6879 Starší: Účel bolesti Robyn G Locke

[ Ezoterika ] 2024-07-04

Přemýšleli jste někdy o tom, jaký je účel bolesti? Možná se cítíte v depresi, nebo rozhození a divíte se, proč je to tak, jak to je. Možná jste hledali léčebné metody, nebo alternativní metody, které vrátí váš život do stavu celistvosti. Někdy se vám to podaří, ale jindy se stanete obětí nemoci a choroby. Každý výsledný důsledek vás přivádí buď blíže k bezstarostné existenci, nebo k existenci, kterou takové neduhy komplikují. Opomíjíte to, co vám život nabízí? Požadujete, aby to bylo bez toho či onoho?

Hledání řešení bolestí často vede k oklikám v jinak strukturovaném životě. Chápeme, že určité věci jsou přidávány za určitým účelem. Jsou implementovány, aby vás přesměrovaly zpět k věcem, které jste se zavázali zažít kdysi v tomto životě. Viděli jste někdy bolest, nebo nemoc touto optikou porozumění? Přesto, když se takové problémy objeví, musí dojít k přehodnocení, protože musíte hledat řešení těchto nových bolestí.

Musíte věci změnit a někdy dokonce vyhodnotit alternativy k životnímu stylu a stravovacím návykům. Kdybyste viděli přínos ve všem, co se vám děje, mohli byste zde najít nějaké výhody? Jak by mohlo dojít ke korekci kurzu, aniž by se k tomu přidala nemoc, nebo choroba? Uvažovali byste vůbec o změnách ve své rutině, aniž byste tlačili proti tomu, co je? Mohli byste se podívat na to, abyste našli tuto věc, aniž byste se museli zabývat touto druhou?

width=
Co vám bolest a nemoc pomáhají vidět
Jinými slovy, bolest a nemoc se angažují, když nevidíte to, co vidět potřebujete. Kdybyste mohli vidět tyto věci bez bolesti - byla by někdy bolest? Dokážete se znovu podívat a najít to, co vám možná dříve uniklo? Co z toho, co vám umožňují vidět, jste před jejich představením neviděli? Poté, co jste se zamysleli nad svou duší, jak byste se mohli vrátit do kurzu?

Existuje pro vás jiný způsob, jak rozpoznat, že jste ztratili cestu, aniž by vás bolest nutila k okamžité změně? Bolest a smutek jsou náročné metody, které vás nutí zastavit se a zhodnotit svůj život. Brali byste to vážně a zapojili byste se do jednodušších možností?

Kdyby byla k dispozici jiná bezbolestná volba, nebyl by život plodnější a zábavnější? Jak by se pak mohly objevit preferovanější příležitosti? Mohli byste se snažit minimalizovat omezení, která se zdají být vždy za dalším rohem? Snažíme se ukázat další možnosti, než na scénu vstoupí něco nechtěného. Něco, co bylo vytvořeno některými dřívějšími nedostatky. Nebylo by lepší něco preferovaného?

Existují tedy věci, které mohou být představeny a zaměřeny na které přinesou více štěstí, na rozdíl od více bolesti a smutku. Jak byste mohli rozpoznat, že je něco v nepořádku bez tohoto druhu korekce kurzu?

Kdybyste měli na výběr ze dvou možností, vybrali byste si vždy tu, která vás bude bolet jen málo, nebo vůbec? Jaký je váš současný záměr, aby se do popředí mohlo posunout více? Nebyla by vždy upřednostňována existence bez bolesti? Jistě, nedoporučovali bychom bolestivou existenci, ale mnohokrát se neúprosné zaměření mysli vrací k bolestivým zkušenostem, kde jsou špatné věci neustále znovu prožívány, což je posiluje a znovu vytváří., nebo možná opakujete negativní situaci a hrajete ji s různými výsledky.

Rozvíjejte svou praxi, najděte smysl života
Převezměte kontrolu nad svými myšlenkami. Převezměte kontrolu tím, že tyto chybné nápady přesměrujete, když to budete potřebovat. Přesuňte myšlenky od toho, co nechcete, k těm lepším, které vás dělají šťastnými. Pohybujte se směrem k prostoru pohodlí a radosti. Zbavte se nepříjemných scénářů a zaměřte se na veselejší témata.

Vidíte skrze tyto menší myšlenky a potlačené emoce, že se stáváte vnitřně energeticky vychýleni? Uvolněte to, co vám neslouží, a už v sobě takovou energii neskrývejte. Vězte, že život je jen řada rozhodnutí. Můžete naslouchat a zapojit se do postřehů a nových porozumění, nebo si vybrat ještě jinou cestu.

Vyberte si vše, co vás posouvá do stavu lepšího vyrovnání. To umožní univerzálnímu toku orchestrovat to, co může být v nepořádku. Usilujte o to, aby Vesmír pracoval ve váš prospěch v souladu s tím, co hledáte. Udělejte to, když nastavíte půdu, abyste umožnili být více.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/07/04/the-elders-the-purpose-of-pain/

Zpět