6871 💥💥Archanděl Michael: Přijde další změna Octavia Vasile

[ Ezoterika ] 2024-07-02

Je tolik změn, kterými procházíte, a další přijdou. To je důvod, proč archandělé a andělé v této době bedlivě sledují a poskytují nezbytnou podporu. Nemůžeme tak však učinit, aniž bychom byli vyzváni. Nezapomeňte se s námi spojit a pozvat naši přítomnost, aby vyživila vaše srdce a vydláždila vaše cesty hladkými zlatými listy.

Jste požehnáni velmi jemným vnímáním, a i když se nejprve musíte naučit, jak používat svůj dar, přesuňte svou pozornost od hrubých činů k manifestaci reality z hlubin jemných úrovní tvoření. Buďte v klidu a tvořte záměrně. Stáváte se empatičtějšími, protože můžete cítit mnohem více, ale děláte to proto, abyste použili své telepatické schopnosti a manifestovali se jednodušším způsobem.

Nyní byste si měli vzpomenout, že je toho mnohem víc, co můžete zažít a hrát si s materiálním světem, na který jste zvyklí. Vaše intuice vás vede k tomu, abyste občas kráčeli po své cestě v tichosti a kreslili čáry své nové reality tím, že uvolníte jakoukoli myšlenku, která vám neslouží. Stáváte se citlivějšími, abyste si mohli navzájem skutečně pomáhat a pamatovat si, že všichni jsme Jedno.

Vaše citlivost je velkým darem. Neutíkejte od toho, ale naučte se navigovat ve vlnách emocí, dokud nenajdete ten klidný bod ve svém srdci. Nyní je čas pozvat do svého života rovnováhu, vzpomenout si, jak přenášet informace bez použití technologických prostředků, jak levitovat a jak se teleportovat, protože to vše má učinit váš život lehčím a radostnějším.

Já, Archanděl Michael, jsem tu dnes s vámi, abych vás vyzval, abyste rozlišovali mezi svými myšlenkami a emocemi a vibracemi, které přijímáte ze svého okolí. Nechoďte proti nikomu a ničemu, ale mějte odvahu podívat se dovnitř, abyste mohli rozlišovat mezi tím, co s vámi rezonuje - a udržujete si to, abyste mohli dále tvořit - a tím, co je jen zachycená vibrace. Meditace vám dá příležitost vidět jasně a dovolit všemu, co nejste vy, aby odešlo. Je potřeba odpoutat se od myšlenkových forem a emocí. Buďte jejich svědky, ale neztotožňujte se s nimi, abyste mohli zůstat svobodní a radostní.

Vizualizujte si mé modré léčivé světlo kolem svého těla, kdykoli cítíte, že se naladíte na vnější energii. Zavolejte mou přítomnost a Já tam budu a pomohu vám vyčistit vaši energii. Nevstupujte do prostoru duality tím, že ji označíte jako "nízkou vibraci", ale jen pozorujte a nechte jít. Máte cítit - používat své schopnosti moudře, protože jsou skutečným darem pro lidstvo. Miluji vás a jsem, stejně jako vy, sloupem světla protínajícím vesmír. Pojďme společně zazářit.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/07/02/archangel-michael-more-change-to-come/

Zpět