6880 Saint Germain: Nová duchovní praxe pro probuzené Daniel Scranton

[ Ezoterika ] 2024-07-04

Jsem St. Germain, strážce fialového plamene.

Kdykoli jste ve stavu relaxace, přijímáte mnohem více ze sebe a já vím, že být ve stavu relaxace není něco, o čem byste často přemýšleli, nebo čeho byste se snažili dosáhnout jako duchovní praxe. Ve vašem moderním světě je kladen velký důraz na to, co děláme. Máte také mnoho věcí, které můžete konzumovat, pokud jde o zábavu a dokonce i informace, ale ne všechen ten čas strávený vstřebáváním a konzumací informací je relaxační. Dokonce i některé vaše pořady a filmy jsou spíše znepokojivé a vůbec ne příliš relaxační.

Dovolit si mít čas na nicnedělání a bytí je duchovní praxe a já bych chtěl povzbudit více z vás, abyste se do ní zapojili. Ani na okamžik si nemyslete, že musíte být produktivní, abyste si zasloužili cestu k dokončení svého vzestupu. Ve skutečnosti jste schopni dosáhnout mnohem více ve chvílích relaxace, protože dovolíte, aby pro vás udělali více vaši pomocníci, vaši přátelé v nefyzickém světě. A ještě něco, co byste si měli uvědomit o době, kdy odpočíváte, je, že často dostáváte své nejlepší nápady, když nic neděláte.

Když se necháte unést stavem uvolnění, jste těch chvílích bez odporu a odpor způsobuje všechny druhy nemocí, brání vám přijímat tolik vašich projevů a jednoduše snižuje vaše vibrace a přivádí vás do špatné nálady. Takže můj návrh je, abyste hledali způsoby, jak se můžete uvolnit, a učinili relaxaci prioritou ve svém životě. Pro mnohé z vás to bude nová duchovní praxe, protože jste byli od útlého věku učeni, abyste stále něco dělali, učili se, nebo přemýšleli.

A když se zbavíte přesvědčení, že se musíte věnovat nějaké činnosti, abyste byli dobří, budete schopni vpustit dovnitř více dobra, které je vaším přirozeným já, celým vaším já. Jste dobří, ne kvůli tomu, co děláte, nebo dokonce kvůli tomu, co si myslíte, ale proto, že jste Zdroj. A mistr se uvolní, protože ví, že už je Zdrojem a že není nic, co by mohl dokazovat sobě, nebo komukoli jinému.

A tak, pokud dokážete, aby se relaxace stala součástí vaší každodenní rutiny, a já vím, že to dokážete, pak vám doporučuji, abyste to udělali, abyste mohli začít těžit ze všeho, co k vám může přijít, a to díky tomu, že nebudete ve stavu odporu. Je vám souzeno přijímat, a většinu času máte přijímat. Vaše činnost může být užitečná a velmi produktivní, ale nemusí to být to, co používáte k posouzení sebe sama, nebo kvality svého dne. Ve skutečnosti se můžete rozhodnout, že se místo toho zaměříte na svou vibraci a ve stavu relaxace si budete vědomi postupného zvyšování své vibrace. Slibuji vám, že to uděláte.

Jsem St. Germain, strážce fialového plamene.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/07/04/saint-germain-a-new-spiritual-practice-for-the-awakened/

Zpět