6881 Technologie Atlanťanů Peter B Meyer

[ Ezoterika ] 2024-07-04

Mimozemská technologie
Závoj, který drží naše duše v zajetí na této planetě, je zvedán prostřednictvím procesu reinkarnace, aby se lidstvo osvobodilo, aby se mohlo vyvíjet tak, jak to Stvořitel zamýšlel. Je politováníhodné, že jen málo lidí je skutečně probuzeno a podniká kroky, zbytek si myslí, že ostatní udělají osvobozovací práci pro naši planetu Zemi. Špatně, musíme to udělat sami! Vyhrňte si rukávy a zeptejte se každého, koho potkáte, zda chce pro sebe a své děti lepší svět, být zcela svobodný, mít dostatek zdravého jídla a nemít se čeho bát?

Pokud se kolektivní vědomí lidstva nevyvine natolik, aby se vyrovnalo s frekvencemi páté hustoty, zhroutí se v globální katastrofě, kterou si samo způsobilo. Ale pokud se vědomí lidstva vyvine, nastane zlatý věk moudrosti, lásky a míru.

Musí být jasně řečeno, že globální elity pochopily, že jejich bitva o ovládnutí planety Země je prohraná. Mimozemská technologie bude k dispozici, aby napravila vše, co je na Zemi špatně, a udržela nás mladé a zdravé. Technologie, jako jsou léčebné stroje, jsou již dlouho používány mimozemšťany. Říká se jim MedBeds a udrží nás "mladé a zdravé" tak dlouho, jak budeme chtít, což může být asi 1000 let, než nová rasa dosáhne další úrovně.

Podívejte se na toto video https://www.youtube.com/watch?v=TzbZJTqiaOw

Ve své posedlosti otázkami jako "Kdy přijde zjevení" si většina lidí jen zřídka klade užitečné otázky o tom, co by se mohlo stát dál. Některé z nejzajímavějších objevů, které přijdou, mají co do činění s vědou a technologií. Jaké vědecké znalosti mohou mít mimozemšťané; jaké technologie a znalosti by mohli rozvíjet; co by se mohlo stát, kdybychom měli přístup k takovým technologiím?

width=
Buďte si jisti, že lidstvo na Zemi ví jen tisícinu toho, co je nám dnes k dispozici. Více informací bude poskytnuto v budoucích článcích FWC.

Árijská a Sirianská technologie
Na rozdíl od Mu se králové Atlantidy naučili jak árijskou, tak sírianskou technologii a brzy postavili sofistikovanější města a letadla pro přelety mezi místy. Těmto strojům nebylo dovoleno, ani nebyly navrženy, aby opustily zemskou atmosféru, protože nemohly proniknout do mřížky.

Pouze určitým pečlivě vybraným lidem bylo dovoleno opustit Zemi a cestovat sluneční soustavou. Někdy potřebovali horníky na jedné z dalších planet ve sluneční soustavě a tito otroci museli mít určité povolení, aby se mohli stát součástí "sluneční mise".

Nikdo se nepřihlásil, kdo by to udělal? ale "Solární důstojníci" ze "Solárního velitelství" vybírali nejsilnější a nejzdravější muže z populace, kteří mohli tuto práci vykonávat. Mohli jste vidět stovky lidí, jak odcházejí ve velkých věšácích a mizí v oblacích.

Siriané, kteří si je vybrali, byli nemilosrdní a nedělali rozdíl mezi těmi, kteří rodinu měli, a těmi, kteří ji neměli. Často se stávalo, že rodinní příslušníci už nikdy neviděli svého otce, bratra, nebo manžela, protože většina z nich byla jako obvykle upracovaná k smrti.

Existoval také geneticky upravený druh "mravenčích dělnic", říkáme jim "Šedí", kteří byli stvořeni ve sluneční soustavě Vega, přetvořeni zde na ARIDU a speciálně naprogramováni, aby se stali mravenčími dělnicemi pro Vládce Síria. Dodnes s nimi úzce spolupracují, a když vidíme Šedé, Siriané nezůstávají pozadu. Vesmírná uniforma, kterou tito lidští dělníci nosili, byla tmavě modrá. Na rukávu byl vyšitý okřídlený sluneční kotouč. "Velekněžka" na tarotové kartě ji zobrazuje oblečenou v rouchu z bílého plátna.

V mnoha ohledech atlantská technologie nahradila technologii, kterou máme dnes, ale stále jsme daleko pozadu. Je znepokojující, že jdeme stejným směrem jako Atlanťané. Většina lidí neví, že máme technologii, která nám umožňuje cestovat po sluneční soustavě, ale stejně jako v dávných dobách, lidé obecně nemají dovoleno tuto technologii používat.

Opět platí, že pouze pečlivě vybraná elita může proniknout do Mřížky, ale pouze se Siriany. Atlantské počítačové systémy byly v některých ohledech sofistikovanější než ty naše dnešní, ale stejně jako my používaly krystaly k ukládání počítačové paměti. Ve 40. letech 20. století jsme používali krystaly křemene k ukládání počítačové paměti, ale Atlanťané měli mnohem brilantnější systém používání krystalů. Měli schopnost naladit se na rezonanci přirozených krystalických lesů na Zemi, hluboko pod povrchem planety, a mohli si uložit tolik paměti, kolik chtěli. Rozdíl mezi tehdejší dobou a dneškem je v tom, že v Atlantidě měla přístup k počítačové síti jen hrstka vyvolených. Počítače nebyly určeny pro každodenní použití.

Stejně jako v Mu mohly šamanské kněžky komunikovat se zvířaty a trávily mnoho času zejména s delfíny a velrybami. Tato vysoce inteligentní zvířata byla více než dychtivá pomoci lidem s čímkoliv, co potřebovali, a byla často používána jak jako kurýři fyzického materiálu mezi zemí a těmi, kteří žili pod hladinou oceánu, tak i pro speciální telepatické zprávy.

Šamani a mnoho lidí s ohněm vyvinuli telepatické schopnosti a schopnosti vidění na dálku a používali je k pomoci lidem. Předchůdci moderních tarotových karet se používali k tomu, aby věci vypadaly sofistikovaněji, stejně jako křišťálová koule. Nic z toho nebylo nutné, ale ti, kteří neměli přístup k síle 96%, oceňovali, že se mohli vztahovat k něčemu fyzickému - jako je křišťálová koule, nebo balíček karet, když atlantské kněžstvo používalo své psychické schopnosti. Díky tomu to pro ně bylo reálnější.

width=
Kdyby se atlantské technologie, které byly dány lidským hybridům moci, omezily na počítače a podobně, pravděpodobně by to nebylo tak zlé, ale byly by také zavedeny do zbraní různých druhů.

Pryč byly doby, kdy se k obraně používaly šípy, luky a meče; Tato království měla přístup k laserovým zbraním a jaderné energii, jako máme my v dnešním světě. I když zpočátku nebyly jaderné zbraně použity, vytvářelo to další napětí mezi národy, aby se dozvěděly, že je má jejich soused.
Byli to ti, kteří měli nejmodernější zbraně hromadného ničení, kteří vyvolali strach.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/07/04/technology-of-the-atlanteans/

Zpět