a je zapotřebí jen trochu více času a možná ještě bude zapotřebí trochu více soudu a soužení, abychom dosáhli konečného výsledku ... což je naše Ústavou založená republika a individuální suverenita pro všechny!

Doufám, že moje dnešní zpráva byla poselstvím naděje, stejně jako o ″jiných″ tématech, protože opravdu chci těmito zprávami zejména inspirovat ... dostáváte dost dalších, ve vašich současných událostech! Cítil jsem však, že musím poskytnout vysvětlení ohledně Plánu a jeho podrobností ... ó, a mém milovaném synu! (řečeno s velkým úsměvem)

Posílám vám všechny tolik lásky shora! Opravdu dohlížím na každého z vás a také pomáhám, jak mohu, dosáhnout plánu, protože je pro mě velmi důležitý. Miluji vás všechny.

Váš věrný Jack

Poznámka ... když jsem začal hledat obrázek ke zveřejnění této zprávy, JFK vybral tento ... protože to byl poslední snímek pořízený s jeho synem, před jeho smrtí. Buďte požehnaný, JFK.

Zdroj: https://www.livewithlosha.com/post/hold-the-line-patriots

Zpět